İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Sponsorunuz Tık Başına 0.02 YTL

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Reklam Görüntülenmesi ile ilgili problem halledilmiştir.

Saygılarımla.

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumu uzun süredir okuyucu olarak takip ediyorum, genelde bu forumda yazmamaya özen gösteriyorum fakat "sayğılarımla" yazmanız beni çok rahatsız etti. Yazmadan duramadım. Angelo hatanızı düzeltmeye çalışmış fakat siz bunu anlayamadınız sanırım. "sayğılarımla" değil "saygılarımla" şeklinde olacak.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forumu uzun süredir okuyucu olarak takip ediyorum, genelde bu forumda yazmamaya özen gösteriyorum fakat "sayğılarımla" yazmanız beni çok rahatsız etti. Yazmadan duramadım. Angelo hatanızı düzeltmeye çalışmış fakat siz bunu anlayamadınız sanırım. "sayğılarımla" değil "saygılarımla" şeklinde olacak.

Merhaba,
O kadar çok deginelecek konu varken "ğ" harfine takılmanız ilginç, bu kadar türkçe biliyorum özür dilerim bundan sonra sizin için bu yaştan sonra özel türkçe dersi alacagım. (insanlarin polimik yaşamaktan daha önemli yapacagı işler var)

Diğer bir arkadaşımın sorusunun cevabını ise sistemin 1-2 gün süre ile saldırı sonucu kesinti yaşaması ise yetkililer tarafından çözüleği bildirimiştir.

http://www.juzy.net/ adresi hizmetini devam ettiriyor ancak daha önceden bahsettigim gibi bazı çıkar cevreleri reklam bölümün oldugu sunucuya saldırmaktalar.

Saygılarımla.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya onu boşverinde bu juzzy nin ilk çıktığı dönemlerde anasayfasında çaan bir müzik vardı

o müziiği bilen varmı biri bana gönderse onu. (yaw o müzik çok hoşuma gidiyor :) )

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sayğı ya takılmayalım tamam, polimik'e de takılmayalım o da tamam. Attığınız spam mailleri zaten siz atmadınız ona da takılmayalım, MAC hakkında yorum da yapmadık o da cepte, benim bir alakam yok ama arkadaşlar çalışmadığını söylüyor sistemin onu da uzaylılar bozdu. Sanırım takılınılabilinecek her türlü şey bitti. Ondan biz de Merhaba :) yazalım.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
öyle deme Angelo bu scripti öyle programcılar yapmışki özel marstan getirtmişler mac no ne kelime adamın giydiği donun seri numarasına kadar alıyorlarmış.. oehhh

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya valla gdin kardeş "Bizler çok şükür haram lokmayı bilmeyen insanlarız bunuda zamanla inşallah siz değerli arkadaşlarımız görecektir." demişsin ama juzzy.net bir arkadaşlık sitesi ve yarı çıplak bi hatun boy göstermiş orda. bunun neresi helal? veya haram sadece çalınan mal mı? hassasiyet lütfen!
(absürtçular kızacak ama bunu ben söylemiyorum. Söyleyeni hepimiz biliyoruz.)

W

www.xp.com.tr

Misafir
Arkadaşlar qdin bu reklam sisteminin bir bayisi yani satış ortağı oldugunu yazmış yani site sahibi degil. ben kendisini yakinen tanıyan biri olarak sohbetlerimizde juzy.net in arkadaşlık sistemine bile üye olmadıgını söyledi ki dogrudur. reklamlardan belirli bir komisyon alan biri olarak burada hizmet veren birine spamcı mars dan geldin gibi şeyler yakıştırarak bence bir sonuca varamazsınız. juzy.net qdin in güvenilir biri oldugu icin reklam olayını vermiştir bana kalsa yapmasa daha iyi ancak bence qdin bu konuda reklam alanlar için bir şanstır kimsenin emegi qdin de kalmaz. ki www.xp.com.tr ortaklık sistemini qdin bizlere yaptı ve bu pencereden sizlere satış başı ücret vermek gibi bir projemiz var. ancak görüyorumki bazı olaylar bu ortamlara çok değişik yerlere cekiliyor.

Xp : Juzy.net de üyelere spam mesajlar atılıyormuş?
odin : dogrudur ben üye degilim hiç bir arkadaşlık sitesinide bu güne kadar üye olmadım sadece reklam ortaklıgımız var. ancak bu tür sitelere üye olanlar demekki bu tür arayışlar içinde olduklarından bu sistemi yazanlarda işin sürekligi icin bu yola başvurabiliyorlar. Yani kısacası gülü seven dikenini katlanır.
Xp :Bu Juzyin sahipleri eskiden spam dialer yapıyorlarmış?
odin : Bunu bende duydum şahit olmadım. 1 2 tane çıplak ahlaksız resim görüntü arayışına giren insanların sorunu ben indirmedim büğüne kadar böyle programlar yani kısacası herkez hakkettigini alıyor.

Dedi bende katılıyorum kendisine bazı yerlerde arz olmazsa talep olmaz.

iyi günler.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arz var diye insanların analarımı ağlatılması mı gerekiyor o zaman cocuk uygun-değilsuna arz var diğe hepimiz çocuk ponosu yapalım birde pişkin pişkin savunmuşsunuz ya helal olsun bastım -rep i

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Yönetici arkadaşlardan (taraf olanlardan değil) konunun kilitlenmesi hususunda ricam olacak.

1. Buradaki muhabbet amacımız olan satış ve kazandırma anlayışımızı aşmıştır.
2. Kişilerin Reklam temsilcisi olduğumu ifade ettigim halde şahsıma karşı hakaretler yapması.
3. Yine Bazı kişilerin sistem hakkında bilgileri olmadan tamamen yıpratma politakası izlemeleri.

Sonuç :

reklam.juzy.net tık başına 0.02 kazanma oranı ortaklıgı belirtilen url`de yayın yapmaktadır. Dileyen webmaster arkadaşlarımız bizimle çalışmak isterse bana yada kayit oldukları sitedeki yönetici panelinde destek alabilirler.

Saygıyı hakendelere Saygılarımla.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
öyle deme Angelo bu scripti öyle programcılar yapmışki özel marstan getirtmişler mac no ne kelime adamın giydiği donun seri numarasına kadar alıyorlarmış.. oehhh

ahahahahahaha öldürdün beni koptum yaw

donun seri numarasını alıyorlar ha :) :)

verseler şu koduda bizde yapsak

çok yaşa emi

not : bu arada daha kimse bana juzy de çalan o müziği bulamadı. yok mu süper bir coder yaw. mac nosunu alıyonuzda bir parçayımı bulamıyorsunuz ayıp be :)

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Juzy dopdolunun degil mi hani heryerde keywordlu search yeri çıkan site.
Ayrıca hiti cok gözüksün diye absürt sitelerede aynı counterı koyan falan .

Ne umuyoruz ki ama karar onların ister para kazanırlar kazandırırlar ben bildigimi yazdım burda eger iftira varsa çıkar söyler insanlar konunun kapatılmasına gerek yok.

Ayrıca sana hakaret eden varsa bilemicem ben sana degil siteye söyledim sistemi görmek icin üye oldum bi mailime zırt pırt mail geliyordu , ayrıca şu var aynı taktiği ankara.net izmir.net istanbul.net üçlüsü de yapıyor aa mesajın var hadi ama orda ayşeden demiyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5