İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

File upload: 1000 download başı 2 USD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 gb dosya atabiiyoruz ama timeout uyarısı alıyoruz 80 mb dosya yüklücem.. başaramıyorum.. bi ayarlamanız mümkünmü?

I

Illumina

Misafir
Türkiye'den yapılan uploadlarda bunu bazı arkadaşlar da söylüyor. Sanırım hatlardan, yazılımsal olmadığı için bir çözüm henüz getiremiyoruz. Ama ya remote özelliğini açabilirim ya da FTP hesabı açarım oradan manual olarak sisteme ekleyebiliriz yüklediğiniz dosyaları.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizin ve kullanıcıların yararına olucağını düşünüyorum rapidshare kullanmaktansa türk sermayesi bulunan birine destek olmak gerekir..

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dosya indirme çok yavaş sn de 2-3kb ile indiriyor ve düzenli değil, dosya zaten büyük dosya yükleyemiyorum.Arkadaş bir dosya yükledi 60mb indirene kadar canım çıktı en sonunda kaynak dosyayı buldum flashget le ordan çektim.Bu sorun sitedemi var..

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyide sanırım siz bu odemelerı adsenseye gore ayarlamışsınız adsenseden ceza alırsanız ne olacak ?
veya bunu geçtımde ben oncekı kazandığım tutarıda panelde gormek ıstıyrum farzı mısal 3 gun nette yokumdu 5000 download daha yapılmıtır bunu nasıl anlayabılırımkı :)

I

Illumina

Misafir
Anlamadım, toplam sayı reset edilip maile gönderiliyor, oradaki sayfaya koysak da aynı rakamı koyacağız. O kadar kullanıcıyı tek tek sıfırlamıyoruz, bunu program yapıyor, dolayısıyla elle müdahale olan birşey değil. 5000 download yapıldıysa o kadar eklenmiştir. Tam anlayamadım ben galiba.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
siteniz 2 gundur açılmıyor bır soru mu var acaba? lınklerde çalışmıyor buyuzden malesef

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sıstem çalışmaya başlamış umarım her zman çıkmaz bu sorun :)

Ekselans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Sağlam bi açıklama lazm bize upload ettiğimiz dosyaları kendi forumumuzda kullanıyoruz 3/5 kazancaz diye forumu ölü linklerle doldurmayalım :)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet bendede kapalı sanırım ılgılenen arkadaş amerıkada fılan saatlermı tutmuyor ne başka yere açılan konularımızda hep kılıtlenış lınler olu dıye yazık oldu :)

I

Illumina

Misafir
Ziyaretçilerden birisinin yaptığı bir sabotaj yüzünden sitemiz kesintiye uğradı. Zaman farkından dolayı müdahalede gecikildiği için baya uzun sürdü düzeltilmesi. Mesajları şu anda gördüm, daha önceden gelip açıklama yapamadığım için özür dilerim. Şu anda sistem çalışıyor, herhangi bir sorun devam ediyorsa bana bildirebilirsiniz. Bir daha yaşanmaması için çeşitli bazı çalışmalar yapmaktayız.

HoGGeT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sabah 9.30dan bu saate kadar yapılan indirmelerim sayılmıyor!!
her dk yenilenen sürekli indirilen dosyaların bir anda kesilmesi garip geldiği için kendim de indirip denedim ne yazıkki indirilme sayısında artış olmadı!
geçen ayda böyle bir sorun olmuştu haksızlık olduğunu düşünüyorum..

There is a server maintainance on Sharepilot.com
Uploads are temporarily closed from this location

yükleme geçici olarak kapanmıştır dio
ama indirmelerin sayılmamasının bununla alakasını bulamadım

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nedense sıstemde devamlı oalrak arızalar çıkmaya başladı ne zaman duzelcek kı acaba tam anlamı ıle ?

I

Illumina

Misafir
Sisteme yeni bir server eklediğimizde, herkes aynı anda yeni servera yönelemeyebiliyor. Bu sebeple eski serverlar üzerinde upload yaptırmıyoruz ki karışıklık çıkmasın, sizin de bilgisayarınız yeni servera yöneldiğinde upload otomatik olarak açılacaktır. Bu yönlenme esnasında counter eski yerden saydığı için problemler olabilir.

Bunu mesaj atarak bildirmek isterdik tabi ama çok hızlı büyüdüğü için her an bu tarz bir yenileme yapma ihtiyacı doğabiliyor ve her seferinde haber vermemiz imkansız.

HoGGeT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şikayet edilmediği sürece linklerin silinmiceni söylemiştiniz ama ilk eklediğim linklerin bir çoğu çalışmıyor

sayfa görüntülenemiyor diyip hata veriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5