İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

14 Nisan - Cumhuriyet Mitingi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şu ana kadar başlığının açılmaması bile düşündürücü. Dakika dakika buraya yazılabilirdi miting. Bir maç kadar değeri yok muydu bu mitingin yani?

mitingden seçmeler;
"satılmış medya"
"erdoğan baksana, kaç kişiyiz saysana"
"erdoğan imamdır, imam kalacak"

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bu mitingin tam olarak amacı nedir? Gerçekten ben tam olarak ne yapılmaya çalışıyor amaç nedir anlayamadım.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
miting karambole bağıran insanlarla doluydu, katılmadım tandoğanda oturduğum için uykudan bir kalktım "türkiye laiktir laik kalacak" diye bağırıyorlar, bir an şeriat geldi bunlar ondan bağırıyorlar sandım:) öyle basının dediği gibi 200 binler falan yok. en fazla 50 bin kişi,, küçücük tandogan meydanı bile zor doldu.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Peki Tayyip Erdoğan Köşke çıksın mitingi yapılır ve bu miting daha fazla katılım sağlarsa ne olacak.
Ve ayrıca orduyu göreve çağırmak vs darbe istemek ne kadar sağlıklı bir Türkiye getirecek merak ediyorum.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boş hayaller peşinde koşan boş fikirli dolu beyinlerin yürüyüşü...

asiye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amacını anlayamayanlar , zaten laikliği ve demokrasi'yide anlayamayanlardır.

mitingi küçümseyenlerinde rengi bellidir , erbakanda bir zamanlar , bunlar mum söndü yapıyo demişti...sonu hazin oldu ,

halk laiklik ve demokrasiden yanadır gördüğünüz gibi!

destekliyorum..

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
erdogan köşke coksın mitingi yaplırsa katılırım artı cumhuriyet miting ediyor sürekli başbakanla kavga içinde başka bir artısını haberde dinlemedim ne zaman haber okusam erdogana sataşma var bence bir yere gelmek kavga yada çamur atmakla olmaz ee şimdide miting edilyor sonuç ne olca bilinmez
erdoganında yurt dışına bagımlı kalması ve verdigi bazı sözleri yerine getirmemesi kötü yinede erdogan benim düşünceme göre iyi o verilse oyum ona olcaktır

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Burada cumhuriyet için yüründü. Üzerine alınanlar varsa, yarası olduğu içindir. Dolu beyinlerinizi değişik platformlarda görürüz umarım.

Ayrıca, 50 bin kişi zor vardı diyen kişiye; galiba Anıtkabir'i ve Kızılay'a kadar olan bölgeyi görmedin. 50.000'in 10 katı insan vardı orada.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

mitingi küçümseyenlerinde rengi bellidir , erbakanda bir zamanlar , bunlar mum söndü yapıyo demişti...sonu hazin oldu ,

destekliyorum..

ücretsiz otobüsler, üniversitelerden mitinge gelenlere ders geçme garantisi, chp belediyeleri çalışanlarla birlikte katıldılar acaba gelmeyenleri pazartesi işe devam ettirecekler mi? öğretim üyelerini gelenler gelmeyenler diye listeye sokanlar, üniversitelerin sitelerinin anasayfalarında duyuranlar.. bazı gazetecilerin genel kurmay başkanının konuşmasını beğenmeyi yeni bir ordu lazım demeleri bu mu demokrasi anlayışı merak ediyorum..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5

destekliyorum..
Orduyu göreve çağırmak, darbe haykırışları yapmak ne kadar demoktratik bir harekettir?
Laiklik ve domakrasi sadece işimize geldiği şekilde kullanılmamalıdır.
Bende cumhuriyete karşı olanların o makamlara gelmesini istemem. Ama isteklerim olmuyor diye anti demokratik davranışları savunamam.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben Oradaydım...
Düşünce Şuydu..
''Atatürk'ün Koltuğuna ; Atatürk'e Küfreden Bir İnsanın Önünde Diz Çökmüş Birisinin Oturmaması ! ''
Boş Düşünceli Diyenler Ne Kadar Düşünüyor?

