İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
BÖYLE BİR BANNERI ASLA O LİSTEYE KOYMAM.LÜTFEN SİZDE DİĞER ÜYELER GİBİ KIRMIZI MAVİ LACİVERT DÜZ YAZI VE DÜZ BEYAZ ZEMİN ÜSTÜNE BANNER HAZIRLAYINIZ VE ÖZEL MESAJ OLARAK GÖNDERİNİZ.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
reddragon bannerınızı ekledim.lütfen dolaşıma başlayınız ve bannerlar sayfasındaki kuralları okuyunuz.dolaşımı düzenli yapınız.iyi çalışmalar,webde başarılar...

suatksk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar büyük derbi öncesi (futbol budur) dolaşıma başlıyorum..

sobot site üzerinde gerçekten çok reklam var .. birde bir şey soracağım bu dolaşımlardan reklamların etkilenmiyormu.. beni adenseden banladılar bu dolaşımlardan dolayı..

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
beni henüz farketmediler. siz reklamlara tıklamayın yeter...sonuçta anahtar kelimeden geliyor herkes siteye :)) bakalım önümüzdeki günlerde şirket sitesi gibi bi tema uygulaycam siteye. ondan sonra işler farkeder.zaten sitenin asıl amacı adsense reklamı değil.şirket sitelerini alt etmek

suatksk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet sobot haklısın bakalım beklemeyim..

indiroloji sitesi gruba hoşgeldin.. (sadece KENDİ DÜŞÜNCEM sitendeki müzik insanı biyerden sonra rahatsız ediyor. kaldırırsan iyi olur derim bilgine.))

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ARKADAŞLAR LÜTFEN İLGİLENEN ARKADAŞLARDAN SİTEM HAKKINDA ÖNERİ BEKLİYORUM BİR KONUDA... PAZARTESİ İTİBARİYLE BİR ŞİRKETE SİTE AÇACAĞIM İNŞALLAH VE AŞAĞIDAKİ GİBİ Bİ SİTE HAZIRLADIM.BU GÖRÜNÜMÜ VE ÖZELLİĞİ KONVEYÖR TV SİTESİNDEDE KULLANSAM SİZCE NASIL OLUR? TABİ BİREBİR AYNI RENKLER VE GÖRSELLER DEĞİL...

ŞÖYLE BİŞEY OLSA NASIL OLUR KONVEYÖR SİTESİ : http://konveyor.tv/efecanyapi/

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
...

alexa.jpg

berlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
7296.gif

sobot dünden beri bekliyorum hala koymamıssın kardesım :(

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Regstar bannerınız diğer bannerlara renk olarak benzememektedir.diğer bannerlar formatında bir banner hazırlayıp özelden gönderiniz.Yoksa asla listeye bannerınız eklenmeyecektir...

Ekleme: internet kafeden bi dolaşım yapayım bakim.farklı ip no iyidir...

Ekleme: hani nerde bannerımı ekleyin diyen yeni üyelerimiz... bugün pazar herkesten çok iyi performanslı bi dolaşım bekliyoruz...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
regstar arkadaşım bu grup sitelerin bannerlarını koyarak dikkat çekmek için değil,üyelerin bannerlara bakarak siteleri girip dolaşması için kururldu.herkes tek tip banner hazırladı koydu.gruba katılmak istiyorsan herkes gibi bir banner hazırlyaıp yollarsın.illede bu benim bannerım olsun diyorsan başka gruplar bak... iyi çalışmalar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5