İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cem Uzan fena yakalandı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben oyumu x'den başka hepsi iyidir şekliyle yorumlayarak vermem. Y şudur, Z budur diye uzar çünkü mevzu. Bir görüş, fikir temsil edilebiliyorsa o zaman yorum yapılır, vermeyin almayın aklınıza şaşarım denebilir.

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cem uzan'ın fotosunda oynanmış , yazı eklenmiş , ama aşağıdaki gerçek photoshopsuz ; Yorumsuz
erdogantaliban97.jpg

Herhangi birisinin, veya bir başbakanın birşeyler öğrendiği birisinin önünde diz çökmüş olması, veya elini öpmesi çok mu olağan dışı bir durum ?

Bence değil. İsteyen, istediği kişinin elini öpebilir. Veya istediği kişinin önünde saygı ile oturabilir. Bu kişinin sakallı olması geriyor sanırım sizi. Nedense artık.

Ayrıca, bu resim çekildiği zamanlarda R. Tayyip Erdoğan henüz başbakan değildi. Bunu da bilmiyorsunuzdur diye söylemek istedim.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Yalnız Cem Uzan gerçekten bu seçimde oy alacak. nedenmi? adam her maçın ortasında her önemli filimin ortasında reklam veriyor mazot ciftci namus 350 ytl maaş atıyor süper inanın bu sözlere inanacak çok yurdum insanı var.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu kişinin sakallı olması geriyor sanırım sizi..

O sakallı kişinin kim olduğunu araştırıp sonra yazasan daha iyi olur....

Cem Uzan'ın fotosu, mallarını yağmalayanlar tarafından basına sızdırılmış aile içinde çekilmiş bir foto. Aydın Doğan medyasının oyunlarına alet olmayın. Tamam iyi bir adam değil, ama bu ülkenin sank tüm sorunları dertleri de bu adamdan bilinmesin....

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bu akşam Kenan Evren in kürdistan kuruldu buna alışalım sözlerini duyduktan sonra utandım.
Evet sanırım böyle bir yönetimle buna alışmamız gerekecek.

Ve bu durumdayken kime oy vereceğim. Cem Uzan neden olmasın?

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adama oy verecek şahıs ve şahısların vay aklına derim ben..

Oyumu Cem Uzan'a vericem ben ve gayet aklım yerinde çok ta zekiyim kanıımca çevrede Cem Uzan'dan başka oy verecek kişi göremiyorum, gidip ana'nı alda git burdan diyen bir yöneticiye oy verenin vay aklına diyorum bende :)

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kör gerçek anlamda doğruyu göremeyene derler.
Nankör ise gördüğünü inkar edene
Görmek için bakmak dikkatli gerek
Doğruyu bulmanın en kolay ve en kestitme yolu:EMPATİ
Yada Peygamber efemdimizin dediği gibi: "Kendin için istemediğin şeyi kardeşin içinde isteme" meselesi
Aklımızı kullanmadığımız sürece çoook 1 ytl ye benzin alırız....

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
saygı duyulacak bir davranış taktir ettim. gereksiz polim yapmayalım.

İstanbulu verdi muhallebiciye, o da tecrübesi olmadığı halde bir sürü işi sırf partiye yakın diye adamlarına verdi, içine edip çıktılar. Son kurban bugün gazetelerde. 31 Ocak da bitmiş olması gerekirken, teslim edilmeyen iş, çukuru kartonla kapatan bir süper zeka. Daha birçok şey var. Nasıl olsa bu ülkede vatandaş hak arayamıyor. Suçlular 10 dakikada AKlanıyor.

Bizde benzer durumlarda diğer ülkelerde yöneticilerin utancından istifa ettiği, hatta canına kıydığı durumlara vay be der, ağzımız açık bakarız.

Ömer Hayyam'dan bir dörtlük

İçin temiz olmadıktan sonra
Hacı hoca olmuşsun, kaç para!
Hırka, tesbih, post, seccade güzel ama;
Lan, Tanrı kanar mı bunlara?

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bayağıdır vardı bu resim :) arada olur böyle şeyler..ama başbakan olucam diyena damada bu yakışmıyor

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Niye başbakanlar insan olmuyor mu? Android mi oluyor?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hocam bırakalaım bunları ya CEM UZAN fotosu nerelere gelmis :)

isteyen istedigi partiye oy verir sonucta demokratik ülkedeyiz kimseyede zorla suna oy ver demiyorlar.

Ben gecen secimde oy kullanamadım secmen listesinde oldugum halde. Kime verirdim bilemiorum ama su zamana kadar gorduum hukumetlerin hiç iş yaptıgını gormedım :) RIDVAN budagın Kübalı bikinili kızlarla kameralara poz vermesi hala gozumun onunde aGZINDA proyla.

Tansu nun ortulu odenegi vs. vs. Bu Ülke CHP yi DSP ANAP DYP MHP hepsini gordu ve geldiğimiz nokta. Ama AKP nin gercekten Politika UYGULAYAN bi hukumet oldugunu gordum. Oy verirken bunlarıda dusunmek gerekir sanrm.

Ama herkes ozgurdur diledigine oy verir bence laf atmak camur atmak yanlıs.

Yukarıdaki RESIMLERi herkes biliyor zaten ona ragmen 35 % OY cıktı. Bence bu secimde oy kullanmayan kullanAmayanlarla birlikte AKP aynı civarda yada daha fazla oyu alma potansiyeline sahip.

