İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava binlerce HIT!!! www.hitmekani.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

themaniac

Misafir

Yaa eskilere 400hit verdik herbirine yetmedimi :D
illede fazla istiyorum diyorsan, referans linkinle 25. uyeyi sen getir 500 kredi gotur.
yada websitende bizim banneri koy, senin sitedeki bannerden gelen her uye icin 200kredi kazan

T

themaniac

Misafir
Arkadaslar bazi uye olanlar var ama iyinet'ten mi yoksa normal uye mi bilemiyorum. Eger uye olanlar buraya yazarlarsa sevinirim.

sinemahit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam ben şimdi oldum allah razı olsun üyelimi aktif ettim sinemahit.com çok teşekkürler şimdiden

T

themaniac

Misafir
3. uye'ye de 400hit verildi.
25. uyeye 22 uye kaldi. 25. uyeye 1000hit verecegiz.

alicin12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dostum diyosunki hite para vermek yok , şimdide diyosunki yakında ücretli üyeliğe çeviricem :D kendinle çelişiyosun

T

themaniac

Misafir
dostum diyosunki hite para vermek yok , şimdide diyosunki yakında ücretli üyeliğe çeviricem :D kendinle çelişiyosun

yaa kardesim bilmiyorsun konusuyorsun. suanda uye olanlar hep ucretsiz hit kazanacaklar. ama bir sure sonra yeterince uye oldugunda ucretsiz uyelikleri kapatacagim.
Suanda uye olanlar bir daha asla para odemeyecekler. zaten uye olmus olsaydin hocam bunu da gormus olurdun

T

themaniac

Misafir
4. uye'ye de 400hit verildi.
25. uyeye 21 uye kaldi. 25. uyeye 1000hit verecegiz.

sinemahit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam ben üye oldum dün kabul edildi vs vs fakat hit hağla aynı :S değişme yok neden böyle oldu yardımcı olurmusunzu yada benmi yapamadım

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Valla hocam bende dün üye oldum 500 hit kazandım ama, hitimde yine bir değişiklik olmadı :)

T

themaniac

Misafir
arkadaslar son 2 gunde 25-30 yeni uyemiz oldu ve hergun artiyor. ne kadar cok uyemiz olur ve kredi kazana tiklarsa o kadar cabuk hitleriniz isler.
yakinda insallah gunde 100-200hit gelecek. kredi kazana tiklamaya devam edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5