İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dilek - Şikayet Konusu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Her 10 Saniye sonra yeniden Arama yapabilirsiniz. Yeni arama yapabilmeniz için daha 4739 Saniye beklemelisiniz.

X

Xman

Misafir
Üye gruplarını ayarlıyorum çok fazla renk vardı azaltmak gerekli biraz kimin ne olduu belli olması açısından. O yüzden bazı aksilikler olabilir.

Haymac ilgileniyorum.

İsabet olur, gerçekten çok fazla renk vardı, ayrıca yöneticilerin rengide pembe olarak devam etmezse çok memnun olacağım ;)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Merak ettiğim ve birşey sormak istiyorum. Reklam alanları vardı. Yeni sunucuya geçilmesi ile kalkmış. Acaba onlar için birşey yapıldı mı ?

T

trgy

Misafir
Merak ettiğim ve birşey sormak istiyorum. Reklam alanları vardı. Yeni sunucuya geçilmesi ile kalkmış. Acaba onlar için birşey yapıldı mı ?

Şu an reklam alanları boştur ve bir ajans arıyorum ciddi bir ajans saçma sapan reklamların olmadığı. Sizin önerdiğiniz ajans var ise iletebilirsiniz.

Eski reklam verenler ne olacak bilmiyorum. Sanırım iyinet ücretini geri öder çünkü sistemi de aldı, onlar için birşey yapamam.

X

Xman

Misafir
Reklam firmalarından teklifler gelecektir kısa sürede, tüm alanlar tek bir firmaya kiralanabilir yada forum üyelerine parça parça kiralanabilir, üyelere kiralanma durumu söz konusu olursa yere ve ücrete göre ben bir tanesine talip olabilirim kendi adıma.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkesin banı açılsın bence, dolandırı demeyin hiç, zaten dolandırıcak kişiler türlü geliyor davetiye vs, ama boş yere banlanan bir ton kişi var...

X

Xman

Misafir
Bence tüm bunlardan daha önemli olarak yoğunlaşılması gereken konu ' Ticareti Nasıl Canlandırırız' olmalı. Forum ticaret üzerinden yürüyecek ve ticaret kapasitesine göre gelişecek yada sönük kalacaktır. Forumda aktif ve güvenli ticaret için neler yapılması gerektiği konusunda detaylıca tartışmamız lazım diye düşünüyorum.

kajmeran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Xman evet haklısın.bence ticaret için üyelerin çoğalması gerekli.belli süre üye alımları davetiyesiz olabilir.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
şuan davetiye gönderilemiyor yetki sorunu bulunuyor.

T

trgy

Misafir
Ticaret ile ilgili çok güzel birşey düşündüm gerekirse adam tutacağım yine de güven sağlayacağım. Kısaca bahsedeyim.

Herkes kendine kredi satın alacak ve o krediler ile alışveriş yapabilecek. Kredi ücretlerini ise haftanın belirli günlerinde paraya çevirebilecek.

Bu nasıl bir güven sağlayacak onu da açıklayayım. Kredi satın alan kişi örneğin bir site satın almak istedi. Siteyi satın almak için önce kredi ücretini ödeyecek daha sonra siteyi teslim alacak bu şekilde sağlıklı bir şekilde satış tamamlanırsa biz de o belirlediğimiz günlerde eğer kredilerini TL'ye çevirmek isterse ödemesini geçeceğiz.

Bu sistemin adı ise İTS (İyinet Ticaret Sistemi) :)

Bu konu üzerinde baya bi süre çalışma yaptım. Tek eksik olan şey vbulletin eklenti yazabilen kişi.

Davetiye sistemini de değiştireceğim o yüzden 1 günlük sorun için şimdiden özür dilerim.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Ben ilk mesajda yazdıklarına katılıyorum trgy. Bu forumda öneriler hiç bitmez :) işin zor.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
@kajmer(selim)

sağol kardeşim ;)

uzun süre sonra tekrardan herkese merhaba , özlemişiz iyineti @trgy hayırlı olsun.

T

trgy

Misafir
Üye grupları ile ilgili sorunları gece halledeceğim. Mesaj atamama, avatar yükleyememe gibi sorunları o yüzden belirtmenize gerek yok.