Cem uzana gelince UMUT fakirin ekmegidir ve CEm uzan kurtlu da olsa ekmek dagıtma cabasında . ama Ekmekler karın doyuracak tarzda değil onu da goremeyenler oldukca cok bu ulkede.

Bu arada insanlar 10 larca senede cok yol katedebilir. Sizler dogru oldugunu sandıgınız ve sonra yanlıs yapıormusum demednzmi ?

Görüşü onemli değil -SAĞ - SOL - TÜRK olsun TÜRKİYEYİ SEVSİN ve İŞ YAPSIN yeter bana ...

Ulkemiz icin hayırlısı olsun KASIMDA :)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
40 milyon seçmenden, 10 milyonunun oy vermediğini unutmayın.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İstanbulu verdi muhallebiciye, o da tecrübesi olmadığı halde bir sürü işi sırf partiye yakın diye adamlarına verdi, içine edip çıktılar. Son kurban bugün gazetelerde. 31 Ocak da bitmiş olması gerekirken, teslim edilmeyen iş, çukuru kartonla kapatan bir süper zeka. Daha birçok şey var. Nasıl olsa bu ülkede vatandaş hak arayamıyor. Suçlular 10 dakikada AKlanıyor.

Bizde benzer durumlarda diğer ülkelerde yöneticilerin utancından istifa ettiği, hatta canına kıydığı durumlara vay be der, ağzımız açık bakarız.

Ömer Hayyam'dan bir dörtlük

İçin temiz olmadıktan sonra
Hacı hoca olmuşsun, kaç para!
Hırka, tesbih, post, seccade güzel ama;
Lan, Tanrı kanar mı bunlara?
ben hiç bişeyi hakkında yorum yapmadım sadece oradaki hareket hakkında söz söyledim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Biz yarım aklımızla inanıyoruz bu reklamlara, ne kadar zavallıyız.

AKP seçim öncesi reklam yapsaydı heralde şunlar yazacaktı. Hangimiz inanabilirdik bu kadar ilerleme, politika uygulaması olabileceğine...

- Bir parti genel başkanı çıkıp Irak'ta Kürdistan kurulmasını engellemek için girişimde bulunanı Diyarbakır'a saldırmış sayarız diyecek
- Çeşitli ülkeler Ermeni soykırımı yaptığımızı kabul edip yasa çıkartacak
- 16 milyona yediğiniz fındığın üreticisi 5 milyona, 1 milyona aldığınız portakalın üreticisi 100 bin liraya satacak kimsecikler bulamayacak, üstüne herhangi bir şikayette bulunursa, anasını alıp da gidecek
- Kıbrıs'ta Annan Planı'nın kabul edeceğiz, yine de yaranamayacağız. Hedefimiz Taşucu'nun 5-10 mil açığından sonrasına çıkamamak, Akdeniz'den çekilmek.
- Askerimizin başına çuval geçecek.
- Cumhuriyet tarihinin rekor dış borcuna ulaşacağız
- Bütün bankalarımızı yurtdışına satacağız. Sonra sizinle dalga geçip Halkbank'ı halka arz edeceğiz, Borsa'da Türk yatırımcılara sunacağız, yersen?
- Oğlumuzun kızımızın giriştiği sektörlerde vergi ayarlaması yapacağız
- Türk Telekom'u 1-2 senelik cirosuna satacağız.
- Dünyanın en pahalı benzinini ve elektriğini kullanacağız.
- Herkes bizi şeriatcı tehlike sanacak, ama bizim kahrımız size olacak, yurtdışına vermediğimiz taviz kalmayacak, kesin Avrupalı olacağız.
- Adımız Türk değil Türkiyeli olacak. Sakın Almanyada Almanyalı, Fransada Fransalı denmediğine bakmayın, insan hakları ve mozaik için mücadele ediyoruz.

Daha çok eklenir bu listeye. Benim hatırladığım politika uygulamaları bunlar. Bütün bunların gerçekliğiyle ilgili bir tartışma yapılabileceğini sanmıyorum. Verilecek cevaplar, e diğerleri ne yaptı, e başka kim var şeklinde olabilir. Alternatifi yok diye geleceğinizi ipotek altına alacaksanız oldukça zekisiniz.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Angelo..+rep verdim sana. ama gerçekten +rep
yani forumun sanal +rep'i değil bu.
tebrik ediyorum güzel yazıdan dolayı..inan artık üşeniyorum yazmaya..dinlemek okumak daha rahatlatıyor beni.
En azından bazı kesimlerin " uyandığını" görmek bile umutlandırıyor beni.

Teşekkürler tekrar

Not : Lütfen en azından bu seçimde biraz " Ülkenin Geleceğini" düşünerek oy verelim..Gördük son 5 yılı..Bir 5 yıl daha göremeyebilir bu ülke..Uyanalım..

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Angelo..+rep verdim sana. ama gerçekten +rep
yani forumun sanal +rep'i değil bu.
tebrik ediyorum güzel yazıdan dolayı..inan artık üşeniyorum yazmaya..dinlemek okumak daha rahatlatıyor beni.
En azından bazı kesimlerin " uyandığını" görmek bile umutlandırıyor beni.

Teşekkürler tekrar

Not : Lütfen en azından bu seçimde biraz " Ülkenin Geleceğini" düşünerek oy verelim..Gördük son 5 yılı..Bir 5 yıl daha göremeyebilir bu ülke..Uyanalım..

yazdıklarına katılıyorum , angelo benimde düşündüklerimi dile getirmiş, teşekkürler angelo.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5