İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeter artık paypal bozdurma derdine son!!!

hiphop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail atarsın kardes 10 dk da sana donuyolar zaten biraz ingilizce lazım uye olduktan sonra sizi cepten arayıp bilgilerin dogrulugunu onaylıyolar

dolandırıcı bir site olsa onune gelene kart verir paraları yerdi

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hiphop bundan sonra zahmet olmassa daha uygun fiyata sen bozarsın artık paypalleri :)

hiphop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallaha arkadaslar ben bozmaya niyetim yok olsa idi diger arkadaslar gibi gizlerdim nasıl bozdugumu benim istegim isiniz gorulsun kendi isinizi kendiniz yapın

gecen ay yuzde 20 ile paypal vercem dedim 1 kisi almadı canıma tak etti arastırdım bu isi yapan siteleri buldum ve paralarımı bozduruyorum rahat rahat bu ay goldkey odesin gene gozum kapalı yollayacam cunku bu sistemi kurmak kart basmak alıcıya yollamak bankadan hesap actırmak kolay isler degil

sanalcafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50$ kart, 50$ fedex + %3 komsiyon+ 3$ ben mi yanlış anladım
1000$ getireceksen 133$ verdin zaten
yanlış anladım heralde neyse

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kart 1 seferLiğine, fedex için extradan bi' 50 doLar daha istemiyor gaLiba, o kart için gereken 50 doLAra dahiL..

hiphop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fedex siz alırsınız biraz gec ulasır elinize kartı 1 kere alıyorsunuz omur boyu kullanıyorsunuz

U

uzaymerkezicom

Misafir
saol arkadaşım fırsatçılar için güzel bi çözüm olmuş. Güven içinde paranızı tahsil edin :) ben gcard yollattım geliyo bakalım 1-2 sefer kullanıp %3 veren karta geçicem.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben üye oldum

Debit card 1 $50.00 $50.00
Activation fee 1 $8.00 $8.00
Fedex shipment 1 $49.00 $49.00
Bank transfer payment method fee 1 $5.00 $5.00

Total amount of your order (USD) $112.00

Bu yukardaki bilgilere göre 112$ yollayacakmışım. Bu parayı nasıl yollayacağım ve ev adresimi gösteren belge derken ikmetgahmı yollucaz ? Yardımcı olursan sevinirim. Birde kart kaç günde onaylanır ve elimize ulaşır

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende üye oldum banka ile ödeme seçeneğini seçmiştim ödemeyi yaptım
Ev adresini gösteren bir faturada olabilirmiş arkadaş dedi..
ama kafama takılan nokta şu beni telefonla ararlarsa donup kalırım İngilizcem yok inş ben İngilizce kursundayken ararlarda hocaya veririm o konuşsun :p

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben şimdi nereye ödeme yapacağım tam olarak :)

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi ödeme metodunu seçtin ?
Banka ise verdikleri hesap numarasina ödeme yapican.....

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banka seçmişim başka ödeme metodu warmı? Kredi kartı veya paypalla. Baştan üye olayım

U

uzaymerkezicom

Misafir
Gcard konusunda yardım isteyen olursa yazsın. Zevkle yardım edicem. Benim şu an onaylanmasına 2 gün kaldı. Bence gcard çok daha sağlamdır diğerlerine göre.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzaymerkezi bana yardımcı olurmusun Gcard nasıl alırım? Msn ekleyebilirmiyim seni?

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzaymerkezicom' Alıntı:
Gcard konusunda yardım isteyen olursa yazsın. Zevkle yardım edicem. Benim şu an onaylanmasına 2 gün kaldı. Bence gcard çok daha sağlamdır diğerlerine göre.
g karttaki komisyon oranı ne kadar. ?

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
European Bank Transfer (European Direct Pay) 3% + 5.00 USD yazıyor. Birisi bu firmaya tam olarak nasıl üye olunur ss çekip yollarsa çok sevincem. Paypaldaki paralarımızı düzgünce bozduralım yter artık :(

hiphop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet basta bu ise soguk olarak yaklasan ?

Usada banka hesabı acılmaz diyen arkadaslar ne oldu sesiniz solugunuz kesildi?

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben imtcard mı gcard mı ona karar veremedim :) sanki gcard'ın giderLeri daha çok gibi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5