İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ahmet Kaya'nın terbiyesizliğini izleyin.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Senin nerde askerlik yaptığınımı bilerek cahillikten kurtulacaktım? Kullandığın kelimelere dikkat et saygısız.
Eşşekliğin baki kaldığını gösteriyorsun bize.
Sana herkesin önünde hak ettiklerini söylerdim ama... Kim bilir kanının bozukluğu nerede buradan söylenebilecekler yetecekmi sana... Boş boş cevaplarla saygısızca laflar söyleyeceğine sorduklarıma cevap verirsin olur biter, okuduklarını söylede bileyim.

hem adamın üstüne gidiyorsun hemde üste çıkmaya calışıyorsun. @timsah çok güzel söylemiş katılıyorum. (eşeklik konusuna değil ayrımcılık yapılmaması konusuna)

Partizan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her kürt insani PKK degildir, bazi kendini bilmez kisiler butun kürt'leri belirterek soyledir boyledir diye konusmus. neticede hepimiz insaniz fakat PKK degiliz.

Not: kürt degilim, ama ne irkci nede fasist'im.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Caesar ben orada söylemeye çalıştığım şey şudur, hepimiz aynı şeyden bahsediyoruz... Benim diğer mesajımı okudunmu mesela? Orada ne düşündüğümü açıkca belirttim kimsenin üstüne gitmek değilki amacım.
Burada herkesin söylediklerine inanalım, mesela Ahmet KAYA şarkıcıdır türkücüdür ötesi yoktur denir değilmi? Ama meydanlarda yaptığı propagandalar sayesinde bu iş bu kadar büyüdü... Benim için burada kimsenin zarar yoktur herkesi aynı seviyede görüyorum, kimsenin kaşına gözüne hayran olduğum için birşey söylemiyorum. Dediğim gibi kimseyi kırmak incitmek değil amacım ama bu konu çok hassas bir konu, ben orada bu milleti bölmeye çalışanları zaten söylemişim orada iğneleyici konuşmak gereksiz eğer ben yanlış anladıysam özür dilerim.
Ama dediğim gibi bu konu çok hassas bir konu beş düşünüp bir yazmalıyız.
Neyse çokta sağlıklı gitmiyor bu konu herkes varsayımlarla birşeyler söylüyor bu kadar yeter sanırım.

Kolay gelsin

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pkk Kelimesi ile Kürt kelimesini aynı cümle içerisinde kullanan insana vatan haini derim ben.

Benim çok kürt arkadaşım var. Hiçbirisi de pkk lı değil.

H

hedefturan

Misafir
Arkadaşlar kimin ekmeğine yağ sürüyoruz?

Bugün PKK'ya kürtler demek, PKK'nın eline ekmek vermek demektir... Çünkü onlar dışlanmış Kürtlerden yararlanıyorolar... Ben bir Türk'üm... Ama Kürtler inde bu vatanda şehit verdiğini biliyorum, kurtuluş savaşında mücadele veren toplumlardan olduğunu biliyorum...

Ve ben bir Türk Milliyetçisi olarak, vatanseverlik noktasınta Türk-Kürt-Laz-Çerkez-Zaza yada Müslüman-Hristiyan ayrımı YAPMAM...

Çünkü ben dış mihraklı bölücülerin ekmeğine yağ sürmem...

Ekmeği yediği yere ihanet eden herkes düşmanımdır...

Bir kokain tüccarıda, hortumcu bankacı veya milletvekilide, dağdaki eşkiyada aynıdır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5