İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aşık oldum ama neden? (açılamayanlar için)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yakışıklı değil, cool olacaksın. Güzel ve etkileyici konuşmayı bileceksin, olay budur.

Bu lafa gıcık oluyorum. Tamam, "yakışıklı değil" den sonra yazdıkların doğru, ama her kızdan "yakışıklılık benim için 2. planda" lafını duyduğumda kafayı yiyorum.

Hem yakışıklı hem de zeki isen, istediğin an istediğin kızla çıkma yeteneğine sahip oluyorsun. Tabiki her zaman "zeka" derim. Bir kızı etkilemenin en önemli yolu zekadır. Ama yakışıklı olursanız bir de, o zaman şanslısınız demektir. Ha, yakışıklı ama itici olmamalı. Çekici bir yakışıklılığınız olmalı. Kaşınız, gözünüz farklı olursa, kızlar hakkınızda hayal kuruyor, hatta sizle evlenip çocuk sahibi bile oluyor. Yaşanmış bir gerçektir bu.

Ha bir de, bu "cool" moda gibi bir şey mi? Bugün badem göz cool, yarın pörtlek göz cool olur diye bir şey söz konusu mu? Ona göre arkadaşlık sitelerine üye olursam, her gün profilden değiştiririm göz şeklimi. :D

Yorum Angelo'nun, ailenin en karizmatik gençleri olarak , merakla bekliyoruz cevabı. Ona göre sokağa çıkınca önümüze gelene teklif edicez de. :p

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kemal sunalın bir film'i vardı :D kitap alıyordu ona göre çapkınlık yapıyordu onu alın okuyun en iyisi :p. Bir kızı nasıl etkileyeceğim diye düşünmek yerine sevgiyi hakeden bir kız nereden bulabilirim diye düşünseniz belki gelecek hayatınızda mutlu olursunuz :). Parada pulda yakışıklılıkta karizmada hepsi geçici bugün bunlarla kandırdığınız kadın yarın bunları kaybedince sizi eleştirirse ağırınıza gider altından kalkamazsınız. Bu arada o X5'i olan arkadaş parayla kızları yatağa atıyorsun peki mutluluğu satın alabiliyormusun? Babam özel şoförlük yaptı zamanında bu yüzden çok zengin tanıdık ve hepsinin ortal bir özelliği mutsuz olmalarıydı. Para saadet mutluluk getirmez. Önce iş sizde biter sonra düzgün bir eş seçiminde. Öyle herşeyi parayla, pulla yapabilseydik dünya ne rahat bir yer olurdu.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
@GAMEND

Angelo'dan önce ben bir yorum getireyim. Fiziksel özelliklerle cool olunmaz. Cool insan kendini profilden de belli edemez. Bi resme bakıp aa bu cool diyemezsin.

Mesela bi yerde kız arkadaşınla oturuyorsanız. O çok heyecanlı ve endişeli konuşuyorsa, sen ise aksine çok rahatsan coolsundur mesela. Ve bu tavırın kızı ister istemez etkiler (En küçük bir örnekti bu). Angelo bunu kastetti sanırım...

Bu arada cool olcam diyerekte ukala olmayın evde kalırsınız:D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
gamend kardeşim neye bu kadar sinirlendin anlamadım. Ben cümleyi eksik kurmuşum yanlış anlamışsın heralde, yakışıklılık önemsiz demek istemedim. Yakışıklı olmanın (genel kamu oyu içinde 100 kişiye sorduğunuzda yüksek oy alıyorsan mesela) tabi ki en önemli şey olduğunu herkes kabul edecektir ama, asıl mesele bu değil bence. Benim görüşüm bu. Asıl mesele "cool" olabilmek derken de cool fiziksel bir özellik olarak bahsetmedim ben. Cool, gavurlar beğendikleri birşey oldu mu cool diyorlar. İyi yani, güzel, serin, vay be gibi. Nerede oturup, nerede kalkacağını, insanlarla nasıl konuşacağını biliyorsan, güzel giyinme, güzel yeme içme zevkin varsa, ağzından çıkan sözlere dikkat ediyorsan, kızları etkileyebilecek düzeyde konuşuyorsan, genel kültür seviyen iyiyse coolsundur. Ben ortalama bir tipin bu tarz özelliklerle bir çok sıradan yakışıklıdan çok daha fazla kadınlar üzerinde etki bırakabileceğini düşünüyorum.

Ben şahsen kendimi ortalama bir tip olarak görüyorum, çok beğenenler ya da hiç beğenmeyenler olduğu gibi fiziksel konularda biraz mütevazi olmanın yararlı olduğunu düşünüyorum belki de, hot or not'a resim koydum 7 - 7.5 arası gidip geliyor. Ee dünyanın en yakışıklı adamı değilim hani.. Ama bir şekilde aynı ortamda bir süre birlikte bulunabildiğim bir çok karşı cins üzerinde bıraktığım etkiler sonucu bu kanıya vardım. Çünkü erişilmez güzel diye tabir edebileceğim bir çok kızda bıraktığım etkinin ne olduğunu görebildim, belki de hiç konuşmasak resmimi çekip kızın eline versen, büyük ihtimalle bir arkadaşlık başlamayacaktı. Bazen bunları yaparken de saçımı dax ya da jöle ile yapmadım, bildiğimiz ana baba usülü el yordamıyla yana tarama şeklinde de yaptığım oldu, hatta bunun "dünyayı sallamayan adam" ekolüne kayaraktan kadınları daha da etkilediğini test edip onayladım. :)

Bilmem ben anlatabildim mi ne demek istediğimi? Herkesin düşüncesi veye tecrübeleri farklı olabilir, ben kendiminkini paylaştım, sizlerinkini dinlemekten de mutluluk duyarım. Sonuç olarak erkekler farklı olduğu gibi kadınlar da farklı birbirlerinden.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hotornot'a güvenme abicim. Bir resmim 9 puan almıştı. Bayağı da oy verilmişti. Yanlış hatırlamıyorsam 400-500 civarıydı. Mesela 50 kişi 10 puan vermiş, 25 kişi 1 puan vermiş. Birine göre "destansı" bir vaziyetteyim, diğerine göre "maymun". Tabi sonuçta 9 puan gelince, insan havalara giriyor. Sonradan gaza gelip başka bir resim daha koydum, 6.5 aldı. Dengesiz bu insanlar kardeşim. :D

Yukarıdaki mesajı yazdıktan sonra özel mesaj atan bayan arkadaşlar olmuş, yapmayın arkadaşlar. Geyik yapıyoruz şurada. :p

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yani diyorsun ki ben 7'den iyi olabilir miyim? Umutlanayım mı hehe

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ortalama 7'yi geçiyor da, 6.5 averajımızı düşürdü be abicim. :p
Her körün bir şaşı alıcısı vardır hesabı, elbet hotornot'da sizi beğenen çıkar. Şimdi bakıyorum da, tek bir resmimizle bile fantezi kuran dünya çapında onlarca hatun var. Ego tavan yaptı şimdi. :D

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hotornot ile ilgili bir sorum olacak. Angelo belki sen bilirsin. Double-Matches diye bir bölüm var sitede. "You have 9 double-matches." yazıyor. Bu Double-Matches nedir anlayamadım. Düello mu yapıyoruz, kim daha iyi diye yoksa kızlar bize yavşıyor mu? Başka bir şey ise, nedir o? :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5