İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnci Sözlük

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ekşi sözlük iyinetede saldırsı yapsada sözlüksüz kalsalar :D

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
cnn de saba tümeri kafaya alıyorlar saba tümer farkında değil daha.

DarksPrince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
İnci eğer okan bayülgene yazılan mektupda ki amacı gütse zaten imse kendilerine bişey demez. Ama artık haddini gerçekten açtılar. Yazık ediyorlar kendilerine sonunda illa ki üzülen bi taraf olacak ve biz ogünü keyifle izleyeceğiz.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu tür veletleri iyi bilirim.
13-16 yaşında gerçek hayattan dışlanmış, internette yazdıkları abuk subuk saçmalıkları bir halt sanan gereksizler.
Bunların nefes alması bile topluma zarar, geçenlerde şikayet etmiştim.
Allah ıslah etsin.

Bu arada bu sonkralice kim? İncide pek iyi anmıyorlar. :)
+ forumun seviyesini baya düşürüyor. :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
önemli olan veritabanlarını silmek keşke onuda yapsalardı

zuL4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kod:
dün gece Okan Bayülgen'in programında yapılanlardan sonra dedim ki bu çocuklar veya adamlar veya kızlar kaşınıyorlar. Bilmiyorlar ki oradaki ettikleri bir laf yüzünden binlerce TL tazminat davası ile karşı karşıya kalabilecekler. Bilmiyorlar ki gizli saklı yaptıkların şeylerin aslında gizli saklı olmadığını.

13 Haziran'da yazmışsın ama merak ettim şimdi.

Noldu Okan Bayülgen'in programında merak ettim.

Bu inci sözlüktekiler benim gözümde sosyal hayattan ilişkisi kesilmiş, dışlanmış kimseler veya yaptıklarının ne gibi sonuçlara neden olcağını bilmiyorlar. Bildiğin çakma bir site taklitler asıllarını yüceltir.

Hodri Meydan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Kod:
dün gece Okan Bayülgen'in programında yapılanlardan sonra dedim ki bu çocuklar veya adamlar veya kızlar kaşınıyorlar. Bilmiyorlar ki oradaki ettikleri bir laf yüzünden binlerce TL tazminat davası ile karşı karşıya kalabilecekler. Bilmiyorlar ki gizli saklı yaptıkların şeylerin aslında gizli saklı olmadığını.

13 Haziran'da yazmışsın ama merak ettim şimdi.

Noldu Okan Bayülgen'in programında merak ettim.

Buradan İzleyebilirsin arkadaşım. İnci sözlükten bir kızın yaptığı olay.

zuL4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu tür veletleri iyi bilirim.
13-16 yaşında gerçek hayattan dışlanmış, internette yazdıkları abuk subuk saçmalıkları bir halt sanan gereksizler.
Bunların nefes alması bile topluma zarar, geçenlerde şikayet etmiştim.
Allah ıslah etsin.

Bu arada bu sonkralice kim? İncide pek iyi anmıyorlar. :)
+ forumun seviyesini baya düşürüyor. :)

SonKralice yi inci sözlükteki bebelerin ablası yerine koyabilirsin. Ruhsal sorunları olan bir mahluk. Dolaşmadığı yer yoktur hek forumları webmaster forumları bildiğin lamer.

zuL4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şimdi Okan Bayülgen'in programındaki videosunu izledimde gerçekten yani artık bunlar çığrından çıkmışlar. Akıncıların verdiği cevap çok yerinde olmuş.

HiTBuLL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazı bölümlerde sizlere katılmıyorum açıkçası.Geçtiğimiz pazar yapmılan Sansüre Karşı Yürüyüşe bir çoğu katıldı.Zaten inci'nin amacı sadece eğlence,çoğunluğunu zenginler oluşturuyor.Adamlar stress atıyor ki biraz bizim gözümüzle baksanız anlarsınız.

zuL4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bazı bölümlerde sizlere katılmıyorum açıkçası.Geçtiğimiz pazar yapmılan Sansüre Karşı Yürüyüşe bir çoğu katıldı.Zaten inci'nin amacı sadece eğlence,çoğunluğunu zenginler oluşturuyor.Adamlar stress atıyor ki biraz bizim gözümüzle baksanız anlarsınız.

Stress atarken milletin annesine babasına veya başka şeylere küfür mü edelim ?
Hakaretler mi edelim, aşağılayalım mı ?

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir insanın annene, babana ve değerlerine küfür ederek stres atmasını ister misin? :rolleyes:

MeqaTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Böyle stres atılacaksa, msn adresini ver saydırayım sana?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5