İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Sponsorunuz Tık Başına 0.02 YTL

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,

Yeni Tık başına kazanç sistemimiz http://reklam.juzy.net/ siz webmaster arkadaşlarımızın hizmetine girmiştir.

Yapmanız gereken http://reklam.juzy.net/ adresine girerek kayıt olmanız. Lütfen Kayıt olan arkadaşlar üyelik kayıt tamamlanması esnasında verilecek ID kodunu PM yolu ile bana ulaştırsınlar.

Sistemimiz Hakkında bilgileri iletide bulabilirsiniz.
Bol kazançlı günler dileriz.

Ödemeler ne sıklıkla yapılıyor?

Ödeme zamanları her ay bitiminden 10 gün sonra yapılmaktadır.

Kurallar

Juzy ödeme ve sistem konusunda tüm haklarını kendinde saklı tutar.

Üye sitelere gerçek anlamda para kazandırmayı hedeflemekteyiz. Kural dışı para kazanma eğilimindeki siteler neden belirtilerek sistemden silinir, paraları ödenir ve bir daha bu site ile çalışma yapamazlar.

Gönderilen hitlerin ipleri ve hitin nereden geldiğine dair bilgiler tarafımızca kontrol edilir ve gereğinde ilgili siteden bu konuda bilgi alınabilir.

Sayğılarımızla.

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Yeni Tık başına kazanç sistemimiz http://reklam.juzy.net/ siz webmaster arkadaşlarımızın hizmetine girmiştir.

Yapmanız gereken http://reklam.juzy.net/ adresine girerek kayıt olmanız. Lütfen Kayıt olan arkadaşlar üyelik kayıt tamamlanması esnasında verilecek ID kodunu PM yolu ile bana ulaştırsınlar.

Sistemimiz Hakkında bilgileri iletide bulabilirsiniz.
Bol kazançlı günler dileriz.

Ödemeler ne sıklıkla yapılıyor?

Ödeme zamanları her ay bitiminden 10 gün sonra yapılmaktadır.

Kurallar

Juzy ödeme ve sistem konusunda tüm haklarını kendinde saklı tutar.

Üye sitelere gerçek anlamda para kazandırmayı hedeflemekteyiz. Kural dışı para kazanma eğilimindeki siteler neden belirtilerek sistemden silinir, paraları ödenir ve bir daha bu site ile çalışma yapamazlar.

Gönderilen hitlerin ipleri ve hitin nereden geldiğine dair bilgiler tarafımızca kontrol edilir ve gereğinde ilgili siteden bu konuda bilgi alınabilir.

Sayğılarımızla.

pm attım.....
cevaplarsan sevinirim.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Sistem Mac ve ip'ye bağlı olarak log tutmaktadır. Pop-up ve benzeri hile yöntemlerini yedirebilirseniz para sizindir.
:)

H

hengame

Misafir
valla ben kullanıorum arkadasım kendisi öder sorun çıkmaz bence

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Iletisimde hata var :

Ödemeler hakkında bilgi almak için

juzydestekyahoo.com

Teşekkürler

@ isreti unutulmus.

Su an reklam portfoyünüz nasil ? Üye oldugumuzda reklam cikacak durumda mi su an ?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
pigeon mac no aldıklarını legalpara etmiş bende kullanıcıların mac nolarını almaları imkansız dedim.

masterdolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istatistik bölümüden
tarih aralığını biraz daha dar tutarsanız
daha şık durur.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
ben bi süre reklamlarını siteme koymustum. gold üye basina para veriliyordu. yani demek oluyor ki para kazanan yoktu. sanırım istek üzerine tik basina döndü. hayırlısı olsun

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keşke reklamları sadece üye olduğumuz siteye değilde diğer sitelerimizide koyabilse idik. Tekrar tekrar hesaplar açmak olmuyor.

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keşke reklamları sadece üye olduğumuz siteye değilde diğer sitelerimizide koyabilse idik. Tekrar tekrar hesaplar açmak olmuyor.

aynen ben daha önce üye olmuştum şifremi unutmuşum giriş yapamıyorum şifremi unuttumda site adresim oraya sığmıyor :D

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Ödemeler her ayın 10`unda yapılır alt ödeme sınırı 5 Ytl dir.

Lütfen sistemimize üye olan arkadaşlar ID numaralarını Pm yolu ile iletsinler.

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pigeon mac no aldıklarını legalpara etmiş bende kullanıcıların mac nolarını almaları imkansız dedim.

mac alabilen bir coder görürsem kelinden öpecem :)
çünkü mac alabilmesi için saçlarını ağartması ve sonra da dökmesi gerekir ..

yeni bir teknoloji var ise ve herkeste bunu bilmiyorsa farklı .. :)

--
bende bu sponsor sistemine kayıt olmak isterim ama çıkacak reklam kategorileri neler ?? ya da bu reklamları kendimiz sınırlandırabiliyormuyuz ..
site içerikleri ile uyuşmayan ,çok alakasız ya da a d ult site reklamlarını yayınlamak istemem ..

bir - mac adresi alabilme durumu gerçekten doğru mu ??
iki - reklam filtreleme yapabiliyoruz mu ??

en son da tabi ki ödemesini alan var mı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5