İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Durgunluk?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Merthan

Misafir
İyinetadmin, iyinet forumlarını alternatifsiz bir yer zannettiği için forum bugün bu durumdadır. (Kötü durumda olduğu aşikar)

sepulchral ;

Senin de iyinetadmin'den tek farkın Türkçe'yi daha güzel kullanıyorsun. Onun dışında önüne gelene sarı kart, kırmızı kart. Daha önce de dile getirmiştim. Örneğin http://forum.iyinet.com/domain-sati...det-satilik-jenerik-domainler.html#post731330 bu konuda adı geçen domainler için bir kaç gün içerisinde, bir kaç kez farklı başlıklar açıldı. Konuda bunu dile getirdim. Mesajım silindi, üstüne sarı kart cezası aldım. Umurunda mı diye sorarsan hiç umurumda değil. Ama adaletsiz davrandığın ortadayken, kendini ve yönetimi bu kadar yüceltmene anlam veremiyorum.

Şimdi bu mesajıma da ofsayt bayrağı kaldırırsın :)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İyinetadmin, iyinet forumlarını alternatifsiz bir yer zannettiği için forum bugün bu durumdadır. (Kötü durumda olduğu aşikar)

sepulchral ;

Senin de iyinetadmin'den tek farkın Türkçe'yi daha güzel kullanıyorsun. Onun dışında önüne gelene sarı kart, kırmızı kart. Daha önce de dile getirmiştim. Örneğin http://forum.iyinet.com/domain-sati...det-satilik-jenerik-domainler.html#post731330 bu konuda adı geçen domainler için bir kaç gün içerisinde, bir kaç kez farklı başlıklar açıldı. Konuda bunu dile getirdim. Mesajım silindi, üstüne sarı kart cezası aldım. Umurunda mı diye sorarsan hiç umurumda değil. Ama adaletsiz davrandığın ortadayken, kendini ve yönetimi bu kadar yüceltmene anlam veremiyorum.

Şimdi bu mesajıma da ofsayt bayrağı kaldırırsın :)

Önümüze gelene değil. Forum içerisinde kurallara uymayanlara yaptırım uyguluyoruz. Siz kimseyi küçümseyemezsiniz. Böyle bir durum sergilerseniz uyarı alırsınız , bu konuda verilen uyarı cezası bundan dolayı verilmiştir.

Bir konuyu birden fazla açan kişileri rapor ederek bize bildiriniz. Elimizden geldiğince müdehale ediyoruz

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
öncelikle yönetimde söz sahibi olanlar artırılmalı diye düşünüyorum..
Örneğin yönetiminden bir kişi ayrıldı ama halen çıkarılmadı..
O kişinin yerine özcan gibi hevesli abilerimiz gelirse forum daha çabuk ayağa kalkacaktır.

2 senedir iyinetadmine bu konuda mesaj atıyorum yetki heveslisi değiliz..güzel şeyler yapmak katkıda bulunmak güzelleştirmek hevesindeyiz ama umursanma yok tabi.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
2 senedir iyinetadmine bu konuda mesaj atıyorum yetki heveslisi değiliz..güzel şeyler yapmak katkıda bulunmak güzelleştirmek hevesindeyiz ama umursanma yok tabi.

Bana özel mesaj ile yapmak istediklerinizi geçerseniz. Yönetici arkadaşlar arasında size yetki için oylama açabilirim.

iyinet-admin şu anda yetkili kişi değildir. Teknik konularla ilgilenmektedir.

İlginize teşekkürler.

M

Merthan

Misafir
Önümüze gelene değil. Forum içerisinde kurallara uymayanlara yaptırım uyguluyoruz. Siz kimseyi küçümseyemezsiniz. Böyle bir durum sergilerseniz uyarı alırsınız , bu konuda verilen uyarı cezası bundan dolayı verilmiştir.

