İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bugün haftasonu... bol bol dolaşım yapalım lütfen

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
GÜNLERDİR ERİŞİLEMEYEN SİTELER ADMİNLERİ BİZİMLE İLETİŞİM KURUP DURUMU ANLATMADIKLARI İÇİN LİSTEDEN KALDIRILMIŞTIR.AYRICA HAKKINDA DOLAŞIM YAPMIYOR ŞEKLİNDE SIKÇA ŞİKAYET ALINANLARDA LİSTEDEN KALDIRILMIŞTIR.

HAFTA SONU LÜTFEN TÜM GÜN DOLAŞIM YAPMAYA GAYRET GÖSTERELİM

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
bugünün dolaşımına başlıyorum dün yine sadece 6 kişi gezmiş bakalım nasıl olacak bu iş

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şuan banner hazırlayamayacağım ama sitelere girildi dolaşıldı. tüm siteler sorunsuz açılıyor. Yalnız dün 4 5 kişi girmiş sadece buradan. Eğer boyle olacaksa bazıları açıkça hak yiyor.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şuan banner hazırlayamayacağım ama sitelere girildi dolaşıldı. tüm siteler sorunsuz açılıyor. Yalnız dün 4 5 kişi girmiş sadece buradan. Eğer boyle olacaksa bazıları açıkça hak yiyor.

Arkadaşım lütfen dolaşımını yap ve boşver hak yiyenleri.bugün bu uygulamayla ayıklamaya başlıyoruz bakalım kimler konumuzun takipçisi.Lütfen gün içinde bannerını belirtilen şekilde hazırlayıp forumdan paylaşırmsın ya da bana pm olarak gönder. grupta 2 kişi kalana kadar ben hep burdayım.bakalım bu hafta sonu bu değişikliğ kimler görecek ve bu sisteme dahil olmak için banner yollayacak.Yollamayanlar zaten silinecek.Lütfen sabır...

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Buyrun arkadaslar banner. biraz hizli ve duzensiz oldu ama isi gorur :D

3831.png

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Seocu arkdaşım lütfen 468*60 bi banner hazırlarmısın. kırmız lacivert yazılı olsun ve lütfen 5 dakika ayır sıfırdan yap...

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşım lütfen dolaşımını yap ve boşver hak yiyenleri.bugün bu uygulamayla ayıklamaya başlıyoruz bakalım kimler konumuzun takipçisi.Lütfen gün içinde bannerını belirtilen şekilde hazırlayıp forumdan paylaşırmsın ya da bana pm olarak gönder. grupta 2 kişi kalana kadar ben hep burdayım.bakalım bu hafta sonu bu değişikliğ kimler görecek ve bu sisteme dahil olmak için banner yollayacak.Yollamayanlar zaten silinecek.Lütfen sabır...

Nasıl boşverelim yahu biz haybeyemi dolaşıyoruz. Bu sistem umarım tutar. Banner aşağıda.

parcapizza.png

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
parça pizza bannerı eklenmiştir listeye. evettt arkadaşlar yokmu konuyu takip edip banner hazırlaryan... haydi paylaşın gün içinde değişelim.

remsinay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
surf tamamlanmıştır bitek tiklayarak-kazan.blogspot.com/ sitesini dolaşamadım

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
HAYDİ NERDE KATILIMCILARIMIZ.NERDE BANNERLARINIZ?

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Pardon ya başını okumamışım ben siteler arası banner değişimi yapılacak sandım :) k.bakmayın hemen hazırlıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5