İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar bir önerim olacak, herkes dolaşım yapmaya başlarken ki IP adresinin son 2 hanesini yazabilir mi?
Örnek olarak ben başlıyorum şimdi eğer bu formatda devam edersek birbirimizi tanıyabiliriz diye düşünüyorum.

Dolaşıma başlıyorum IP adresi: ***.***.14.99

katılıyorum güzel fikir. Ayrıca örneğin haftada 3-4 günde bir isteyenler banner'larını değiştirebilsek iyi olur. sürekli güncellenen içeriğimiz olduğu için yeni eklenen içerikten aratılıp girilirse daha iyi olur.

Mephistophales

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
katılıyorum güzel fikir. Ayrıca örneğin haftada 3-4 günde bir isteyenler banner'larını değiştirebilsek iyi olur. sürekli güncellenen içeriğimiz olduğu için yeni eklenen içerikten aratılıp girilirse daha iyi olur.

Evet banner güncellemeside yapmamız iyi olacaktır. Bazıları 2. sayfa diyor ama 3 e gerilemiş yada 1 e yükselmiş çok denk geliyorum. Birde sayfa pozisyonunuza bakarken Internet Explorer kullanın mozilla arama souçlarını cache liyor. Buda kendinizi yanıltıcı sıralamada görmenizi sağlıyor.

Bu arada dolaşımı bu mesajı yazdığım sırada tamamladım, Alexa toolbar kurulu ve her sayfada en az 5,5dkka kaldım site içerisindeki menü linklerine tıklayarak...

Şimdilik hoşcakalın akşama bir tur daha atacağım.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hayır

Arkadaşlar bir önerim olacak, herkes dolaşım yapmaya başlarken ki IP adresinin son 2 hanesini yazabilir mi?
Örnek olarak ben başlıyorum şimdi eğer bu formatda devam edersek birbirimizi tanıyabiliriz diye düşünüyorum.

Dolaşıma başlıyorum IP adresi: ***.***.14.99

arkadaşım bu önerini başka bir gruptada gördüm. ordada sana hayır cevabını verdiler.bu grubun kurucusu olarak bende hayır diyorum.zaten zaman zaman herkese görüşlerini soruyorum ve çoğunluk kabul ederse uyguluyoruz.kaldı ki beni
m sitemden ben kimin ne olduğunu nerde ne kadar dolaştığını görüyorum.Emin ol ki bu grupta kurulduğu ilk günden beri kimin ne yaptığını hangi sayfayı ne kadar dolaştığını iyice takip edip bana rapor eden üyelerimizde var.Bir gece ansızın o kendini uyanık zannedenleri listeden kaldırıyoruz.İP no bildirme işine gelince son veya ilk kaç hanesi olursa olsun üyelerin güvenliğini tehlikeye sokacağından asla böyle bir uygulamayı kabul etmiyorum.Önerilere tabiki açığız ama her denenide uygulayacak değiliz.Memnun kalmadığın bir durum varsa gruptan ayrılabilirsin...Herkese iyi çalışmalar

Mephistophales

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşım bu önerini başka bir gruptada gördüm. ordada sana hayır cevabını verdiler.bu grubun kurucusu olarak bende hayır diyorum.zaten zaman zaman herkese görüşlerini soruyorum ve çoğunluk kabul ederse uyguluyoruz.kaldı ki beni
m sitemden ben kimin ne olduğunu nerde ne kadar dolaştığını görüyorum.Emin ol ki bu grupta kurulduğu ilk günden beri kimin ne yaptığını hangi sayfayı ne kadar dolaştığını iyice takip edip bana rapor eden üyelerimizde var.Bir gece ansızın o kendini uyanık zannedenleri listeden kaldırıyoruz.İP no bildirme işine gelince son veya ilk kaç hanesi olursa olsun üyelerin güvenliğini tehlikeye sokacağından asla böyle bir uygulamayı kabul etmiyorum.Önerilere tabiki açığız ama her denenide uygulayacak değiliz.Memnun kalmadığın bir durum varsa gruptan ayrılabilirsin...Herkese iyi çalışmalar

Birden fazla grupta yer almak sanıyorum ki suç değil egerki kurallara uygun bir biçimde 2 başlık altında da hergün ortalama (toplamda) 45-50 sitelerinizde geziyorsam bende karşılığını almak isterim...
Site üzerinde kullandığım istatistik programı benim modifiye ettiğim özel bir istatistik progamı anahtar kelimelerden giriş yapan ip adreeslerinin detaylı incelemesine kim nereden girmiş hangi sayfada kaç sn ye kalmış aklına gelen tüm detayları görebiliyorum.

Bunu fikir olarak atma nedenim bu işin takibini herkes benim kadar hassas yapıyor mu anlamak IP adresinin Class C olarakta da tabir edilen son 2 hanesini vererek kimsenin internet güvenliği riske girmez.

1993 yılından beridir internet kullanan biri olarak herkesin kendine göre bazı kriterleri var aynı mantalitede olacak kişiler ve kurallar çerçevesinde herkesin işini yapması gibi eğer beklentilerimin karşılanmadığını anlarsam zaten bir dakika bile durmam grubun adı veya yaptıkları ne olursa olsun.

Önerilere bir dahaki sefere daha az agresif olarak cevap alabilmem dileklerimle...

berlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dolaşıma baslıyorum

Ekleme: 1 saatlik bir dolasım yaptım herkese iyi günler

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar bi sağlık sitesi açacağımda bi süreliğine bi sponsor hosta ihtiyacım var bildiğiniz sağlam bi hostcu varmı sponsor olacak?

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
arkadaşlar sitemle alakalı ciddi sorunlarım var bu gün sörf yapamadım kul hakkına geçmem adına diğer uyelerımızde benım sitede bugünlük yapmasın herkese iyi geceler

Mephistophales

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dolaşıma şu an itibariyle başlıyorum
Herkese mutlu haftalar!

Ekleme: indiroloji'nin banner bilgileri çıkmıyor ancak yinede indiroloji diyerek giriş yapıyorum.
sitenin anahtar kelimelerini hatırlayan varsa yazarsa sevinirim.

Ekleme: Dolaşım tamamlandı!
Akşamki turda görüşmek üzere...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
herkese iyi günler iyi çalışmalar.bugün yine farklı ip den müşterilerimin bilgisayarlarından sitelerinize hit sağlamaya çalışacağım.servisteyim şu an... gün içinde tekrar görüşmek üzere...

Ekleme: filmciniziz admini reklamsız nickli arkadaşım ; özelden mesaj yolladım duruma göre bugün yardımcı olabilirsen sevinirim...ilgine teşekkür ederim

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
herkese iyi günler iyi çalışmalar.bugün yine farklı ip den müşterilerimin bilgisayarlarından sitelerinize hit sağlamaya çalışacağım.servisteyim şu an... gün içinde tekrar görüşmek üzere...

Ekleme: filmciniziz admini reklamsız nickli arkadaşım ; özelden mesaj yolladım duruma göre bugün yardımcı olabilirsen sevinirim...ilgine teşekkür ederim

okulda olduğum için anca görebildim hocam. cevapladım uygunsa halledebilirim. dolaşıma başlanmıştır..

Ekleme: dolaşım tamamlanmıştır iyi akşamlar

haberdeyiz.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende katılmak isterim.

Arkadaşlar hepinize iyi günler. Eğer grupta hala eksiğiniz varsa ben katılabilirim. Ne yapmam gerekiyor. Bilgi verirseniz sevinirim.
www.haberdeyiz.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5