İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava binlerce HIT!!! www.hitmekani.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

themaniac

Misafir
guncel. uye alimlarimiz devam ediyor.
NOT: Pasif uye ISTEMIYORUZ

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
dostum ben baya düzenli bi şekilde giriyodum siteye,kredi de baya yüksekti ama artık giriş yapamıyorum,mesaj da atmıştım ama dönüş olmadı.

T

themaniac

Misafir
tabiki artik sitemizde aktif uyeler yani sitemize giris yapip kredi kazan kismini gunde bir kac saat acik birakan uyeler barinmakta. yarinda 1 Mayis. 1 Mayista yeniden bir temizlik yapilacak ve kredisi 400 alti olan uyeler silinecektir.
krediniz 0 olsa dahi bizim otosorf sistemimizde 2saat 15dk kredi kazan'i acik birakirsaniz krediniz 400 olacaktir.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
kayıt oldum aynı kullanıcı adıyla onaylarsan sevinirim

T

themaniac

Misafir
kullanici adiniz onaylidir. sitenizi ekleyebilirsiniz. onu da onaylayalim. Sitemize uye olanlara 400 kredi yani 400 hit veriyoruz. ancak lutfen Kredi Kazan'i gunde 1-2 saat acik birakacak arkadaslar uye olsunlar. ucretsiz bir sistem yaptik herkes faydalansin diye. bazi arkadaslar hic Kredi Kazan acmiyorlar, onlarinda uyeliklerini siliyoruz zaten. bilginize.
AKTIF UYELER ISTIYORUZ

economist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne işe yarıyor bu sistem? İçeriği görmedikten, sitede hiçbir linke tıklamadıktan sonra, ne faydası olacak bana ziyaretçinin? Herhangi bir şekilde faydası varsa lütfen aydınlatın beni, ben de üye olayım.

T

themaniac

Misafir
hocam su sekilde ise yariyor. sitenize surekli ziyaretci geliyor sitemizden. bunlar otosorf ile geliyorlar ve bu sekilde sitenizin 1. ziyaretci sayisi artiyor 2. siteniz alexa'da yukseliyor 3. google cok hit alan siteleri aramalarinda on siralara aliyor.

economist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam su sekilde ise yariyor. sitenize surekli ziyaretci geliyor sitemizden. bunlar otosorf ile geliyorlar ve bu sekilde sitenizin 1. ziyaretci sayisi artiyor 2. siteniz alexa'da yukseliyor 3. google cok hit alan siteleri aramalarinda on siralara aliyor.

1. seçeneğin bir işe yarayacağını düşünmüyorum. Hiçbir faydası yok, insanın kendini kandırmasından başka birşey değil.
2. Bu konuda faydası olabilir, alexa toolbar yüklüyse üye arkadaşlarda.
3. Böyle bir şeyin olduğuna inanmıyorum. Google hite bakmaz sitenizin sıralamasını belirlemek için.

T

themaniac

Misafir
hocam 1.si zaten bizim amacimiz hitinizin artmasi. ziyaretci sayiniz artiyor sadece giren insanlar sitenizde birsey yapmiyor. sadece ziyaretci sayinizi arttiriyor. Bu hizmeti de size bedava veriyoruz ama ben az once 10bin kredi yapan bir uyemizden kredilerini satin aldim.
Yani o uyelerimin sitelerine hit kazandirdi ve bende ona bu sebeple odeme yaptim. Bu ise yaramiyorsa neden hala bir suru uyem var ????????
2. alexa hitle alakalidir arkadasim. cunku ben uzuuuun zamandir alexa rank indirme isi yapiyorum.
3. ise Google belirli periodlarla Alexa'dan veri almaktadir.

T

themaniac

Misafir
DUYURU: HITMEKANI benden cikmistir. Ben siteyi devrettim. en son para icin hit yapan arkadaslara paralarini da odedim. yardimlariniz icin tesekkurler. yeni site sahibiyle de anlasirsiniz umarim

Ekleme: LUTFEN KONU KILIT.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5