İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aşık oldum ama neden? (açılamayanlar için)

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Guzelnet kadar boş konuşan görmedim :) ayrıca burası chat sayfası da değil yazı şeklini düzelt biraz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Benim konu hakkında senden haklısın onayı almama ihtiyacım yok. Bana haklısın diyeceğin nokta kimsenin fikirlerine farklı düşünce üretmeden abesttir diyemeyeceğin ve evet haklıyım.

Konu aşk değil, organik domates yetiştiriciliği de olabilirdi. Sen hala aşktasın, bilmemne anlayışındasın. Azıcık yazmadan oku da kimin ne dediğine bir bak. Saygısızlığı bana yaptığına göre ahlak dersini de benden alacaksın doğal olarak. Kimsenin fikirlerini yargılamak, karşı tez üretmeden abest demek sana düşmez, bak 3. kez yazıyorum. Daha hala gelip benim fikrim farklı seninki farklı yazacaksan, okuduğunu anlayamıyorsun demektir, bu durumda yazmamayı deneyebilirsin.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
symphonic mesajlarında çok güzel ve uzun yıllar sürebilecek bi sevgi temasından bahsettiğini düşünüyorum. dedik ya aşk göreceli benim fikrime göre ise aşkta dostluk şevkat vs gibi duygular yok o sonraki aşama yani yazdığın benim de sevgi olarak isimlendirdiğim nokta. aşkta gizem olmalı aslında tüm ilişkilerde olmalı evlilikte bile bahsedilen sevgide bile mutlaka mesafe olmalı biraz ama nasıl bir mesafe? iki tarafın da kendine ait özel hayatları olmalı mesela. eski sevgiliyle dost olunur mu? olunmaz zaten olmaya gerek de görmüyorum ki olunması için çok fazla çaba harcamak gerekir. dostluk daha farklı bir durum o kıvamdan oraya geçmek kuramlara aykırı biraz. bir de alıntı vardı onunla lgili de yazayım güzel bir alıntıydı ki bu arada şu threadde bile kitap okuyan insanla okumayan araştıran insanla araştırmayan hayal kuran insanın arasındaki fark ne güzel ortaya çıkıyor neyse diyordum ki .. demekten vazgeçtim bunu özel olarak söyleyebilirim isteyene çünkü yanlış örnek olabilir bazı insanlara yaş ortalaması küçük biraz. sonuç olarak kavga etmeyin savaşmayın sevişin birbirinizin düşüncelerine saygı gösterin herkes istediğini düşünmekte ve yapmakta serbest :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, konunun ilk açıldığı zamanlardaki muhabbete bakın, dönün bir de şu an dönen muhabbete bakın. Konu nereye gitmiş böyle?

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ziyaretçilerin büyük bir oranının kızlardan oluştuğu site pembis.com dan alınan anket
sonucunu gösteriyorum sizlere de fikir verir belki :)

bir erkekte ilk olarak hangi özelliği ararsınız?

·· samimi olması (260)
·· yakışıklı olması (185)
·· karizmatik olması (135)
·· tatlı olması (102)
·· sıcak olması (89)
·· saksy olması (72)
·· zengin olması (51)
·· populer olması (16)

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ziyaretçilerin büyük bir oranının kızlardan oluştuğu site pembis.com dan alınan anket
sonucunu gösteriyorum sizlere de fikir verir belki :)

bir erkekte ilk olarak hangi özelliği ararsınız?

·· samimi olması (260)
·· yakışıklı olması (185)
·· karizmatik olması (135)
·· tatlı olması (102)
·· sıcak olması (89)
·· saksy olması (72)
·· zengin olması (51)
·· populer olması (16)

samimi olması (260)

imkansız gibi birşey samimi olmasımı bu devirde zanetmem bi kız erkekten bunu bekler.. yada bu ankete katılanların hepsi saf :D :p

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kız işi wm a göre değil arkadaşlar soylıyım :D benım basımda var bıle bela aldattıgımı dusunuyor suan ama hala bırakamıyor benı. bende onu tabı. Neler çekiyoruz bır bılsenız. Bu son bırdaha aşık olmayacağım yahu bırakın biz googlemize tasarımlarımıza bakalım :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim sevdiğim kızlar koca buluyo hemen ben napıyım.. Kısmetli adamım vesselam..

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
samimi olması (260)

imkansız gibi birşey samimi olmasımı bu devirde zanetmem bi kız erkekten bunu bekler.. yada bu ankete katılanların hepsi saf :D :p

kimi tanıdıysam kimi anladıysam tek çıkardığım ders paranın açamayacağı delik yoktur. En iyi anahtar odur eminim bu hayatta. ama parasız açılmaz diye bir kaide de yoktur.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
erkeklerin çoğu kadınların hepsini parayla etkilersin der öyle bişey yok ama malesef. en cahil en genç en IQsu düşük kız da olsa istediğiniz kadar paranız olsun sizi samimiyetsiz bulursa size inanmaz güvenmezse ve bundan çok daha zoru ve teferruatlısı sizinle tatmin olmazsa herşey için geçerli bu o kızı kaybedersiniz. param var bütün kızlar bana kul köle diye dolananlar sadece hava atmak isteyen loserlar. kadın dünyası geniştir öyle alla pulla olmuyo o işler :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yakışıklı değil, cool olacaksın. Güzel ve etkileyici konuşmayı bileceksin, olay budur.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
lafla peynir ekmek gemisi yurumuyor. bır gece x5 le çıkıyorum içine düşüyor herkes. Olay budur yormayın kendinizi.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Tamam eve girerken de X5'i cebine koyup yatak odasına götürmeyi unutma sakın. X5 burda averaj araba, çok meraklısınız birşeyler göstermeye..

S

SYMPHONIC

Misafir
"kibar ve sert olun,çok iyi dans edip ayrıca ısrar edin" kemal sunal hatırası :)

samimiyet olaylarını geçersek para tek başına yetmiyor malesef etkiler mi karşı tarafı ? etkiler.. ama para sizin yerinize konuşmaz, mongollugumuzu saklayamaz. parasız bir insanla normal ekonomik şartlarda olan bir insanın ilişkisi yürür mü ? yürümez.. çünkü gazoz kapağıyla ödenmiyor cafelerde,barlarda hesaplar.. o bakımdan zengin olmaya x5'lerle gezmeye gerek yok birbirine yakın ekonomik şartlarda yetişen insanlar olmasında fayda var. Davul bile dengi dengine.. zengin kız fakir oğlan aşkları malesef sadece filmlerde :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Herkes birbirine kendi düşüncelerini kabullendirmeye çalışıyor.
Aslında aşk, bireyin yaşadığı kadardır.
Mutlu olduğumuz gibi yaşamalıyız.
Niye kariyer yapmaya çalışıyoruz? Mutlu bir yaşamımız olsun diye...
Niye websitenizden para kazanmaya çalışıyorsunuz? Para kazanıp mutlu olmak için...
Platonik aşk size mutluluk veriyorsa öyle yaşayın.
Aşk ve hayat konusunda kimseden tavsiye almayın bence. Çünkü nelerden mutlu olduğunuzu ancak siz bilirsiniz.
Ahmet kızın yanında oturmaktan mutlu olur, Mehmet elini tutmaktan... Sırf Mehmet kızın elini tutmaktan çok memnun olmuş diye, Ahmet kızın elini mi tutmalı?
Anahtar Kelime : Mutlu Olmak ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5