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca, 50 bin kişi zor vardı diyen kişiye; galiba Anıtkabir'i ve Kızılay'a kadar olan bölgeyi görmedin. 50.000'in 10 katı insan vardı orada.

yaa güldürme beni gözlerime mi inanayım sana mı? kızılaydan yürüdüler tandoğan"a doğru, tandoğan doldu kızılay-maltepe arasında adam kalmadı.. tandoğanda askerlerin izin günü onları da sayıyorsunuz sanırım..:)

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden o Barzaniye yeşil pasaport verip palazlandıran Demireli protesto etmiyorlar ?
Ben bunu anlayamıyorum.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bende destekliyorum çünkü;
Türkiye laiktir, Türkiye demokrasi ile yönetilir, biz demokrasinin gücüne inanıyoruz, demokrasiye saygılıyız diyip, demokrasinin gereklerini yerine getiremeyen, kendi düşüncesi haricinde başka düşüncelere saygı gösteremeyen, demokrasiyi sadece kendi düşünce biçimi olarak sayan (benim düşüncemden olanlar demokrattır, diğerleri banane?!), bunca yıllık cumhuriyetin sadece siyasi olarak yenilgiye uğramalarından dolayı yıkılacağını sananların, her zaman söylediğim gibi okumaktan yoksun, kendi düşünceleri olmayan sadece birilerinin bağırışlarına OKEY! diyenleri görmek için birebir bir miting.
Ha bende katıldım evimden mitinge çünkü genel olarak orada söylenenlerin aynılarınıda yani Türkiye laiktir laik kalacak, ülkemi sevmeyen gitsin gibi şeyleri bende diyorum :p Ama çokta kızıyorum, çünkü konunun bu olduğu bir mitingde siyasi partilerin propagandalarının ne işi var yahu? Bu kadarmı saçmalık olur? Erdoğan şayet bu ülkeye zarar getirecek birisi ise sadece bunu anlayan A,B,c,D partilerimidir? Buna milletimizin sesi bu diyerek yaklaşmalı, buna ciddi anlamda önyargısız, siyasi çıkarlar gözetmek sızın katılmak gerekir yoksa ben oradakilerin ne cumhuriyete ne demokrasiye inandıklarını sanmıyorum, çünkü daha bu değerlere saygılı olamıyorlar.
Konu dışı biraz ama, senelerce avrupanın her tarafını gezmiş, amerikada uzun yıllar yaşamış dünya kültürleri konusunda çok araştırma yapmış bir belediye yetkilisi ile görüşüyorum (belediye müşterilerimizden) adam diyorki ben sadece çıkar siyasetini Türkiyede gördüm, nerede ticari olarak kayba uğramış veya ticari kaygıları bulunan birileri varsa siyasete giriyor biryerlerde birşeyler kapabilmek için, nerede insan gücüne ihtiyaç duyan varsa siyasete giriyor çünkü bizim milletimiz söyleneni anlamadan alkışlamasını çok seviyor diyor bu söyledikleride Almanyanın bir kenti ile bizim bir kentimizin kardeş kent projesinde söyleniyor yani milletimize ve milletimizi bu hale getirenlere tebrikler : )

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CHP ve ADD show oldu. cumhuriyet için olsa 70 miyon niye gelmesin?

