İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava binlerce HIT!!! www.hitmekani.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

themaniac

Misafir
Arkadaslar size bedava REKLAM VE HIT imkani sunuyoruz. kredilerinizi kullanarak hit kazanabilir yada sitemize bedava banner reklam verebilirsinz. bundan daha mukemmel ne olabilir ki?
Tek yapcaginiz sey uye olun, sonra uye adiyla giris yapin ve sol menudeki KREDI KAZAN i tiklayin. acilan sayfada acik kalsin gunde bir kac saat. hepsi bu. sonra gelsin hitler.

T

themaniac

Misafir
Üye oldum, hayırlısı bakalım :)

Fenerli kardesim, sayfamiza siteni ekle ve kredi aktar sitene. ondan sonrada panelinin en solunda menu var ya, oradan KREDI KAZAN i tikla ve birak acik dursun o sayfa. bu sekilde hitlerin islemeye baslar.

Suanda ben herkesi tesvik etmeye calisiyorum bu sistem icin. cunku UCRETSIZ olarak sitemiz araciligi ile 200uzeri gunluk hit kazanabilirsiniz.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Fenerli kardesim, sayfamiza siteni ekle ve kredi aktar sitene. ondan sonrada panelinin en solunda menu var ya, oradan KREDI KAZAN i tikla ve birak acik dursun o sayfa. bu sekilde hitlerin islemeye baslar.

Suanda ben herkesi tesvik etmeye calisiyorum bu sistem icin. cunku UCRETSIZ olarak sitemiz araciligi ile 200uzeri gunluk hit kazanabilirsiniz.

SivasLee nickiyle üye oldum, Sitelerimi ekledim, onay bekleniyor :)

T

themaniac

Misafir
SivasLee nickiyle üye oldum, Sitelerimi ekledim, onay bekleniyor :)

Sitelerinizi onayladim. ancak sitelerinize bir de kredi aktarmaniz gerekiyor. hangi siteniz en onemliyse en cok krediyi o siteye gonderin. suanda sitelerinizde 1kredi bizim kendi verdigimiz var. bu sekilde 1hit geldiginde listeden cikar siteniz.

Ayrica sitelerinize hit gelmesi icin, KREDI KAZAN a tiklamayi unutmayin.

Buarada ARAMIZA HOSGELDINIZ :)

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Umarım ben sitemi açama kadar devam eder bu uygulama

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Sitelerinizi onayladim. ancak sitelerinize bir de kredi aktarmaniz gerekiyor. hangi siteniz en onemliyse en cok krediyi o siteye gonderin. suanda sitelerinizde 1kredi bizim kendi verdigimiz var. bu sekilde 1hit geldiginde listeden cikar siteniz.

Ayrica sitelerinize hit gelmesi icin, KREDI KAZAN a tiklamayi unutmayin.

Buarada ARAMIZA HOSGELDINIZ :)

İlginize teşekkürler,

Dediklerinizi yaptım, güzel bir uygulama :)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Hocam kredi aktarınca ziyaretçi anında mı geliyor?

T

themaniac

Misafir
Hocam kredi aktarınca ziyaretçi anında mı geliyor?

Kredi aktardiktan sonra KREDI KAZAN a tikladiginizda, siteniz listeye giriyor. ve her seferinde yeni acan uyeye listedeki ilk site gidiyor.

KISACASI kredi aktarip, KREDI KAZAN acik tutuldugunda ziyaretci geliyor. Sitenin yogun oldugu zamanlarda aninda gelmeye baslar. kimi zaman bir sure sonrasinda gelir. Ama sizin Kredi Kazan sayfasina girip onu acik tuttugunuzda mutlaka ziyaretci size gelir

Ekleme: ONEMLI NOT: Her mesajimda Kredi Kazan a tiklayin ve acik kalsin dememe ragmen bazi kullanicilar sadece insanlardan faydalanmak istiyorlar. Kredi sayisi cok az olan ve hic artmayan yada cooooook az artan arkadaslarin uyeliklerini Kredi Kazanan ve sitedeki sirkulasyonu saglayan arkadaslarin haklarini korumak icin silmek zorunda kalacagim. haberleri olsun bu yazilarimi dikkate almayan uye arkadaslarn

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
kardeş, boyuna kredi kazandığım görünüyor,ama siteye ne gelen var ne giden.

Burakx5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar. Google analitick veya sayaclarınızdan takip ederseniz ne kadar hit geldigini göreceksiniz.

T

themaniac

Misafir
kardeş, boyuna kredi kazandığım görünüyor,ama siteye ne gelen var ne giden.

Arkadaşlar. Google analitick veya sayaclarınızdan takip ederseniz ne kadar hit geldigini göreceksiniz.

