İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yepyeni Bir Kazanç Sistemi Herkes Kazanacak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman google adsensede forex ile ilgili site yapıp kullanmak reklamverenlerin paralarını dolandırmaktan başka birşey olmuyor ve ayrıca eskiden auto dialer kullanmakta dolandırıcılıktan başka birşey değildi ve o zamanlar sende bilirsinki çok kişinin canı yandı ama sonuçta bunda insanların uluslararası tarifeyi bilmeleri gerekir zaten 5 ytl de kimsenin ocağını söndürecek bir rakam değildir.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok göstermek için değil de ben daha çok performans alabilirsiniz diye söylemiştim .

P

Paraemon

Misafir
Peki arkadaş en iyi convertingi hangisi getiriyor ? Yetişkinlerden hangisiyle en iyi verimi alıyorsunuz ?

F

ForumXGenTR

Misafir
holy cim salla saglam iş degil bu odeyecekleri ne malum para alan warmıymıs bugune kadar?

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme süreleri çok kısa tr nin en büyük heking sitelerinden wardom.org un kullandığı sistem ve ayrıca tr nin en büyük sitesi benim diye demiyorum :=) kudurdum.com un da kullandığı sistem ödeme %100 garanti msn den görüşüp gerekli bilgiyi sağlayabilirsiniz pm atarsanız isterseniz sorularınızı cevaplayabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi