İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumdaki En iyi Php Coder?

PcQoPaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EJDER den kimse bahsetmemiş buraya üye değilmi yoksam :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
En iyi coder memnun kaldığınız coder dır.

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Lisans Kardesim Sen Benim Daha Önceden Ucuz İş Veya Hangi İşlerimi Yaptirdiğimi Bilmeden ucuza Kaciyorsun Yorumunu Yapmayı Nerden Çikartiyorsun Onu Anlamadim. Ben Mesajimda 1000 Ytlilik Bir iş Var Elimde Bunu 100 Ytl Yapan Varmi Diemi Mesaj Yazmişim? Yazilanlari Okumadan Mesaj Yazmayın Önce Anlayın Sonra Yazin.

Sen yanlış anlamışsın ben sana hitaben yazmadım onu genel yazdım ama;
1000 ytl lik iş olmaz her işin fiyatını coder kendi belirler. sen işin değerini bin lira dersin bana göre 2 bin liradır başkasına göre 500 lira. tutup portal yazdırıcam bin lira dersen benim fiyatım o değildir mesela yada benim gibi başkalarının..

Bumber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kişiye göre demeyelim de, kişinin projesine göre değişir. Bana göre de en iyi elmasgunes yazar. O'nun dışında farklı platformlardan tanıdığım Haymac ve saho var. Onursql ve MoD abimi de unutmamak lazım :)

Onur Bey'de aldı başını gitti maşallah tü tü tü tü nazardan saklasın kem gözlerden saklasın Rabbim.

Coder var, Koder var, Kodır var, birde kodummu oturtturanlar var :p

Pehepe bilen var, pieyçpi bilen var, pihaşpi bilen var :)

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siz iyi php coder değil her zaman hizmet verbilen bir php programcısı arıyorsunuz.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
hdogan baya iyi bu işte.
Eskiden görüyordum ama artık görmüyorum.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm aslında kod bilgisi olmayan sadece yatırımcı biri olarak seneye kendi maaşı coderımı çalıştırmayı planlıyorum.. fiyat aralığı hakkında bilgi verirmisiniz? full time bir iş olmucak teknik anlamda sitelerle ilgilenip script yazıcak kendi evinden istediği saatlerde çalışıcak birine ne kadar bütçe ayırmalıyım aylık ?

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar İstanbulda yazilim tasarim eğitimi veren özel kurumlar mevcutmudur tavsiye edebileceğiniz yerler varmı ?

maddogtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En iyi phpcoder türk olmayan türkle tanışmayandır kısaca:)

Bumber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Ne alakası var Türkle, Türklükle ?
Nice profesörlerimiz var gıpta ile bakılan :) En önemlisi Atatürk var daha ne olsun.
Konuyu siyasete, ırka kaydırmak niye anlayamıyorum,
Tamam kendinizi aşşağıda görebilirsiniz, ama bu size başkalarını aşşağıda görme yetkisi vermez.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webyazılım arkadaşımızın yazdığı http://forum.iyinet.com/640933-post22.html yazı bence coder diye andığımız kişidir. buna coder denmez, developer denir demiş lisans. tamam, o zaman orada yazılanların yarısını yapan kişi coder dır :)

Ben Örnegin, Birçok Php ile Ugrasan Kişi ile Çaliştim, işi Yaptiriyorum Parasını Veriyorum Sonradan Teknik Konuda Yardimci Olmasini Talep Ediyorum Sürekli Erteleniyorum.

Herzaman Teknik Destek Alacağim, Bir Talepte Bulundugumda Bunu Yap Dediğimde Yapacak, Tüm isteklerime Cevap Olabilecek, Gözü Hemen Parada Olmayacak, Paradan Önce Yapacaği İşi Önemli Olcak, Söz Verdği Tarihde İşi Teslim Edebilecek

profesyonel anlamda çalışmayan php coder'lar genellikle bir projenin ne kadar zamanda biteceğini tahmin edemezler. onlara göre 2 aylık bir proje, aslında 6 ay sürebilir. buda ciddi anlamda maliyeti yükseltir.

bir işin zamanında teslim edilebilmesi için kişinin tüm vaktini o işe vermesi gerekmekte, bu konuda herkes hemfikir. peki bir kişinin aylık geçimi için ne kadar paraya ihtiyaç var? ortalama 2000ytl diyelim, adam size gelip diyor ki, ben bu işi 2 ayda bitiririm, 2000ytl benim geçim param, 1000ytl de bu işten kazancım olsun, 5000ytl ye yaparım. benim tanıdığım birçok iş veren bu parayı çıkartıp vermiyor ve utanmadan çok defa "ya aman bu senin el emeğin, çıkartıp mal vermiyorsun ki" diye yapılan işide küçümsüyor. 5000ytl dediğiniz proje için 1000ytl teklif edebiliyor.

peki para lazım, evde ekmek bekleyen aile var, biz ne yapıcaz?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet o şekilde teklif yapanları direkt kovuyorum dükkandan:)
hatta uçaklarda fırlatma koltuğu gibi bir sistem yaptırmayı düşünüyorum düğmeye basınca direkt sokağa atsın adamı.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

kaç tane helikopterin uçağın savaş yazılımı bu ülkeden çıkıyor bir bilgin yok demi :) kaç tane roketin savaş yazılımını yapıyoruz? dışarıdan aldıgımız kaç tane uçağın yazılımı bizden çıkıyor

f16yı birebir birleştirebiliyoduk yazılımına çok para istediler sonra yazılımınıda yaptık... şimdide üretim hakkını vermiyorlar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi