İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100% onaylanan Adsense basvurusu

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar sadece adsense reklamı almak içi site açıyorsanız alamamanız normal. Daha önce bende yaptım benzer hatalar. Ayrıca bu sistemin %100 garantili olması bence geçerliliğini kaybetmiştir. Google sandığınız kadar salak değil. Sonuçta 1.5 yıllık bir konu, seznam mail adresleriyle gelen adsense başvurularındaki artışı görüp, artık seznam mail adrresleride normal değerlendiriliyor benim tahminime göre.

En azından %100 onaylanmadığı tecrübeyle sabittir, bende özgün içerikli siteme başvurmuştum burdan, kasım 2010 tarihinde ama reddedildim. 300 yazı varsa 200 tanesi özgün içerik, 100 tanesi alıntı idi. Ve özgün değilsin deyip reddettiler seznam adresimi. Bazı arkadaşlarında onaylanmadıklarını okudum yukarıdaki yazılarda.

Site blogcu.com sitesiydi.

Şuan yeni sitemde sorunsuz kullanabiliyorum.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Arkadaşlar sadece adsense reklamı almak içi site açıyorsanız alamamanız normal. Daha önce bende yaptım benzer hatalar. Ayrıca bu sistemin %100 garantili olması bence geçerliliğini kaybetmiştir. Google sandığınız kadar salak değil. Sonuçta 1.5 yıllık bir konu, seznam mail adresleriyle gelen adsense başvurularındaki artışı görüp, artık seznam mail adrresleride normal değerlendiriliyor benim tahminime göre.

En azından %100 onaylanmadığı tecrübeyle sabittir, bende özgün içerikli siteme başvurmuştum burdan, kasım 2010 tarihinde ama reddedildim. 300 yazı varsa 200 tanesi özgün içerik, 100 tanesi alıntı idi. Ve özgün değilsin deyip reddettiler seznam adresimi. Bazı arkadaşlarında onaylanmadıklarını okudum yukarıdaki yazılarda.

Site blogcu.com sitesiydi.

Şuan yeni sitemde sorunsuz kullanabiliyorum.

ücretli domainmi ve bu işin sırrı ne?? sence

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kişisel özgün blogumla başvurdum.

E-mail e gelen onaylamayı 17:49 da yaptım. 19:12 de ise hesabım onaylandı :)

Bu kadar hızlı beklemiyordum :D

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
arkadaslar ben bu ısın sırrını yazdım forumda dun ama tınlayan olmadıgı ıcın sıldım.her basvurdugum hesap onaylanıyo bu ısın sırrını ılk defa verdım ama okumaya bıle tenezzul etmedınız

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
arkadaslar ben bu ısın sırrını yazdım forumda dun ama tınlayan olmadıgı ıcın sıldım.her basvurdugum hesap onaylanıyo bu ısın sırrını ılk defa verdım ama okumaya bıle tenezzul etmedınız

Hiç görmedim valla biraderim, özelden gönderebilirsen önceki yazdığın yazıyı sevinirim, komple sildiysen boşver ama, merak ettiğim için sormuştum. Zaten hesap var çok şükür biliyosun sende :D

esquire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de başvurmak istiyorum işe yarayan bir sistem mi acaba?

mesibra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Adsence , 1 gunde jet hiziyla cevap veriyor artik , 3 gun sunra siteyi incelemeye aliyor ve artik bagli bulundugunuz sosyal aglardan biel takip edip daah öce adiniza kapanan bir hesap varsa , aninda yeni hesabi kapatiyor , son 1 haftada 5 hesap basvurumun her 5 i kapandi . en son farkli adres farkli isimle basvurdum , hesap 1 hafta dayand , yanliz daha önce hesap girisi yaptigim bir bilgisayar ile hesaba giris yapar yapmaz yine kapatildi . :) uzun lafi he rne sebebten dolayi banlanmis olursaniz olun google kara listesinden cikmaniz cok zor .
noads2.gif

turgut66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buradan mail adresi ldim ama simdi nasil basvuracagim?

gmail kontomdan iletisim maili olarak seznam mailinimi verecegim yoksa seznam üzerindenmi basvuracagim?gmail üzerinden bir cokkez daha önce basvurmustum ama hep red edildi..
acemiligimi mazur görün...

simdiden tesekkürler...

ZamBurLu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce yani 3 saat önce açtığım yeni blogspot siteme adsense hesabı kabul edildi. Teşekkürler arkadaş.
Aynı siteye gmail hesabıylada başvurmuştum ama o sonuçlanmadan, seznam daha etkin geldi adsenseye.
Tekrar teşekkürler.

coderex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
flixya

flixya diye bir site vardı anında onaylanıyordu geçenlerde ben tekrar hesap almak istedim yapamadım ya

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Google AdSense başvurunuz onaylandı. Hesabınızı etkinleştirmek ve AdSense'i kullanmaya başlamak için aşağıdaki adımları izleyin... :)

lunatic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı ip üzerinden başvuru yapmayın adsense tüm bilgilerinizi toplayarak onayma sürecine sokuyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5