İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava binlerce HIT!!! www.hitmekani.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

themaniac

Misafir
Arkadaslar sitenize ucretsiz hit alabilirsiniz ve bunun icin pc basinda zaman harcamaya da artik SON.

www.hitmekani.com

Bu siteye uye oldugunuz anda hesabinizi onaylayacagim ve 400krediniz olacak.
1 kredi = 1 hit

400hit sizin olacak. sitenizi ekliyorsunuz ve hangi sitenize ne kadar hit istediginizi secebiliyorsunuz. YADA kredinizi banner reklam olarak kullanabiliyorsunuz. banner reklam 50kredi.

bu hitleriniz bittiginde ne yapacaksiniz?

Para mi? HAYIR, odemiyorsunuz.
PC basinda saatler harcamak mi? HAYIR

OTOMATIK SORF sistemi ile Kredi Kazan'a tiklayin, her 20saniyede bir site gezsin ve site 1 kredi kazandirsin.

UYELIK UCRETSIZ

Tek Şart: Sitemize üye adınızla giriş yapın ve Günde 1-2 saat Kredi Kazan ı açık bırakın. Başka bir şey yapmanıza gerek yok. Yeter ki kredi kazan sayfası siz işlerinizi yaparken açık kalsın.

T

themaniac

Misafir
arkadaslar hostta sorun var sanirim. host degistirip haber vercem yine burdan.
bedava hit dagitacaz insallah.

T

themaniac

Misafir
dedim ya hostta sorun cikti. yarin insallah siteyi kendi hostuma tasicam.
bu konuyu takip edin, en yakin zamanda geri gelcem hemen

T

themaniac

Misafir
arkadaslar siteye giristeki sorun cozuldu,, buyrun hitleriniz patlasin :D

T

themaniac

Misafir
arkadaslar yeni uyelerin hepsini onayladim. uyelik ucretsizken acele edin, sonra ucretliye cevirecem :D

T

themaniac

Misafir
uye olan arkadaslar email adreslerini bana PM atsinlar ki ucretsiz onayliyayim kayitlarini

T

themaniac

Misafir
Arkadaslar bana uye olup bana PM atanlarin uyeliklerini onayladim.
uyeliklerimiz SUAN ICIN UCRETSIZDIR

T

themaniac

Misafir
arkadaslar suandan itibaren baslayarak 25. uyeye 1000 hit verecegim. onu bir arkadas referans linkiyle uye yapmissa uye yapana da 200 yerine 500 hit.

KACMAZZZZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5