İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bomba - Iyinet Banlaniyor

D

Dms

Misafir
Ya o 14 yasında bir cocuk beterbocek.
O yuzden bence hic cevap verme :)

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LibRa' Alıntı:
@iyinetadmin
... Senin Yaptigin caba'yi kimse gostermedi. ...
libra, inan bu forumda kaliteli ve iyinetadminden daha fazla çaba gösterip daha iyi işler çıkaracak wm lar var. ama başından beri dediğimiz gibi, aklın yolu bir: google ile doğru dans etmezsen işte böyle ayağına basar !!! :rolleyes:

S

seckal

Misafir
sitemedya' Alıntı:
libra, inan bu forumda kaliteli ve iyinetadminden daha fazla çaba gösterip daha iyi işler çıkaracak wm lar var. ama başından beri dediğimiz gibi, aklın yolu bir: google ile doğru dans etmezsen işte böyle ayağına basar !!! :rolleyes:

iyinet'in iyi işler mi yaptığı bir kere daha düşünülmeli.. :confused:

G

GoogleGUY

Misafir
Google'dan ceza almak 1 ya da 0 le ifade edilmemeli. SERP sıralaması yüzden fazla etkene bağlıdır. Bu etkenlerden birisinin de banlanmiş siteye link vermek olduğunu düşünün. Kimse iyinet'e link verdiği için sitesinin G'dan silineceğini düşünmesin. Belki sıralamada bir ki sıra geriye gider ya da hiç etkisi olmaz eski yerini korur. Dediğim gibi banli siteye link vermek/vermemek yüzden fazla etkenden sadece birisidir.

S

seckal

Misafir
İyinet kendi etti kendi buldu;
İşte (iyi işler!) maili, bu maili google amcaya gönderen,
onlarca bellide yüzlerce kişi var.Gönderilen bu maillere google amcanın duyarsız kalacağını sanmıyorduk ve beklenen oldu...
işte google bu yüzden büyük.En ince ayrıntıya önem verip önemsiyorlar.
Sıra öbür hilecilerede gelecek elbette.

Moderatör tarafında düzenlendi:
S

SILAM

Misafir
neden banlandi bu simdi ..ilginc..sanirim sadece gonderdigi mesaji buraya kopy etmis

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
SILAM' Alıntı:
neden banlandi bu simdi ..ilginc..sanirim sadece gonderdigi mesaji buraya kopy etmis

SILAM, forumlarda birtek bu forum basligi var zannediyorsun.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pek işine gelmemiş galiba iyinetin eleştirilmek ve kendisini ispitleyen birini bünyesinde tutmak..

madem ispetledin beni.. Bannnn.... mantığıyla düşünüp banlamışlar arkadaşı..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Desix' Alıntı:
pek işine gelmemiş galiba iyinetin eleştirilmek ve kendisini ispitleyen birini bünyesinde tutmak..

madem ispetledin beni.. Bannnn.... mantığıyla düşünüp banlamışlar arkadaşı..

Dogrudur, isime gelmedi.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en azından, acık sozlu bır admınız var :)

S

SILAM

Misafir
seckal nicki ni veya kisiyi tanimam.sadece nickinin altindaki banned yazisi ilgimi cekti..ve tum mesajlarina baktim..sadece en son
Yedin Pr leri yedinnn, 25e indirsen nolacak.. Çık bi açıklama yap bari. Kendim ettim kendim buldum falan de..
demis..hakaret icermedi bence..sadece bir forumda bir elestri hakkini kullanmis..buda sanirim yasak degil..neyse zaten bu forumda her nickin altinda Banned yazisi yazmasi moda oldu..forumda uye kalmayacak gelecekte:)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
SILAM' Alıntı:
seckal nicki ni veya kisiyi tanimam.sadece nickinin altindaki banned yazisi ilgimi cekti..ve tum mesajlarina baktim..sadece en son
demis..hakaret icermedi bence..sadece bir forumda bir elestri hakkini kullanmis..buda sanirim yasak degil..neyse zaten bu forumda her nickin altinda Banned yazisi yazmasi moda oldu..forumda uye kalmayacak gelecekte:)

Guzel bir tesbit SILAM. Dusundurucu de...

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede eleştirinin daima sınırı vardır, birde bunu evsahibine yapıyorsanız..
ve maalesef bu olayda banla sonuçlandı.
Banlanan kişinin yazdığı şeyi hepimiz biliyoruz ve son günlerde defalarca çeşitli üyeler tarafından söylenmiştir, hayat devam ediyor arkadaşlar...

mesela şu yazdığım mesajda inanılmaz gereksiz ama yazıyoruz.. tövbe tövbe.

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Secal arkadaşımızın banlanması çok yersiz olmuş. Hakaret içeren bir eleştri yapmamış ki? Biraz iğneleyeci konuşmuş. Eğer bu arkadaşın banlanması iyinet admin in istediği üzerine oldu ise iyinete söylemek istediğim birşey var; lütfen elinizdeki forum admin gücünü kullanarak değil, yaptığınız başarılı işler ile sizi eleştirenlere cevap verin. Ama bu iyinet admin yüzünden olmadı ise lafım yok tabi...

D

Dms

Misafir
Bencede banlanması yersiz vede kötü olmus.
Ne demis atalarımız "Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.."

E

esra11

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
Dogrudur, isime gelmedi.

Arkadaşım burası bu şekilde yönetiliyorsa yazık.. Çırpındıkça daha çok batarsın böyle.

WasGer'e de söyleyim, ev sahibi ile buradaki normal bir üye arasında düşünce olarak fark varsa bu forum, forum özelliğini yitirir.

Admin arkadaş, senden yaptığın açıklamayı daha önceleri yapmanı beklerdim. Geç de olsa, yine de geldi, tebrik ederim.

Google'da arama kısmında "liseli dilara" sonuçlarında çıkan sitelerin tümünün sonu gelecek. Böyle biline.

Merak etme admin, forumdaki düzeni bozmayacağım..

SeckaL

L

LibRa

Misafir
Dms' Alıntı:
Ya o 14 yasında bir cocuk beterbocek.
O yuzden bence hic cevap verme :)

@dms
14 Yasinda Degilim.. Ama sen 30 yasinda olsan bile 10 yasindaki cocukla kafa bile tutamazsin.. Hersey ayri bir zeka ve beceridir. Allah Herkese Vermiyor ne yazikki.. www.islem.com.tr islem enformasyon hizmetlerinde bilgisayar muhendisi olarak calisiyorum.... 14 yasindaki cocugu buraya almazlar. ankaraya yolun duserse beklerim...

D

Dms

Misafir
LibRa' Alıntı:
@dms
14 Yasinda Degilim.. Ama sen 30 yasinda olsan bile 10 yasindaki cocukla kafa bile tutamazsin.. Hersey ayri bir zeka ve beceridir. Allah Herkese Vermiyor ne yazikki.. www.islem.com.tr islem enformasyon hizmetlerinde bilgisayar muhendisi olarak calisiyorum.... 14 yasindaki cocugu buraya almazlar. ankaraya yolun duserse beklerim...
Demekki o calistigin yerde asparagas.
14 yasindaki bir cocugu ise almakla , iftiracı, hekerlere özenen aslında lamerlikten öteye gitmeyen insanları ise almanın arasında ne fark var acaba ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi