İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hile yapmadığım halde sedo paraları sildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

tahtakale

Misafir
Sevgili Malkhaz,
Öncelikle aramıza hoşgeldin...
Ben senin düşüncelerine sonuna kadar katılıyor ve neyi anlatmak istediğini anlıyorum.
Şimdiye kadar hile yapan çok kişiyi Sedo'ya mail ile bildirdim.Gerçekten de hile yapan çok sayıda kişi var.Fakat bunların büyük bir çoğunluğu ödemelerini hala alıyorlar.Arkadaşlarımızın burada anlatmak istedikleri, hile yapmadıkları ve ellerinde gerekli kanıtlar olduğu halde paralarının neden ödenmediğini öğrenmek istemeleri ve aynı kanıtı da Sedo'nun kendilerine vermelerini istemeleridir.

+ Bu ay hile yapan bazı siteler es geçildi.
Bunları bizzat mail ile bildirmiştim.Dersenki bunları bana bildir kesin sonuç alırız,
o zaman bundan sonra direk sana yollarım.
Allah size kolaylık versin :rolleyes:

E

erotikbul

Misafir
geçen ayda, bana olmuştu. gönderdiğim, 10 larca maile, onlarca hazırlanmış otomatik mail gelmişti. Aynı maili cevap olarak kaç kere kaç kişiye yolladı sedo hatırlamıyorum. Eben ve Jay yaptı bunu sadece.

Teknoloji olarak en iyisini yapamadığınız gibi, çok az kişi ile bu işi götürmeye çalışıyorsunuz. Parking trafiği için daha çok insanı görevlendirmek zorundasınız bence saygınlığınızı devam ettirebilmeniz için. Sadece Türklere karşı saygınlığınız değil, tüm dünya üzerinizdeki saygınlığınızı korumak için..

buarada söylediklerimizi, öneri olarak değerlendirip, en azından değerlendirmeye alırsanız sevinirim. Şahsen, Sedo ile çalışmaktan memnundum, Sedo ile çalışmaya devam etmek için aksaklıkları size iletmemiz, ve bu aksaklıkların sizin tarafınızdan düzeltilmesi gerekiyor.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link verdiğimi defalarca bildirdim.

Natural olmamasının nedeni hit yüksekliği mi, tıklama yüksekliği mi? Tam olarak sorunu açıklayabilir misiniz?

M

Malkhaz

Misafir
tahtakale' Alıntı:
Sevgili Malkhaz,
Öncelikle aramıza hoşgeldin...
Ben senin düşüncelerine sonuna kadar katılıyor ve neyi anlatmak istediğini anlıyorum.
Şimdiye kadar hile yapan çok kişiyi Sedo'ya mail ile bildirdim.Gerçekten de hile yapan çok sayıda kişi var.Fakat bunların büyük bir çoğunluğu ödemelerini hala alıyorlar.Arkadaşlarımızın burada anlatmak istedikleri, hile yapmadıkları ve ellerinde gerekli kanıtlar olduğu halde paralarının neden ödenmediğini öğrenmek istemeleri ve aynı kanıtı da Sedo'nun kendilerine vermelerini istemeleridir.

+ Bu ay hile yapan bazı siteler es geçildi.
Bunları bizzat mail ile bildirmiştim.Dersenki bunları bana bildir kesin sonuç alırız,
o zaman bundan sonra direk sana yollarım.
Allah size kolaylık versin :rolleyes:
Beni anlayan birisinin cikmasi sevindirdi beni.
mail adresim : malkhaz.kapanadze/@/gmail.com veya pm ile ulasabilirsiniz.
zeay : Uzgunum istek uzerine account kontrolu yapmiyorum.
elmasgunes : Sitelerinizin o sekilde hit almasi normal gorunmuyor.
Arkadaslar yatmak uzereyim. Firsatim olursa yarin gorusuruz.
Bana pm , veya e-mail gonderebilirsiniz. Lutfen username'nizi yollamayin. Istek uzerine kisisel olarak kontrol etmiyorum.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo'yu bir iki kişi dışında kimse anlayamıyor ne yazık ki. Bir tane çıktığı için sevinmelisin gerçekten de. Teknolojiniz yetersiz, ispiyondan medet umuyorsunuz. Geçmiş aylarda biz bu forumda insanlara hile yapmayın, dürüst olun diye her zaman yazdık. (Benim son 3 aylık yorum geçmişimi oku... bak bakalım... defalarca yazmışım arkadaşlar hile yapmayın, bindiğiniz dalı kesmeyin, kuralların detaylarını tartışmışım, yardımcı olmuşum...) Bazı arkadaşlar da ispiyonladıklarını söylediler. Bir çözüm üretilmedi ki geçen aylarda. Yine birçok dürüst kişinin parasına el kondu. Bu ay gelmiş açıklama yapıyorsunuz, özür kabahatten beter şu ana kadar...

M

Malkhaz

Misafir
w0w' Alıntı:
Benim mesaja cevap gelmedi güzel
Kisisel olarak hesap kontrolu yapmiyorum. Sizden account ismi istemedim zaten. Ama siz sifrenizi bile yollamissiniz. Sifrenize ihtiyacim yok zaten. Chatturk : Bende seni anliyorum. Ancak ne yazikki aranizda olmak beni sikmaya basladi. Keske benim yerimde olsaydiniz.

W

w0w

Misafir
ö.m dan bahsetmiyorum önceki sayfada yazdığımdan bahsediyorum neyse iyi uykular size.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malkhaz eleştirilerimiz senin kişiliğine değil, üzerine alınma. Sedo'nun işleyişini, ticaretindeki aksaklıkları anlatıyoruz. Oradan nasıl görünüyor bilmiyorum ama burada birçok dürüst insanın canı yandı. Sedo'danım diyen birinin eleştiri bombardımanına tutulması normaldir.

Ancak şunu da bir yere not et : Eğer bir firma ya da kişi dürüst ise, kolayca davasını sonuna kadar sürdürebilir, arkasında durur. Eğer ticaretinizin bir yerinde bir yanlışlık/ş* sizlik varsa bir yere kadar durur sonra kaçarsınız. Umarım yeterince dürüsttür Sedo. Burada bir çözüm bulacaksanız durun. Çünkü çözüm yerine, milletten ispiyon yoluyla bilgi toplayıp daha fazla para kazanmak için de bulunuyor olabilirsiniz. Sedo'nun bizim gözümüzde geçmişi parlak değil, insanın aklına binbir şey geliyor.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo kullanmıyorum. Geçmişte kullandım. Geçen ay parama el kondu. Bir ay boyunca birçok forumda / ve sedoya mail atarak hakkımı aradım ancak hiç bir cevap alamadım. O yüzden artık kullanmıyorum. Ancak bir webmaster topluluğuna ben tanıttım Sedo'yu. Birçok refererım var, ben anlattım sedo yu, ben bizzat üye yaptım. Bir aksaklık varsa ve muhatabım varsa, tartışmak isterim. Elbette yapıcı bir tartışma, amacı çözüm olan.

Jabba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Çok ama çok yetersiz teknik anlayışınız var malesef.Nasıl olurda haklı kazancı olan kişileri haksız kazanç yapmakla suçlayabilirsiniz anlamıyorum.Bu tarz durumlar elbette olabilir fakat herşeyin belli bir sınırı vardır siz bu sınırı çoktan aştınız artık.Sistemleriniz çok eksik ve amatörce hile yapanla hile yapmayanı ayırt edemicek kadar.Bence üstündeki insanlara görev ve mevki kaygısı olmadan bunları ilet.Eğer hala savunulucak birşey bulunuyorsanda buyur savun ve insanlara ne kadar gülünç bir firma olduğunuzu kanıtla.

