İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Mayıs Ankara Buluşması Hazırlıkları :)

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Erhan yalan oldu valla. :(
Müşteri gelecekmiş 19:30'da. Çuvala girdi sanki saatler :(

T

trgy

Misafir
Ben oradayım bi arkadaşımla beraber pazar günü sabah. Bu arada Behlül'den haber yok hala bugün bihter'le dizisi var onunla meşguldür. :p

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Dışarıdan gelecek arkadaşlar içerisinden Aşti'de ve havaalanında inecek olanlar bize haber versinler ya geliş yolunu tarif edelim ya da alalım sizi ordan. trgy sende geçerken eskişehir yolundan beni al :D

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Behlül'ü istemezdik zaten :p Bihter gelse daha makbule geçer :)

Ruhela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben getirecem lo fazla dan eleman .

İzmirden ve işyerinden bi arkadaş getirecem büyük ihtimal

:) peki..

Davet eden olmadı ama caner bayraktar gelirse gelirim muhakkak, bunun haricinde davet biçimine göre kararım değişebilir :)

Hun seninle tanışamadık davet edecektim diğer taraftan kusura bakma. Aklımdan çıkmışsın.

Ama sen yinede gel :)

X

Xman

Misafir
:)

Hun seninle tanışamadık davet edecektim diğer taraftan kusura bakma. Aklımdan çıkmışsın.

Ama sen yinede gel :)

Emrah sen harbiden alkol almışsın abicim :D Ocak ayında hep beraber buluşmadıkmı :D önce necatibey de bir yere gittik sigara içilmiyor diye sonra Hun'un bildiği bir mekana gitmiştik Kocatepe tarafında. 2saat aynı masada muhabbet ettik, tanışamadık diyorsun adama :D:D:D

BuRaKm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Emrah sen harbiden alkol almışsın abicim :D Ocak ayında hep beraber buluşmadıkmı :D önce necatibey de bir yere gittik sigara içilmiyor diye sonra Hun'un bildiği bir mekana gitmiştik Kocatepe tarafında. 2saat aynı masada muhabbet ettik, tanışamadık diyorsun adama :D:D:D

Abi öyle oldu ama o tanıştamadı masanın diğer tarafında duygusal takılıyordu :D

Ruhela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

Abi bende zaten tanışamadık derken muhabbetimiz olmadı dedim yaw, Alkolik yaptınız beni :D gizli fotoğraflarımmı var internette nedir anlamadımki abi.

Abi öyle oldu ama o tanıştamadı masanın diğer tarafında duygusal takılıyordu :D

Burakla karşılıklı oturuyoduk o gün Burağın izlenimi doğru abi :) O gun hatta 3 masa vardı, Orta masadaydık ama her kez bi alemdi :D

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
ben gelemiyorum maalesef , akşam 9 a aldım düzce biletini :( siz gelin düzce kalıcı konutlarda buluşalım :)

X

Xman

Misafir
Bari konya yada uğra 2 tanede manyak getir tam olsun :D Afyonun kaymağı konyanın manyağı derken :D

(Gece gece çok pis espri yaparım :D:D)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5