İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Awbs Hakkinda Detayli Bilgiler Dersler

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ayrıca 261 de tespit edip awbs ye bildirdiğimiz irrp modül bug ı da mevcut (domain register etmiyor)

düzeltme çıkana kadar irrp resellerı olan ve awbs versiyonu 261 olan awbs sahipleri awbs v260 zipi içinde olan /includes/irrp dizinini v261 e yükleyip sorunu çözebilirler yama yayınlanana kadar

Bilgi Host

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;

arkadaşlar ben admin panele giriş yaptığım da bomboş bem beyaz bir sayfa cıkıyor bunun sebebi nedir neden yapar cözümü sölerseniz sevinirim.!

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar;

arkadaşlar ben admin panele giriş yaptığım da bomboş bem beyaz bir sayfa cıkıyor bunun sebebi nedir neden yapar cözümü sölerseniz sevinirim.!

Bunun en önemli sebeplerinden biri serverında curl ve curl_ssl in kurulu olmayışıdır öncelikle curl ve curl_ssl in serverında kurulu olduğundan emin olmalısın

Bunun dışında scriptini upgrade vs.. yaptı isen encode lu dosyaları ftp programınla servera BINARY modda göndermemiş olabilirsin.

Resital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb ;

Awbs kullanıyorum ve domain register için resellerclub kullanıyorum. Awbs'e resellerclub entegrasyonunu yaptım ve gayet güzel çalışıyor. Fakat, awbs i almadan önce resellerclub'den aldığım domainleri awbs'de müşterilerin hesaplarına nasıl aktarabilirim bilmiyorum. Mümkünse yardımcı olabilecek birileri var mı acaba ?

Resital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb ;

Awbs kullanıyorum ve domain register için resellerclub kullanıyorum. Awbs'e resellerclub entegrasyonunu yaptım ve gayet güzel çalışıyor. Fakat, awbs i almadan önce resellerclub'den aldığım domainleri awbs'de müşterilerin hesaplarına nasıl aktarabilirim bilmiyorum. Mümkünse yardımcı olabilecek birileri var mı acaba ?

Kendime cevap vereyim :

Domain manager e giriyoruz. Add record'a tıklıyoruz. Domain ismini, order id'i yazıyoruz. Müşterimizi seçiyoruz. Register tarihi ve domainin bitiş tarihini yazıyoruz. Save record diyoruz.
Bu kadar..

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Domain kaydında Onlinenic Resellerimizi Kullanmak için Tam anlamıyla yapılacak işlemleri Anlatabilecek birisi varmı :)

bigtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendime cevap vereyim :

Domain manager e giriyoruz. Add record'a tıklıyoruz. Domain ismini, order id'i yazıyoruz. Müşterimizi seçiyoruz. Register tarihi ve domainin bitiş tarihini yazıyoruz. Save record diyoruz.
Bu kadar..

Order Id Online nic te mi acaba? Bulamadımda...

bigtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reseller ve host paket detaylarına girilmiyor???

Tüm kurulum ve tema tamam. Domain ve Sunucu senkronizasyonu da başarılı. Ama paketleri oluşturduğumda oluşan linklerçalışmıyor.Yani "satın al" tıklandığında index e dönüyor. Basit bişey atladım ama ne olduğunu bulamıyorum.Acil bir bilen aranıyor:)

bigtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm kurulum ve tema tamam. Domain ve Sunucu senkronizasyonu da başarılı. Ama paketleri oluşturduğumda oluşan linklerçalışmıyor.Yani "satın al" tıklandığında index e dönüyor. Basit bişey atladım ama ne olduğunu bulamıyorum.Acil bir bilen aranıyor:)

:) Evet dediğim gibi..Basit bişey..
System Options/Settings ayarlarından Hosting Defaults/Settings False da duruyormuş..Belki başkasına lazım olur..

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Waitbox yani bazı işlem geçişlerinde çıkan "loading.gif" ve o çerçeveyi kaldırmak istiyorum.
Header.php den blockDiv ve script kodları kısmını silince oluyor, yada ben yanlış yerleri siliyorum fakat Her sayfada sayfa yükleme hatası oluyor.

Bunu Tamamen Sistemden nasıl kaldırırım ? Veya Daha yakışır bişeyler yokmu Beğenmedim onu :p :)

S

sweynn

Misafir
awbs de admin şifresi sıfırlama

arkadaşlar ben kurulumu yaptım girişite yaptım ancak bana install klasörünü silin sonra sayfayı tazeleyin dedi sildim install klasörünü ancak bir daha girmedi şifre isteyen iki pencerede çıkıyor ama sonuçta hiç bi sayfa açılmıyor admin şifresini nasıl sıfırlayabilirim

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,

Ek Sayfa Yapıyorum Fakat Görüntülenmiyor ? Yardım edecek biri var mı ?

webabi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayır Takip ettim, ordaki işlemleri yaptığım halde olmuyordu sorun bendenmiş şu an oluyor tşkler..

RAMBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webabi, ben konuları takip ettim fakat awbs ile whmyi entegre edip, host açmayı berecemedim tam olarak anlatırmısınız size zahmet.

WebTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Unlimited lisans aldık. Ancak şu an sitemizde aşağıdaki mesajı almaktayız. Konu hakkında yardımcı olabilecek bir arkadaşımız varmı? Neden bu mesajla karşılaştığımızı anlayamadık. Şimdiden Teşekkürler.

AWBS License Error: Unable to validate license.
Please contact the software vendor.

RAMBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Unlimited lisans aldık. Ancak şu an sitemizde aşağıdaki mesajı almaktayız. Konu hakkında yardımcı olabilecek bir arkadaşımız varmı? Neden bu mesajla karşılaştığımızı anlayamadık. Şimdiden Teşekkürler.

AWBS License Error: Unable to validate license.
Please contact the software vendor.

O hatayı bende almıştım bir kere, aldığın yerle irtibata geç yeni lisans iste arkadaşım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5