Arkadaslar normalde Kredi Kazan i acik tuttugunuzda mutlaka sitenize hit gelir. Eger Kredi Kazan i gunde 1-2 saat acik tutuyorum ama yinede hit gelmiyor diyorsaniz. Konumuza uye adinizi ve sitenize kac kredi gonderdiginizi yaziniz. Ben bir sorun olup olmadigina bakacagim. Bazi arkadaslar sitelerini ekliyorlar ancak kredi aktarma yapmiyorlar. Kredilerini sitelerine aktarmadiklari icinde sitelerine hit gitmiyor.

Uye adi ve aktarilan hiti yazin, ilgileneyim.

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gü<el bi uygulama bende kulanıyorum ve herkese tavsıye edeıyorum

T

themaniac

Misafir
siteleriniz onaylandı.

ÖNEMLİ UYARI:
Özellikle yeni kullanıcılarımızda gördüğümüz büyük bir sorun var. Kredi Kazan sayfasını açmıyorlar ve hit dolaşımı bu sebeple yavaşlıyor. Herkes sitemize girip sol menüden Kredi Kazan ı günde 1-2 saat açık bırakırsa şuanki üye sayımızla sitenize günde 300-500 hit gelebilir. Bu potansiyele sahip olmamıza rağmen hitlerin az gelmesinin tek sebebi ücretsiz hitleri kullanıpta sisteme hiç katkısı olmayan kullanıcılardır.

Sitemiz ücretsiz halka hizmet amacında olduğu için bu şekilde sisteme katkısı olmayan üyelerimizin üyeliklerine SON VERİLECEKTİR. Bu şekilde potansiyel hitlerin onların siteleri yerine, sisteme katkısı olan üyelerimize gidecektir.

Kredisi 400'ün altında olan bütün üyelerimiz 18 Nisan tarihine kadar kredilerini 400 yada üzerine çıkartmalıdırlar. Aksi halde yarın itibariyle kredisi az olan üyelerimizin siteleri ve üyelikleri silinecektir.

ZAMANINIZI AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER,

HİTMEKANI.COM

T

themaniac

Misafir
Bugun 18 Nisan 2011 saat 08:00 itibariyle toplam 97 üyemizin üyeliklerine SON VERİLMİŞTİR. Yapılan tavsiyelerden sonra dün gönderilen Uyarı mesajını dikkate alan ve kredilerini yükselten üyelerimize teşekkür ediyoruz. Malesef sitemize katkı sağlamayan ve hit akışını engelleyen yada kredi dönüşümü sağlamayan 97 üyemiz ve onların siteleri artık sistemimizde yer almamaktadır. Bu sebeple artık sitelerinize gelen hit sayısı ortalama %25-40 oranlarında artacaktır.
Lütfen www.hitmekani.com adresine giriş yaptıktan sonra Kredi Kazan a tıklayınız ve günde 1-2 saat açılan kredi kazanma sayfasını açık bırakınız. Şuan ki mevcut üyelerimizin hepsi aktif olan üyelerdir. Hep birlikte her gün bunu yaptığımız takdirde günde sitelerimize 150-300 hit gelecektir. Bu da hem google hemde alexa aramalarında sitenize büyük bir avantaj sağlayacaktır.

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben düzenli girip siteleri geziyordum 2 sitemde vardı neden üyeliğim silindi öğrenebilir miyim?

T

themaniac

Misafir
ben düzenli girip siteleri geziyordum 2 sitemde vardı neden üyeliğim silindi öğrenebilir miyim?

Dun butun uyelerimize toplu mesaj gonderildi ve ertesi gun icin yani 18nisan da kredisi 400 alti olan uyelerimizin uyeliklerine son verilecegi mesaj atildi ve iyinet'ten de bildirildi. Yanlis hatirlamiyorsam sizin krediniz 100 kusurdu. 170 gibi birsey olabilir. cutter diye gorunce gozume takilmisti.
Eger bizden kaynaklanan bir sorun olduysa ozur dileriz. genelde artik uyelerimizin emeklerini bosa cikarmama amacli kredilerin 400 altina dusmemesini oneriyoruz.
birazdan size PM ile ulasacagim

Ekleme: Eski uyelerimize tesekkur ediyorum. hepsi teker teker geri donmeye basladilar. ve herkes kredi kazanlarini acik birakip hitleri arttirdilar.
Sitemizden 97 pasif uye silindi (arada yanlislikla basi yananlarda oldu) ama geriye herkes aktif ve uyelerimize hit kazandiran uyeler olarak geri donduler.

Herkesi hitmekani.com adresine bekliyoruz. gelin sizde BINLERCE HIT kazanin!!!

T

themaniac

Misafir
UCRETSIZ uye alimlarimiz devam etmektedir. aktif olacak uyeler bekliyoruz, siteleri costuruyoruz :D

Ekleme: guncel. dun iyinetten 15e yakin uye gelmis. hepsine TESEKKURLER

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5