İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri Eski üyelere çağrı yapalım

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eskiden biraz daha değişikti olay, o zamanlara bakarsanız internet'i olan kişi sayısı bile azken, forumda gelip yazmak, mahalledeki arkadaşınla dertleşmek gibiydi.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Gerçekten de çok farklıydı. Benim hatırladığım büyüklerim varken ben çaylakken fazla konuşmazdım ve daha saygılıydım büyüklere.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
3 ağustos 2008den beridir buradayım, bi çok badireler atlattım burada, banlanma noktasına kadar gelmiştim, sarı kart, kırmızı kart, tüm renklerdeki kartlardan yemiştim, Xman ile baya bi tartışma tadında sohbet yapmıştım -trader üzerine, bi çok şey oldu ama ben terketmedim burayı, çünkü yönetim kaliteliydi, yönetim şeriatı getirmemişti... hala kurallarına saygılı kullanıcıyı dinleyen bi iyinet olduğu için seviyorum burayı, moderatörler zaten maşallah.

R

RadoyNet

Misafir
Eskiler denilince nedense kendiliğinden oluşan garip bir saygı belirtisi ve hafif bir heyecan sarıyor beni.

Bizim kültürümüzde böyledir, eskiler, büyükler, yaşlılar denilince bir saygı olur. Bu çok güzel ve değişik bir duygudur.

Eskiler denilince böyle yüce ulu birşeymiş gibi oluyor... Ve gerçekten de öyle hani, eski olmak, birçok kişiden önce var olmak, gerçekten saygı duyulması gereken birşeydir.

Eskilerin yazması, yorum yapması da insanın hoşuna gider.

Bu yüzden eskileri aramızda görmek beni sevindiriyor.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Hoşgeldiniz. Arada uğrayın tabii :)

C

Compni

Misafir
Eski sabıkalı üyeler vızır vızır... Onlar dönse ortalık mafyadan geçilmez.

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Haymac senin için mafya diyorlar. :)

benden bi cacık olmaz ne mafyası baba ya kendi halimizde takılan gençliğiz biz :)

ara sıra uğrayıp bakıyordumda bu mesajına denk geldim yazıyım dedim abicim. Görüşelim bi ara :) çocuk konusunda deneyimlerinide alıyım :yeho:yeho

yukarda diyorki Üyelik: 10 Ağustos 2004. bu ne ya antikalaşmışız biz :( tez elden taze hesap alına gençlenile :p

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
forumun ilk 10 üyesi kim?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
forumun ilk 10 üyesi kim?

Edit: İlk dönemlerde üyelik varmış. Ama sistem farklı olduğu için bu sisteme geçildiğinde hepsi Anonymous olmuşlar. Forumun eski mesajlarına bakıldığında herkesin Anonymous diye mesajlar yazdıklarını görebiliyoruz :)

İlk üyeler:

iyinet - üyelik 2 eylül 2002
Anonymous
ebuhalil
beastII
RisKatOr
bettle
Noname
ayhan
Yakup
klump

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
ben forumun phpbb den ilk vbulletine geçtiği zaman için anonymous olduğunu sanıyordum :)
impex diye bir icat olmadığı için :D

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
09.2002 IYINET FORUMLARI :: Ana Sayfa phpbb sistemine geçiş (@iyinet ve diğer ilk üyelerin üyelik tarihleridir -2002 eylül- eski sistemdeki mesajların tümü burada misafir yani diğer tabirle "anonymous" olarak kopyalanıyor)

demekki phpbb ye geçerken kaza geçirmiş forum :)

Evet doğrudur. Arşivden baktığımızda bunların Anonymous değil nicke sahip birileri olduğunu görebiliyoruz :D
IYI.NET her konuda en iyi siteler : turkce mp3 , türkçe müzik , chat , astroloji , sozluk , bedavalar , arkadas , okey , edebiyat , oyunlar , üniversiteler , bilgisayarlar , resimler , yemekler , sesli chat

Turkçe Perl Kitabı :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ozamanlar üyelikler daha bi hızlı yükseliyormuş
Toplam 8944 kayıtlı kullanıcımız var
01 ve 03 arası

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ozamanlar üyelikler daha bi hızlı yükseliyormuş
Toplam 8944 kayıtlı kullanıcımız var
01 ve 03 arası

@iyinet'in çakallığıdır o. O zamanlar IRC bile yeni yeni meşhur oluyordu. Türkiyede o zaman 8944 adet webmaster nerde? 56K modemle (anadolu) dosyaları upload yap yap bitmez. Gelen faturada cabası olur. Ha o zamanlar members.xoom.com vardı. Ordan kendine web sitesi yapiyordun ama onun içinde webmaster olmaya gerek yoktu:)

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
ne artık ben kimseyi tanıyorum nede kimse beni tanıyor bu forumda. yeni üye olmuş gibiyim.

onun için bu senelik bu kadar yeter :) seneye görüşürüz millet :D

birkaç eneski hariç.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5