@Forza_FB

Tekrardan hoşgeldin. Teşekkür ederim.

hacspectrum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim üyelik sistemi konusunda farklı bir önerim var. Davetiye sistemi üyelik süreci iyi takip edildiğinde yada üyelik kabulu konusunda iyice detaylı araştırıldığında yararlıdır. Sonuçta vazgeçilmemesi gerekiyor ama burda bilgilerin tam doldurulmadığı ve bilgi atlaması söz konusu en azından kişinin doğru olduğunun kesin olacağı bir veri arandığında ciddi artı katacak bir hizmet olarak SMS Onay ile üye aktif edilebileceğini düşünüyorum.

Bu ürün alım satım işlemlerin de de bir nevi güvenlik olarak kullanılabilir? Sms onay sistemi ile sisteminize gelip gecici üyeden cok etkili kullanıcıların üye olmaları da sağlanmasına destekde olabilir.

Ayrıca diğer forumlardan bildiğim ücretli üyelik onaylarında bile bu sisteme bağlanıp kişilerin onay süreçleri daha kısaltılabilir.

Bu konuda alt yapı desteği konusunda yardımcı olabilirim düşünüldüğü durumda...

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yeterince öneri yapılmış bence birazda çalışma zamanı :D Bütün yorumları okudum sanırım çok kaliteli bir iyinet geliyor. Aklımdaki tek şey botnet olayına çözüm bulmanız. Zaten serverları taşıdığınız için bunada birşeyler düşünmüştürsünüz sanırım.

logo konusunda herkesle aynı fikirdeyim güzel bir marka çalışması yaptırmalısınız. Bu logoyu 1 sene kadar önce ben yapmıştım amaç işe yarar bir logo bulana kadar 2 hafta boyunca hergün farklı logo konulacaktı. Ama iyinetin yoğunluğundan dolayı ilk logo 1 sene kaldı orada :p

belki merak edenler vardır diğer birkaç alternatifte bunlardı :D
http://img689.imageshack.us/img689/3600/asdw3.gif
http://img684.imageshack.us/img684/6402/i2ii.gif
http://img20.imageshack.us/img20/921/i2iis.gif

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Benim üyelik sistemi konusunda farklı bir önerim var. Davetiye sistemi üyelik süreci iyi takip edildiğinde yada üyelik kabulu konusunda iyice detaylı araştırıldığında yararlıdır. Sonuçta vazgeçilmemesi gerekiyor ama burda bilgilerin tam doldurulmadığı ve bilgi atlaması söz konusu en azından kişinin doğru olduğunun kesin olacağı bir veri arandığında ciddi artı katacak bir hizmet olarak SMS Onay ile üye aktif edilebileceğini düşünüyorum.

Bu ürün alım satım işlemlerin de de bir nevi güvenlik olarak kullanılabilir? Sms onay sistemi ile sisteminize gelip gecici üyeden cok etkili kullanıcıların üye olmaları da sağlanmasına destekde olabilir.

Ayrıca diğer forumlardan bildiğim ücretli üyelik onaylarında bile bu sisteme bağlanıp kişilerin onay süreçleri daha kısaltılabilir.

Bu konuda alt yapı desteği konusunda yardımcı olabilirim düşünüldüğü durumda...

bence bu öneriyi dikkate alın, sms onaylı üyelik daha verimli olur. Herkes üye olabilir. Davetiye olayının devri bitiyor diye düşünüyorum.

+ Yönetim özel bölümü, misafir girişi yapıldığında kategorinin varlığını belli ediyor. Orası gizlense daha sağlıklı olur.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15

Beni bu şekilde nitelendirdiğiniz için teşekkür ederim. trgy ile sürekli istişare halindeyiz zaten. Kendisini takdir ediyorum ve elimden geldiği kadar kendisine destek olmaya çalışacağım. Ben burada bir üye olarak iyinet için en iyisini yapmaya çalışacağım. İlerleyen zamanlarda farklılıklar farkedilecektir.

hapee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eski modlarla devam etmenizi tavsiye etmem,

forumun bu hale gelmesine sebep, onlardır bence,

değişim , değişim, değişim yapın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5