İyi Çalışmalar

Z

zeAy

Misafir
Bence biraz fazla üstüne gidiyorsunuz sonuçta Malkhaz buraya çözüm için bizlere yardım etmek için geldi bence bazı tartışmaları buradan yapmaktansa p.m veya mail ile yapmak daha doğru olacaktır.. Sonuçta burada büyük bir firmanın durumu söz konusu ne kadarda gidişatı kötü olsada

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar, Zeynel'e katılıyorum.Malkhaz arkadaşımızdan bazı konularda destek isteyebilirsiniz ama kurum hakkında ki sorgularınızı mail adresi ile yapmanız daha uygun olacaktır.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu forumda okudum; bir arkadaş bilgisayar alacağım diyordu, hayal kırıklığına uğradı, birisi evine ekmek götürecek, hayal kırıklığına uğradı, birisi kredi kartı borcunu ödeyecek, hayal kırıklığına uğradı vs vs vs. Bu işler oyuncak değil ki, ticaret bu. Bir ay boyunca sedo ya domainlerini park edeceğine, başka bir yolla aynı para kazanılabilirdi. İnsanlar sedo ya güvendi ama sedo ne yapıyor : teknolojimiz yetersiz, lütfen ispiyonlayın vs ile çözüm bulmaya çalışıyor ama birçok Türk'ü çoktan mağdur etmiş zaten. Sedo düzenli herkese cevap verse kimse bu kadar dolmazdı ama cevap vermiyor her zaman. Malkhaz kardeşimize sorular olması doğaldır. Türklerin yarısının parasına el koyup Türklerin arasına gidersen, seni davul zurna ile karşılamaz kimse. Biz soracağız, onlar cevaplayacak ve aksaklıkları gidermeye çalışacağız. Onlar da kazansın Türklerde... Gerekli açıklamalar yapılmazsa, yetişkince/mantıklı çözümler bulunmazsa hergün daha fazla insan ayrılacak Sedo dan. Bizim için de kötü Sedo için de...

E

erotikbul

Misafir
Chatturk' Alıntı:
Sedo'yu bir iki kişi dışında kimse anlayamıyor ne yazık ki. Bir tane çıktığı için sevinmelisin gerçekten de. Teknolojiniz yetersiz, ispiyondan medet umuyorsunuz. Geçmiş aylarda biz bu forumda insanlara hile yapmayın, dürüst olun diye her zaman yazdık. (Benim son 3 aylık yorum geçmişimi oku... bak bakalım... defalarca yazmışım arkadaşlar hile yapmayın, bindiğiniz dalı kesmeyin, kuralların detaylarını tartışmışım, yardımcı olmuşum...) Bazı arkadaşlar da ispiyonladıklarını söylediler. Bir çözüm üretilmedi ki geçen aylarda. Yine birçok dürüst kişinin parasına el kondu. Bu ay gelmiş açıklama yapıyorsunuz, özür kabahatten beter şu ana kadar...

Evet, dediklerine yine katılıyorum. Bende çoğu kez dile getirdim, sedo yu nasıl kullanmamız gerektiğini. Türk webmasterı şöyle böyle demeyeceğim, çünkü gerçekten de öyle değil, ancak bir grup webmaster Sedo'da yanlış yaptı. Sedo'da gerek bazı yerlerdeki yetersizliği, gerek umursamazlığı ile, hile yapanlara ödemeye devam etti, çoğu yaş de yandı bu kadar kurunun arasında.

Ayrıca, az önce de söylediğim gibi, biz burada Sedo'nun daha iyi olabilmesi için size bir şeyler anlatıyoruz, niye sedo kullanıyorsunuz dememelisiniz bence. Şahsen, bu tür aksaklıklar varken Sedo ile çalışmaya kuşku ile bakıyorum, benim gibi düşünen onlarca dürüst insan vardır, bu dürüst insanlar Sedo'yu kullanmazsa, sadece hileciler ile baş etmek zorunda kalırsınız ve bir gün sadece hileciler sizinle çalışır sadece.

Ayrıca, bu durumda daha fazla insanın parasına el koyabilmek için buradalar, görüşünü ağır basmıyor mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi