İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkes Kanada'ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Bu çocuğun üzerine fazla gidilmemesi konusuna katılıyorum. İçimizde bu konuda birikmiş bir öfke var fakat bunu doğru kanalize etmeliyiz.

kimi çocuktur kimi düşünce özgürlüğüne sahiptir kimi birinin yiğenidir onun üzerine gitme bunun üzerine gitme bi kulağımızın ardı kaldı be... siz gitmeyin ben gidiyorum... taki bu kürdistan düşüncesinde olan bölücü zihniyet türk topraklarından temizlenene kadar...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
benim kimseyi yemeye çalıştığım yok eminimki benim gibi düşünen diğer arkadaşlarımın da yokturdur. felsefem açık ve net dalımı kıranın ağacını kökünden sökerim...
ben senide emin ol anliyorum ama cok sinirlenmissin yatis biraz. senin gibi melek gibi bir adam bu kadar sinirlenmemeli.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Caesar, terbiyesizlik yaparsan aynı seviyeden karşılık alırsın.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ben orada terbiyesizlik yapmadim senin yaptigin "turk cumhuriyetini muz cumhuriyeti" yapalim terbiyesizligine cevap olarak yaptiginin ne kadar kotu birsey oldugunu kanitladim.

kanitlamisimki yukaridaki mesaji yazmissin ne mutlu o zaman bana.

turkiye cumhuriyetini muz cumhuriyeti yapmak terbiyesizlik degil ama senin isminin onune muz koymak terbiyesizlik ise ulu angelo ne mutlu sana.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Okuduğunu anlayamamışsın, benim kastetmek istediğim, Türkiye'den sürekli birşeyler istendiği, e muz cumhuriyeti yapılsın isim anca öyle kurtulunur dedim. Benim laflarımı çarpıtıp bana hakaret etmek senin ne haddine, kendi düşüncen varsa yazarsın.

Yaptığın terbiyesizlik. Seninle daha fazla diyaloğa giremeyeceğim. Yeter yaptığın seviyesizlikler.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iddia karşılığında "şerefisiz" diyen biri mi ahlak dersi veriyor buralarda. ne güzel değil mi kendi kuyruğuna basılınca küfürü bas, ama başkasına ahlak dersi ver. O da güzel...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Okuduğunu anlayamamışsın, benim kastetmek istediğim, Türkiye'den sürekli birşeyler istendiği, e muz cumhuriyeti yapılsın isim anca öyle kurtulunur dedim. Benim laflarımı çarpıtıp bana hakaret etmek senin ne haddine, kendi düşüncen varsa yazarsın.

Yaptığın terbiyesizlik. Seninle daha fazla diyaloğa giremeyeceğim. Yeter yaptığın seviyesizlikler.

surekli okudugumuzu anlayamiyoruz herkese bunu soyluyorsun da. biz mi anlamiyoruz yoksa sen mi anlatamiyorsun ben anlamis degilim.

dipnot: siirvehikaye iddia degil legalpara

dipnot2: lutfen bari bu konuda dusuncelerimiz farklilasti diye "aah sen opensource sozluk dagittin ama para istedin" gibi sacma bir sey yazmayiniz. tek savunacaginiz nokta bu olmasin.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Birileri anlamış ki rep listemde bir sürü yeşil var hiç kırmızı yok, neyse zaten anla veya anlama kimseye terbiyesizlik yapamazsın. Bunu anladın mı?

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
surekli okudugumuzu anlayamiyoruz herkese bunu soyluyorsun da. biz mi anlamiyoruz yoksa sen mi anlatamiyorsun ben anlamis degilim.

evet yanlış yazmışım. "şerefsiz" yazacağıma "şerefisiz" yazmışım ayrıca, onu farketmemişsin.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
benim kimseyi yemeye çalıştığım yok eminimki benim gibi düşünen diğer arkadaşlarımın da yokturdur. felsefem açık ve net dalımı kıranın ağacını kökünden sökerim...
dalımı kıranın ağacını kökünden sökerim Bu felsefeyi her zaman sevmişimdir. Benimsemişimdir.
Ama malesefki Türkiye' de yaşıyorsan bu laf yüzünden kafatasçı, barbar ve aşırı milliyetçi olursun.
Düşmanlarımız bize bunu yaptığında derlerki sen Türksün sen Müslümansın sen bunu yapamazsın. Sevgiyle ve şevkatle kucak açmalısın!
Açarsan kucağını taş doldururlar midene. Ama doldursalar da sen ses çıkarma çünkü sen Türk ve Müslümansın!.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önceden de söylemiştim.
Mikromilliyetçilik manzaraları izliyoruz.
Kürdistan denen bir bölge yok derseniz kendinizi kandırmış olursunuz, keza osmanlıda da kürdistan eyaleti vardı.
Bunu söylemenin pkklı olmakla ne alakası var?????
Derdiniz milliyetçilik yapmaksa çıkın uluslararası arenada gösterin bunu.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

dipnot2: lutfen bari bu konuda dusuncelerimiz farklilasti diye "aah sen opensource sozluk dagittin ama para istedin" gibi sacma bir sey yazmayiniz. tek savunacaginiz nokta bu olmasin.

