İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeter artık paypal bozdurma derdine son!!!

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kart için gerekli belgeleri yolladım ama illa ya pasaport yada ehliyet istiyorlar ikisi de yok bende SSK kartımı yolladım olmaz dediler öğrenci kartı istiyorlar okul biteli çok oldu o da yok ne göndericem bende şaşırdım :eek:

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
karşılaştırma yapalım o zaman ?

imtcard ve gcard. 1000$ için ikisinide ayrıntılı hesap yapsın işi tam bilenler. ben bu kadar mesaj okudum hala tam anlamadım ne kadar vericez para bozarken. sadece % ve sabit para diyorsunuz ama parayı atm den çekerken bide onlar kesiyormuş vs. neyse bir karşılaştırın ayrıntılı lütfen.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bne banka hesabını ekledim paypala ama accountum Premier Account Overview oldu :( Her 500$ geldiğinde 25$ para kesiyor paypal. Bunu düzeltememmi?

alpos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar daha önce çok seferler yazdım, yakında sitemde de yazacağım. personal hesaplarda para almak göndermek ücretsiz, premium ve businesslarda ise para alman %1.9 ila %2.9 komisyona tabidir, göndermek yine ücretsizdir. her kişinin bir personal bir de premuim açma hakkı olduğundan kendinizi kolaylıkla organize edebilirisiniz.

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
personellerde para kısıtlama yok değilmi ? 250$ limit falan hatırlıyodum ama ?

alpos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para alıp gönderme limiti sadece verified edilmemiş hesaplarda ve inceleme amacıyla limited duruma gelmiş hesaplardadır, limitler zamana ve kişiye bağlı olarak da değişebilir, profile ekranında view limits adımından limitinizi görebilirsiniz

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiphop arkadaşa bir kez daha teşekkürler bu bilgiyi paylaştığı için bugün aldığım kart sayesinde sorunsuz şekilde paypalimi bozdum ohhh be dünya varmış :p

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tşekkürler paylaşım için.
imt ve g card deneyen arkadaşlar, 1000$ için bilanço çıkarabilir misiniz?
Para elimize geçen nakit olarak ne kadar kalıyor?

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tşekkürler paylaşım için.
imt ve g card deneyen arkadaşlar, 1000$ için bilanço çıkarabilir misiniz?
Para elimize geçen nakit olarak ne kadar kalıyor?

30 usd komisyon ödüosun. kartla çekerkende 4 usd gidior.eğer yanlış işlem yaparsan 4 usd boşa gidiyor. parayı alabilmek için tekrar 4 usd ödüosun vs.
bankada dolar kuru kaç ise biraz altına bozuyor. mesela dolar kuru 1.45 iken 1.41 den işlem yaptı iş bank. bi 40 ytl de ordan gidiyor. :)

Diğer arkadaslarda yorumlayınca daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz..

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30 usd komisyon ödüosun. kartla çekerkende 4 usd gidior.eğer yanlış işlem yaparsan 4 usd boşa gidiyor. parayı alabilmek için tekrar 4 usd ödüosun vs.
bankada dolar kuru kaç ise biraz altına bozuyor. mesela dolar kuru 1.45 iken 1.41 den işlem yaptı iş bank. bi 40 ytl de ordan gidiyor. :)

Diğer arkadaslarda yorumlayınca daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz..

yani aşağı yukarı toplamda %6 gibi komisyon yapar.
Kur düşüklüğü olayı kötüymüş, yoksa düşünmeden alırdım.
Diğer banka atm lerini deneyen oldu mu?

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani aşağı yukarı toplamda %6 gibi komisyon yapar.
Kur düşüklüğü olayı kötüymüş, yoksa düşünmeden alırdım.
Diğer banka atm lerini deneyen oldu mu?

Peki bir kerede 1000 dolar cekiliyor mu? Yoksa gunluk para cekme limiti var mi?

Bende alip kardesime vermeyi planliyorum. Ne zaman ihtiyaci olursa, Turkiyeden cekebilir.

hiphop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapı kredi 2 milyar veriyor kartı cıkar tak ustunu cekebilirsin

cculha

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar 1 sorum var. imtcard da level 2 verified olayından sonra hangi menüyü kullanarak paypaldaki paramı imtcard a aktarabileceğim.

ikinci ve en önemli soru!!!!!! diyelim ki ben paramı atm den çekmek istemiyorum. direk ykb veya iş bankası gibi bir bankanın hesabına aktarmak istiyorum, böyle bir şansımız var mı?? Umarım vardır . Var deyin teşekkürler :)

hiphop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
is bankası btm ye git paranı cek sonra btm den kendi hesabına yatır sonra nete gir eft ni yap :)

direct depoist menusunu kullanarak banka bilgilerini paypala girip paranı aktarcaksın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5