İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100% onaylanan Adsense basvurusu

x12x

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tesekkürler adsenseden reklam almak icin ne tür siteler acmalıyız?

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
çok basit bir yöntem var blogspot hesap açın içine özgün 5-6 tane konu yazıp paylaşın sağlık yazısı vs haber yazın adsenseye başvurun hesabınız 1 gün içinde kesinlikle onaylanıyor :)

daha hızlı olsun isterseniz yabancı bir blogspot acın vede yazıları ingilizce yazın google ceviriden cevirip siteye copy paste yapın hesap 3-5 saat arası kesinlikle onaylanıyor ben öle yaptım :)

rapeto16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 2 kere başvurdum 1.si yetersiz içerik birazdaha ekledim bir daha başvurdum 2.si siteniz yapım aşamasında gözüküyor !! Benden iyi bilcek sanki ne aşamada olcağını

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Merhaba arkadaşlar bi sorum olcak bende blogspot var 3-5 tane birinin hiti yeni canlanıyo 50-100 arası daha yeni cünkü o kendi google hesabımda ekli yani tüm blogspotlar google hesabımda varken farklı emaille başvursam her hangi bi aksilik olurmu

N.Fazıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar bi sorum olcak bende blogspot var 3-5 tane birinin hiti yeni canlanıyo 50-100 arası daha yeni cünkü o kendi google hesabımda ekli yani tüm blogspotlar google hesabımda varken farklı emaille başvursam her hangi bi aksilik olurmu

Tek AdSense hesabıyla istediğiniz kadar siteye reklam yerleştirebilirsiniz, farklı hesaplar almak yerine tek site için AdSense hesabı alın. Böylece 100$ ödeme eşiğine de daha çabuk ulaşırsınız.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Tek AdSense hesabıyla istediğiniz kadar siteye reklam yerleştirebilirsiniz, farklı hesaplar almak yerine tek site için AdSense hesabı alın. Böylece 100$ ödeme eşiğine de daha çabuk ulaşırsınız.
tskler kardesim bi sorumdaha olcak simdi türkce blogspotlarım var benim ingilizcede acacagım 2sinede aynı üyelikten reklam koymak bana bişey kaybettirirmi işte forumda okudum ucuz pahalı oluyor felan diye

edit: ayrıca bu yöntemle google webmasterste siteler ekli yinede yabancı emaili alıp ordan basvursam bişey fark edermi?

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Arkadaslar simdi basvuru yapıyordumda yabancı emaili aldım ama bilgileri türkçe giriyoruum ?? gecici olarak yabancı girmem gerekirmi

N.Fazıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tskler kardesim bi sorumdaha olcak simdi türkce blogspotlarım var benim ingilizcede acacagım 2sinede aynı üyelikten reklam koymak bana bişey kaybettirirmi işte forumda okudum ucuz pahalı oluyor felan diye

edit: ayrıca bu yöntemle google webmasterste siteler ekli yinede yabancı emaili alıp ordan basvursam bişey fark edermi?

Arkadaslar simdi basvuru yapıyordumda yabancı emaili aldım ama bilgileri türkçe giriyoruum ?? gecici olarak yabancı girmem gerekirmi

burdan yararlanarak basvurdum 1-2 saat icinde cevap attılar... ama kabul edilmedim:S

Flood yapmak yerine tek mesajı editleyerek sorunlarınızı anlatırsanız daha kolay cevap verebiliriz diye düşünüyorum :)

İngilizce ve Türkçe sitelerimin reklamlarını tek hesaptan yönetiyorum, ingilizce sitelerin kazancı başka, Türkçe sitelerin kazancı başka; aynı hesapta diye biri düşmüyor veya yükselmiyor.

AdSense'de Türk olup yabancı site açmak yasak değil. Bilgileri Türkçe girmenizde bir sıkıntı olmaz.

Özgün makale ile beslediğiniz, temiz olduğunu düşündüğünüz bir siteyi referans göstererek gmail mailiniz ile başvuru yapın, 3-4 saatte onaylanır hesabınız.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Flood yapmak yerine tek mesajı editleyerek sorunlarınızı anlatırsanız daha kolay cevap verebiliriz diye düşünüyorum :).

üzgünüm tekrar olmaz acemiligime verin:( :hihi:

http://fullprogramarsivi.blogspot.com burayla basvurdum ama vermedi:( hemen blogspottan reklam al dedim yine aynı isimle bakalım bu kez ne olacak su anda giriste sacma konular var ama sadece adsense kabul etsin diye ekledim geri kalanı normal içerikli program..

N.Fazıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
üzgünüm tekrar olmaz acemiligime verin:( :hihi:

http://fullprogramarsivi.blogspot.com burayla basvurdum ama vermedi:( hemen blogspottan reklam al dedim yine aynı isimle bakalım bu kez ne olacak su anda giriste sacma konular var ama sadece adsense kabul etsin diye ekledim geri kalanı normal içerikli program..

Siteye erişemiyorum şu an blogspot engelinden dolayı. Yalnız "fullprogramarsivi", w.arez içerik var sanıyorum?

Yasal bi site ile başvurun.

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5

aynı hesap. yabancı içerikli sitelerinden türkçe içerikliğe göre daha fazla tık başı para alırsın. ama hepsi aynı havuzda toplanacağı için 100 dolar sınırına daha çabuk varırsın

Addison123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ben ilk başta blogspottan kayıt oldum 2 saat içinde onayladılar. Bence bu kadar uğraşmaya gerek yok

BlackFeel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bunların hiç birini denemedim sadece sabah başvurdum öğlen onaylandı..

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Siteye erişemiyorum şu an blogspot engelinden dolayı. Yalnız "fullprogramarsivi", w.arez içerik var sanıyorum?

Yasal bi site ile başvurun.

blogspot türkiyeye kapalı oldugundan ulasılamamakta ama türkiyeden girenler bulunmakta.. dns degiştiriyorlar heralde bilmiyorum ama siteyle ilgili bi sorun degil blogspotun genelinde var

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar bu hala geçerli mi ? Yani oluyor mu hala. Olumlu cevap alanlar varsa yazarlarsa sevinirim.
Kolay gelsin

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
valla dostum dün cok bambaska bi site ile basvurdum tr.gg oda kabul olmadı hemde baska yerden bi arkadasa basvurttum yine olmadi.. anında cevap red..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5