İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk ayında 6.000 ytl kazandırdı SATILIK ayrıntılı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LÜTFEN CİDDİ VE SERMAYESİ OLMAYAN ARKADAŞLAR PM İSTEMESİN VE 12 AY TAKSİT YAPMIYORUZ!
(Alım gücü olmamasına rağmen sırf merak olsun diye PM isteyen arkadaşlarımız çok oldu, için söylenmiştir.)[/SIZE]

Site adresi: Lütfen Ciddi İlgilenenler PM istesin...
Domain: Domain Jeneriktir.
İstenen minimum açılış fiyatı: $14.000
Sitenin açılış tarihi:01.03.2008
Kategori, sitenin içeriği nedir: İnternet, Web Design / Hazır Web Sitesi Yapım Editörü - Site Sihirbazı
Günlük hit sayısı: Ortalama 250-300 Ziyaretci
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Site Editörü / Bayi Editörü / Bayi editör domaini
Hosting dahilmidir: Hayır
Banlı olduğu sponsor varmı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı: Hayır
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Hayır
Satma nedeni: Bizim ilk yapış amacımız kendi müşterilerimiz içindi. Biz reklam ajansıyız. Fakat sonradan tahminimizden hızlı ilerledi ve bizim reklam ajansı olarak işlerimizi aksatmakta ve herkese güvenip başına oturtamıyoruz ondan dolayı satmak istiyoruz. / İlgilenememe / Eleman sıkıntısı
Alexa sıralaması linki:1.361.551
Sitenin aylık getirisi: İlk ayında yaklaşık 6.000 ytl civarında oldu.
Aylık Getiri Ispatlanabilirmi: Evet tüm müşteri kayıt ve tarihleriyle kanıtlanabilir
Nasıl Bu kadar cir yaptı: Müşterinin uygun fiyata web sitesi yaptırabilmiş olması ve istediği zaman kendisi güncelleyebildiği için yoğun ilgi gördü.
Aylık Sabit Gideri Ne Kadar: Hosting Maliyetinden Başka Yok. Sattığınız kadar domain parası ödersiniz o kadar.
Satış Bayisi sayısı: 121
Satış sonlanma tarihi: En iyi teklif geldiğinde
Yapım Süreci Ne Kadar Sürdü: 4 aylık profesyonel bir çalışmanın ardından +2 ay test çalışması yapıldıktan sonra yayına girmiştir. Sistem tam olarak oturmuştur.
Kaç adet şablon var: Şu an sistemde 170 in üzerinde site şablonu bulunmakta. Alacak kişi ile yapılacak anlaşma ile elimizde bulunan yaklaşık 150-200 adet şablon daha eklenebilir.
Reklam Yapıldımı: Evet reklampaneli.com da ve forumlarda yer almıştır.
Özel Anlaşmalar: 10 gün içerisinde 150 binin üzerinde üyesi olan aktif bir sitenin üyelerine özel indirim çeki uygulaması yapılacak, reklamı ile birlikte. (Forum değildir)
Sistemin Çalışması: Sistem tamamen otomatik çalışmaktadır. Yöneticiye sadece domain alması kalıyor. Yönetici panelinden tüm kontrolleri yapabilmektesiniz. Müşteri panelinde ise müşteri rahatlıkla dakikalar içerisinde sitesini yayına koyabilmektedir. Sistem tamamen türkçe ve hiç internet bilgisi olmayan bir kişinin bile kullanabileceği şekilde yazılmıştır.
İkinci Editör / Bayi Editörü: Bayiler bizden kendileri site yapmış gibi satış yapmak için istekte bulundular ve onların gireceği başka bir editör daha hazırladık ve tüm reklamlarımızı bu ikinci editörden de kaldırdık. Bu reklamların kalkması ajanslarında ilgisini çekti. Kendileri yapmış gibi istedikleri fiyata satabilmektedirler. Böylece bayi satışları yükselmiş oldu.
Böyle bir sistem yazdırılsa ne kadara mal olur: Yazılması kolay bir sistem değil, profesyonel arkadaşlar hazırlayabilir. Ve buda tamamen hazırlayacak arkadaşın maddi-manevi durumuna göre değişebilir ama yaklaşık 5 ila 10 bin dolar arasında yazdırılabilir. Ayrıca bunun birde şabloneklenmesi var, webmaster arkadaşlar şablonları siteye eklemek için yaklaşık 10 ila 30 ytl arası ücret isteyebilir.
Satıcının eklemek istediği notlar:
Böyle hazır site editörü yazdırmak isteyen arkadaşlar özellikle sizin için hazır yazılmış, eksikleri giderilmiş, müşteri çevresi oluşturulmuş, aramalara yerleşmiş, 120'nin üzerinde satış yapmaya başlamış bayisi, sitenin kendi editörü ve bayi editörü ayrı ayrı düzenlenmiş, şablonları hazırlamış bir sistem bulması çok zor. Kaçırılmayacak bir fırsat. En kötü ihtimalle 5-6 ay içerisinde yatırılan sermayeyi amorti edecek garanti bir iş fırsatı.
Şöyle bir hesap yapabilirsiniz. 120 bayinin en kötüsü 50 tanesi ayda 1 tane sipariş geçse 50 paket eder. Paketlerin ortalaması 95 ytl dersek bu aylık 4.750 ytl gibi bir rakam eder, hosting ve domain masrafı 750 deseniz, gerisini siz hesaplayabilirsiniz. Yani üzerine düşüldüğünde iyi reklam yapıldımı çok yüksek kazancı var.
Sisteme adapte oluncaya kadar gerekli desteğide verebiliriz.

İlgilenenler MSN: [email protected] GSM: 0534 499 94 64

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bir sisteme benziyor 1-2 kafama takılan yer var acaba incelemek için adresi p.m. ler misiniz.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistem cok guzel. ama ben domainsiz sadece scripti almak istedim arkadas komple satacakmış. hayırlı işler dilerim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Size belirttiğim hususları burada da belirtin.
Alacak kişiye tam bilgilendirme yapın.

Arkadash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm yollarsanız sevinirim. Ciddi manada inceleyip değerlendirmek istiyorum.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
losttiger sitenizde sorunmu var şimdi kara bir ekran çıkıyor sadece bende

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu kadar yüksek fiyat istiyorsunuz , neden olarak kar payı ve kazanç potansiyelini gösteriyorsunuz.

ama reklam işlerinizden dolayı ilgilenemediğinizi söylüyorsunuz.

burda birşey geliyor aklıma bu kadar yüksek kazanç potansiyeli varsa bırakın reklam işleriyle falan uğraşmayı tamamen bu işi yapın.

yanlış anlaşılmasın bu para etmez demiyorum tabiki edebilir. ama satışı bir kez daha düşünmeniz gerektiğini söylüyorum.

geliri iyise ve geleceği parlaksa bence siz devam edin ilerde pişman olabilirsiniz.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Yazılımın var olan ingilizce bir sitebuilder ın türkçeye çevirisi olduğundan bahsederek başlayabilirsiniz.

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadar yüksek fiyat istiyorsunuz , neden olarak kar payı ve kazanç potansiyelini gösteriyorsunuz.

ama reklam işlerinizden dolayı ilgilenemediğinizi söylüyorsunuz.

burda birşey geliyor aklıma bu kadar yüksek kazanç potansiyeli varsa bırakın reklam işleriyle falan uğraşmayı tamamen bu işi yapın.

yanlış anlaşılmasın bu para etmez demiyorum tabiki edebilir. ama satışı bir kez daha düşünmeniz gerektiğini söylüyorum.

geliri iyise ve geleceği parlaksa bence siz devam edin ilerde pişman olabilirsiniz.
Evet dostum reklam işlerindendolayı ilginemiyorum, başına güvenebileceğim bir adam koyamıyorum, şifrelerimi veremiyorum bu sıkıntı oluyor, kendi reklam işlerim var zaten bunları etkiliyor, yönetim panelini kendim kullanıyorum, elemanların paneli ayrı ve kısıtlı, şu ana kadar anında hep müşterilere hizmet verdik siparişini geçiyor parasını ödediğin an hemen hesabını açıyoruz, başında olmaktan sıkıldım, uzun süreli ayrılamıyorum baından, allaha şükür diger kazancım iyi zaten ama eleman bulamamamdan dolayı sürekli başında duramıyorum, galiba sıkıntımı anlatabildim.

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazılımın var olan ingilizce bir sitebuilder ın türkçeye çevirisi olduğundan bahsederek başlayabilirsiniz.
Evet arkadaşlar WHMdestek inde bahsettiği gibi biz yazılımcı arkadaşlara böyle bişey hazırlayın demiştik, ama editör kısmını ingilizce sitebuilder ı türçeleştirmişler ve öyle hazırlamışlar.
Bunu WHMdestek ten öğrendik, ama tabiki WHMDESTEK satış sebebimiz bu değil seninle de aynısını konuşmuştuk zaten öyle değilmi...
Ya birde polemik yapmaya ve kurcalamaya gerek varmı bilmiyorum, kardeşim kazancı ortada ISPATLANIR, almak isteyen bu işi yapmak isteyen ilgilenir ama ilgilenmeyip veya fiyat düşürmek içinde ortalık bulandırmaya gerek yok. Birçok kişi böyle bir site hazırlamak istiyor. Ha sitenin içerisinde bir yeri türkçeye çevrilmiş şöyle olmuş böyle olmuş bu hoş bişey değil, sitenin tamamını düşün ya, daha gerisinde hazırlanmış bir çok yer var, bunun sayfası var, şablonları var, yönetim paneli var, bayi paneli var var olu var, yani artık gülmeye başladım. Almak isteyen almak istemeyen almaz, zaten ingilizce kısmınıbende yeni öğrendim, site profesyonel arkadaşlar tarafından incelendi ve WHMdestek haricinde kimseden de başka site şöyle böyle denmedi. Ha tabiki bilgilendirmesinden dolayı teşekkürler, ama kardeşim biz burada bir vurgun vurmaya veya sahtekarlık yapmaya kalkmıyoruz, geliri ortada almak isteyen gelsin satışların çoğu faturalı zaten geri kalanıda sistemde sipariş tarihi müşteri bilgileri hepsi ortada... heralde fazla söz artık gerek yok...

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
. Siteyi incelersiniz almak isterseniz, MSN: [email protected] konuşuruz haa alacaksanız yaparız pazarlığımızı olur biter.
Ben bun sisteme vakit ayırmak istemiyorum ha kazancı güzel tamam amenna ama aaa kazancı güzelmiş niye satıyorsun o zaman bu işin içinde bir iş var bu bu kadar getiri getiriyorsa satılırmı, ya arkadaşlarım, ben buna ayıracağım vakiti kendi işime ayıracam ben ayda 2-3 tane katalog işi yaptığım zaman zaten bundan fazla kazancım oluyor. İşsiz güçsüz boş biri veya bu iş mesleğim olsa tamam derim bırakılmaz üzerine yüklenilir ama ben takip edemiyecem ondan satıyorum.
Hepinize teşekkürler, saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5