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
netistanbul : kardeşim sen olayı çözmüşsün seni tebrik ediyorum.
disconnect: +1

ben boş beyin demedim ama keşke boş beyinler orda darbe çığırtkanlığı yapsaydı, keşke yurdumun saf insanları orda amaçsız bağırsaydı... ama malesef durum çk kötü benim geleceğim umutlarım üniversiteli kardeşlerim oralara götürülüyor, gitmeyenlerin okulları bitmiyor! oo boş konuşuyorsun diyenler; benim kadar dolu konuşan zor bulursunuz ben içlerindeydim hepsinin tkplisinden tut en yobazına en solcusuna , iki üniversite okudum biri kocaeli uni. diğeri anadolu uni. (devam hala) ve o ortamları en iyi ben bilirim. rektörler şantaj yaparlar , öğretim görevlileri parayla ders verirler, seni eğitim gezisi teknik gezi diye götürürler mitinglere yürüyüşlere sokarlar, güya tarafsız oda ve kurumlardır , ama ulusal amaçlarına hizmet ettirirler etmeye zorlarlar. keşke b0ş beğinler olsaydı oralarda hiç üzülmezdim! 1 tane üniversiteli kardeşimi görünce meydanlarda kahroluyorum ama bir milyon deniz baykal süleyman demirel tayyip erdoğan yürüse hiç aldırış etmem onlar siyasetçi , eğdinmi kırılmaz tekrar eski haline gelirler ama genç beyinlerimiz malesef zorla şantajla veya beyinleri yıkanarak ya meydanlara ya dağlara çıkarılıyor! ama az kaldı bilinçli bir sanayi ve ekonomi geliyor siyaset kendine kaçacak yer arasın. Allah siyasetin şerrinden herkesi korusun(Amin!)

asiye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
netistanbul : kardeşim sen olayı çözmüşsün seni tebrik ediyorum.
disconnect: +1

ben boş beyin demedim ama keşke boş beyinler orda darbe çığırtkanlığı yapsaydı, keşke yurdumun saf insanları orda amaçsız bağırsaydı... ama malesef durum çk kötü benim geleceğim umutlarım üniversiteli kardeşlerim oralara götürülüyor, gitmeyenlerin okulları bitmiyor! oo boş konuşuyorsun diyenler; benim kadar dolu konuşan zor bulursunuz ben içlerindeydim hepsinin tkplisinden tut en yobazına en solcusuna , iki üniversite okudum biri kocaeli uni. diğeri anadolu uni. (devam hala) ve o ortamları en iyi ben bilirim. rektörler şantaj yaparlar , öğretim görevlileri parayla ders verirler, seni eğitim gezisi teknik gezi diye götürürler mitinglere yürüyüşlere sokarlar, güya tarafsız oda ve kurumlardır , ama ulusal amaçlarına hizmet ettirirler etmeye zorlarlar. keşke b0ş beğinler olsaydı oralarda hiç üzülmezdim! 1 tane üniversiteli kardeşimi görünce meydanlarda kahroluyorum ama bir milyon deniz baykal süleyman demirel tayyip erdoğan yürüse hiç aldırış etmem onlar siyasetçi , eğdinmi kırılmaz tekrar eski haline gelirler ama genç beyinlerimiz malesef zorla şantajla veya beyinleri yıkanarak ya meydanlara ya dağlara çıkarılıyor! ama az kaldı bilinçli bir sanayi ve ekonomi geliyor siyaset kendine kaçacak yer arasın. Allah siyasetin şerrinden herkesi korusun(Amin!)

ahaaha , biri daha çıktı ,

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ADD Şov Yapmaz Arkadaşım...
ADD Yerine Keşke Açılımını Yazsaydın..
O Miting'in Amacı Oy Toplamak Değildi..
Bir Önceki Mesajımı Okurmusun ?

sen de add yazmışın. ayrıca üniversiteleri bu olaya katan kimler, ADD değil mi? binlerce kişiye hatta akp millet vekillerine bile miting için davetiye yollamışlar:)
ayırca cumhuriyeti sadece siz mi kurdunuz? çanakkalye bak derim.. kimse kendi kendine cumhuriyeti ve demokrasiyi savunamaz. buradaki 50 bin kişiden fazla 70 milyonun olduğunu unutulmamalı. sadece birkaç gruba ait olamayacak kadar şerefli ve yüce cumhuriyetimiz vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5