İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100% onaylanan Adsense basvurusu

erdinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu yöntemle başvuru yapalı 2 gün oldu onay linkini de tıkladım ama hala onaylanmadı hesabım

Websitem.info

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş konuyu iyiki de paylaşmış. Dün iki ayrı hesapla biri gmail altından biride kendi domainim altından mail hesaplarıyla başvurdum, hala onaylanmadı. Anzak özence seznam.cz maili ile 2 farklı maille 2 ayrı hesap için başvurdum onaylandı hem de biri başvurdukran 1 saat sonra onaylandı.

Paylaşım için tşkler.

fblimehmet35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben Onay Mailini Yaptımda Bir Türlü Kabul Edildimmi Edilmedimmi Mesaj Gelmiyor :S

Neredeyse 1 Ay Oldu

chacha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz geçte olsa sonunda hesabım onaylandı. Verdiğin bilgiler için teşekkürler arkadaşım...

wassup

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgiler için teşekkürler ancak 48 saat olmasına rağmen ne yazıkki hala cevap gelmiş değil.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
iyide yaptığımız başvurudaki sorun nerde ona anlam veremiyorum googlenin bize garezimi varki hesap onaylanmıyor :S:S:S biri el atarsa yardımcı olursa sevinirim

wassup

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başvuru ile ilgili değil sanırım çünkü arkadaşın dediklerini harfiyen yerine getirdim ancak 48 saat den fazla süre geçmesine rağmen cevap gelmedi.

resisoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başruvuyu yaptım onay mail'i saniyeler içerisinde geldi. Fakat başka bir hesapta kullandığım tlf nosunu verdim :) Bakalım onay gelicek mi..

Site olarak'Da "blogspot" Kullandım Denemeyenlere duyurulur.

chacha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benımde iki hafta falan surdu onay verılmesı. Biraz bekleyın derım.

resisoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken, hesap bilgilerinizin yakın zamanda onaylanan ve @gmail.com ile ilişkili bir AdSense hesabıyla eşleştiğini fark ettik

Var olan hesabımdaki genel bilgileri kullandım farklı yapsaymışım onay olacaktı. süre 5 saat.

not: deneme amaçlıydı.

sahbazpower

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yapım aşamasında olan sitemle başvurmuştum, başvurunuz onaylanmadı sebeb: -yapım aşamasında

Prodec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın taktiği işe yarıyor 5 saatte onaylandı herkezin denemesini tavsiye ederim.Sağol hocam

fatih_drn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu google adsense nedir arkadaşlar nasıl oluşturulur ve nasıl para kazanılır..

albayrak123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Benimde 1-2 gün önce adsense hesabı banlandı yeni hesap açmak için int. cafeye gittm bloggerdan blog açtım içine 5-6 tane orjinal içerik ekledim adsense başvurusu yaptım (tüm Bilgileri Farklı Olarak) ama bugun baktım reddetmişler kabul etmemişler bence bu yöntem artık işe yaramıyor

arkadaşın önerdiği yöntemi deniyecem şimdi aynı bilgileri verirseniz adsense için tel no fln dahi aynı olsa direk kapatıyolar ona dikkat edin..

sonucu burda yazarım arkadaşlar..

albayrak123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar adsense hesabım 12 saat içinde onaylandı. (Gecikme Benden Kaynaklı Gelen maili geç onayladım) arkadaşın yöntemi gerçekten işe yarıyor çok faydalı bir paylaşım yapmış teşşekkürler...

angraf

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
robertrendek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
robertrendek kardeşim dün gece bu konuya baktım sonra konuya uygun başvurumu yaptım cevap olumlu geldi...
Teşekkürler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5