Bir konuyu birden fazla açan kişileri rapor ederek bize bildiriniz. Elimizden geldiğince müdehale ediyoruz

Yahu ne küçümsemesi ? Adam bir satış konusu açıyor. Alıcı çıkmayınca tekrar açıyor bir gün sonra. Olmadı bir gün sonra tekrar açıyor. Bende gitmişim adama demişim ki, "kardeşim neden aynı konuyu tekrar tekrar açıyorsun. Bak alıcı çıkmıyor işte. Ayrıca xxx.com alan adını sözde hasta bir arkadaşını sevindirmek için xxx kişiden istedin, şimdi o alan adını satışa çıkartıyorsun. Yaptığın doğru mu?"

Tam olarak yazdığımı hatırlamıyorum. Anlam bazında üsttekinden hiçbir farkı olmadığına eminim. Sen mesajımı siliyorsun, üstüne sarı kart veriyorsun kafana göre.

Ayrıca bu adamın kafasına göre danışıklı dövüş oynadığı da aşikar. http://forum.iyinet.com/domain-sati...jenerik-domain-istediginize-teklif-verin.html adresinden de anlayabilirsiniz bunu. Benim zamanımı çalmaya ne hakkı var bu adamın ? Rahatsızlığımızı dile getirsek haksız olup sarı kart görüyoruz :) Bu sarı kart, kırmızı kart konusu geçince de gülüyorum nedense :) Futbol oynuyoruz sanki :)

Ayrıca, kurallar kişilere göre mi uygulanıyor ? Gir bak bakalım ilgili konunun son mesajında ne yazıyor ? Bir başka kullanıcı da benim yazdığımın aynısını yazmış ama mesajı duruyor ? Ne olacak şimdi ? Çifte standart desem haklıyım o halde.

Bir kere de görmedim zaten şu forum yönetiminde herhangi birisinin, tamam bir yanlışlık olmuş, sarhoştum, kafam güzeldi, dalgındım, hatunla tartışmıştım, felan oldu, filan oldu, hatalıyım dediğini.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar konu iyinet forum.. kişisel tartışma ve bundan doğan sorunları tartışmayın lütfen..

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende en son 1 ay önce girmiştim ondada bir mesaj yazıp çıkmıştım .
İyinetten kopmamın en büyük nedeni herkesin ters ters cevap verip forumda birbirlerine artistlık taslamasıydı bilmiyorum belki yoktu ama bana öyle geliyordu.
Bir konuya olmamış diye mesaj atınca size önüne geleni söyleyebiliyordu, ayrıca yine en büyük nedenlerden biriside alışverişin durumu.Yani burda link satışı yapmak için konu açsam 2 kişi gelirse başka bir forumda aynı başlıkla 10 kişi mesaj atıyor.E şimdi 10 kişinin ilgi gösterdiği yerde konu açmayıpda burdamı açmam daha doğru, sonuçta ben iyinet le doğmadım, neresi iyiyse oraya giderim, bugun iyinet olur yarın xxx.com olur diğer gün yyy.net olur, neresi benim isteklerim doğrultusunda bana daha yararl olursa orda takılırım.
Bazı arkadaşlar alıncak bence ama, artık iyinet forumlarında fazla aktiflik beklememek lazım
Ayrıca bence bu konuya mesaj yazan çoğu arkadaş " köstebeklik " için yazmadığını düşünüyorum, sonuçta iyinete laf atarak ellerine ne geçicek, şöyle mesajlara bakarsanız herkes hemen hemen aynı şeyleri düşünüyor.
Ayrıca ben iyinet yönetiminide doğru söylemek gerekirse beğenmiyorum, kusura bakmayın amacım hiç kimseyi eleştirmek veya birilerine birşey anlatmak değil fakat beğenmiyorum yani sadece xxx li admını değil yönetim olarak iyi bulmuyorum.
Umarım iyinet esi haline döner ama hiçmi hiç sanmıyorum, iyinet devri kapandı gibime geliyor benım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi