İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Mayıs Ankara Buluşması Hazırlıkları :)

E

Erhan

Misafir
Buğra abi şu bilim sanat bizlik bir yer değil daha sakin biryerlere gitme taraftarıyım ben.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Alkol var diye mi Erhan? :p
Şaka bir yana son hâlini gördün mü abim? İşin yoksa gel bir gidelim şimdi? Tatlı ısmarlayım sana. :eek:
Ha illa başka bir yer olacaksa kararlaştıralım şimdiden. 20 kişi el ele tutuşup yer aramayalım...

Ama ilk gittiğimiz Bilim ve Sanat'la şu anki Bilim ve Sanat arasında dağlar var.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Farklı bir bakış açısı. Mekanın keyfini çıkarmak istersen yarın veya öbürgünde gidebilirsin?

Xman doğru söylemiş.
Ve aman web, aman net, aman şu forum bu forum vs muhabbeti yapanı vururum. :D
Zaten günümüzün yarısı, hatta kimi zaman daha fazlası nette geçiyor. Şimdiden çok samimi şekilde söylüyorum; mümkün olduğunca net muhabbeti dönmesin lütfen. :(

anlatmak istediğim tamda buydu, onur arkadaşımız malesef anlamak yerine farklı tercüme etti :)
olayı analiz ettiğin için teşk. ederim

E

Erhan

Misafir
Alkol var diye mi Erhan? :p
Şaka bir yana son hâlini gördün mü abim? İşin yoksa gel bir gidelim şimdi? Tatlı ısmarlayım sana. :eek:
Ha illa başka bir yer olacaksa kararlaştıralım şimdiden. 20 kişi el ele tutuşup yer aramayalım...

Ama ilk gittiğimiz Bilim ve Sanat'la şu anki Bilim ve Sanat arasında dağlar var.

Sebep alkol değil :eek: Valla gelmek isterdim fakat işteyim işten sonrada bağlama kursum var :) bu arada makro marketin oradan ev aldık orada oturuyoruz aramızda 3-5 bina var bi ara gene buluşur görüşürüz :)

Başka yerden kastım samimi bir ortamın oluşmasını istediğim için daha rahat bir yer olması daha iyi olur.

farketmez orasıda olur :)

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sebep alkol değil :eek: Valla gelmek isterdim fakat işteyim işten sonrada bağlama kursum var :) bu arada makro marketin oradan ev aldık orada oturuyoruz aramızda 3-5 bina var bi ara gene buluşur görüşürüz :)

Başka yerden kastım samimi bir ortamın oluşmasını istediğim için daha rahat bir yer olması daha iyi olur.

farketmez orasıda olur :)

Makro'nun orda oturduğunu biliyorum. Herkesten önce hemde. ;)
Telefonunu PM at.

+ olarak senin benim gibi adamlar varken şenlenmeyecek ortam mı var teneke? :p

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
anlatmak istediğim tamda buydu, onur arkadaşımız malesef anlamak yerine farklı tercüme etti :)
olayı analiz ettiğin için teşk. ederim

Kusura bakma ozaman dostum. :)
O konuda gerçekten sıkıntı olmaz, diyorum sana anıl abiyle ahmet abi onları ayarlar. :]

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Arkadaşlar 18:45 - 20:00 arası OnuR'la Bilim ve Sanat'ta olacağız. Dileyen buyursun...

E

Erhan

Misafir
Anıl abi daha önce söyleseydin akşam 8,30 gibi bilim sanata gelirdim :)

8 'de saz kursu bitti.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Anıl abiyle buluştuk Bilim Sanatta, mekan olarak güzel hiçbir sıkıntı yok. Yemek için önerebileceğim tek şey ismini telafüz edemediğim bişey KATILSANA geldiği zaman kendisi söyler benim ne yediğimi :D Meşeli bilmem neydi :D

Sonuç olarak anıl abinin tercihi iyi, mekanda da nazı her türlü geçiyor bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum..

umutsuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keşke Ankarada olduğum zamanlara denk gelseydi.efsane bir grup olmuş

X

Xman

Misafir
Ankara ekibinde aktivite çok, mangalda yaktık, iftarda yaptık, bowlingede gittik. 30 küsür kişilik buluşmalar organize ettik :) bu konularda webmaster camiasında Ankara bir adım önde hep..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5