yok ona gerek kalmaz. Yeter ki ahlak dersi vermeye kalkma. öyle küfürler savurup sonra ahlakçılık oynama kimse sana çelişkilerinden bahsetmez.

bu arada Türk Dil Kurumunun sitesine bir bakıver de iddia mı yoksa legalpara mı doğru öğren bir zahmet. TDK nın sitesinde bu kelimeye örnekte tam seni anlatmış.

http://www.tdk.gov.tr/TR/SozBul.aspx?F6E10F8892433CFFAAF6AA849816B2EF05A79F75456518CA

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Senin bana hakaretin dışında savunduğun bir nokta mı vardı, başkalarına öğüt vermeden kendi hal ve hareketlerine çeki düzen ver.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada mastertr nickli arkadaşımız bana pkklı! diyerek -rep vermiş.
anlayışına, hoşgörüsüne diyecek söz bulamıyorum...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Kürdistan denen bir bölge yok derseniz kendinizi kandırmış olursunuz, keza osmanlıda da kürdistan eyaleti vardı.

sen izlemekle kal. istersen cola ve pop corn mısır ısmarlayabilirim yeterki ayak bağı olmayın ve sadece izlemekle kalın arada birde sağınızı solunuzu görmeyi engelleyen şu at gözlüklerinizi çıkartın, malum küresel ısınma var güneş vurdukça yüzünüz gül bahçesinde açılmış kaktüs gibi kendini belli edecektir.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
kurdistan diye hic bir zaman bir ulke olmamistir. bu kurtlerin hayali olmustur her zaman. biz kimseye devlet kuramazsiniz demiyoruz. gitsinler istedikleri yerde kursunlar. ama turkiye sinirlari icerisinde degil. bu sinir turkiye siniridir. kimse hak isteyemez biz bundan bahsediyoruz. yoksa alaskada kurdistan diye bir ulke kuracaklar, bize ne?

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Böyle bir eyaletin olmuş olması neyi değiştirir. Sen ne anlatmaya çalışıyorsun?
Biz içten çökmedikten sonra dışarıdan gelecek saldırılar bizi etkilemez.
Yeterki ülkenin ekmeğini yiyenler kanı bozukluk yapıp ülkesini satmasın.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen izlemekle kal. istersen cola ve pop corn mısır ısmarlayabilirim yeterki ayak bağı olmayın ve sadece izlemekle kalın arada birde sağınızı solunuzu görmeyi engelleyen şu at gözlüklerinizi çıkartın, malum küresel ısınma var güneş vurdukça yüzünüz gül bahçesinde açılmış kaktüs gibi kendini belli edecektir.
ee tabi, tartışma kültürünü çok iyi biliyorsunuz ya.
laf sokarak, cıvık hakaretlerde bulunarak, alaya alarak iyi bir tartışma müdavimi olduğunuzu mu sanıyorsunuz.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ee tabi, tartışma kültürünü çok iyi biliyorsunuz ya.
laf sokarak, cıvık hakaretlerde bulunarak, alaya alarak iyi bir tartışma müdavimi olduğunuzu mu sanıyorsunuz.

Ben Kasımpaşa Yayla Mah. g12 Sokakta büyüdüm kültürüm bu kadar. kültürlü bir tartışma istiyorsan kültür kolejlilerinin arasında yer al. + sen kendini alay konusu ediyorsan benim suçum ne ¿

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111

sarget' Alıntı:

Sverdlow senin cümlelerinde aşağı kalır değil. Tartışma kültüründen bahsetmişken, sen de dikkat et, diğer arkadaşlar da dikkat etsin bence.

Başka insanların cümlelerini kendimize göre anlamlandırıp belirli akımlara kalıplamak veya onlara öğütler vermek hiçbirimizin haddi olmamalı. Konu ile ilgili yorum yapmaktan çok başkalarına sataşan insanlar var mesaj içerisinde. Üzüm yemek yerine bağcı dövmek isteyenler meselelerini PM ile halletsinler. Tartışma kültüründe emir veya akıl verilmez, herkes kendi düşüncesini söyler, düşüncesi olmayanlar da susup dinlerler, veya diğer bölümleri okurlar. bu kadar zor olmamalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5