İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ipod Nano 140 ytl Açık arttırma...

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet' Alıntı:
Apple da herkes gibi ipodlari cinde yaptiriyor.
http://www.zonaeuropa.com/20060623_1.htm

tabi cnm, mesela benim elimdeki USA den aldigim 3. cu jenerasyon ipodum kutusununda da yazar bu, Taiwan (Cin Cumhuriyeti) da yapildigi ve california da dizayn edildigi yaziyor.

yani uzakdogu da yapiyor apple da urunlerini, ama bu kalitesiz..vs oldugu anlamina gelmiyorki, ucuz diye orda yaptiriliyor.

Ceaser a atfen ;)
Apple bilgisayarlar da Apple California da dizayn edilip, Cin de birlestirme, montaj...vs islemleri yapilir.
yani aldiginiz her turlu apple urunu Cin den buraya geliyor :)

eger elinde Apple a ait herhangi bi urun varsa (ibook, imac..vs..vs) onlarin da kutusunun ustunde ve icinde her yerinde yazar.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
iyinet' Alıntı:
Cin mali kopya nanolar cikti piyasaya, adi nano ama ipod(apple) degil.
moonbow_apple_ipod_nano_player_knock-off.jpg

türkiye'de o nano görüntülülerin üzerinde ipod, sony, sony walkman, panasonic, aiwa yazanı var.

hatta üzerinde nokia yazan ve nokia bataryası kullanan mp3 player bile yapmış elin çinlisi. ben ankara'da 1 gb'lık mp3 playeri 100 liraya alabiliyorsam onun çinden çıkış fiyatını ve hatta maliyetini hayal etmek istemiyorum.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
iyide adam almanyada getirdiğini soyluyor almanyada sahte urun satmak bu kadar kolay degil. neden avrupa birliğine girmeyi calistigimizi saniyorsunuz?

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
uguG adlı kullanıcı bu başlıktaki iddaları cevaplamamış ve ortadan kaybolmuştu.
Bu arada bana "Adam değilsin" demişti.

mümkünse bi cevap versin, foruma geri dönüp domain fln satmaya almaya başladığına göre...

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zokkie bi yere kaybolduğum yok!

1-2 gb lık olanlarda video oynatıyor!

forumu takip ediyorum sen banlanana kadar da az mesaj atarım bunu bil. senin gibi "şahıslarla" konuşacak lafım yok benim.

yakın arkadaşlarım kullanıyor ipodları ve hala da sorun yok .... satmadım bunu belirteyim. benim ne olduğumu çoğu kişi biliyor.

dolandırıcı dedin bana. ben hayatımda kimsenin malına, şahsına söz etmedim. senin gibilerle ancak mahkeme salonunda görüşürüm ama buna da ne yazık ki ne vaktim var ne de gözüm yemiyor 2-3 yıl senin gibi biri için koşturmaya.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zokkiee sende cevap yok..... Forumdan kaçtığımı söylüyorsun cevap vermiyorsun...

anlamıyorum böyle adamlar forumda hala nasıl barınıyorlar! hakaret etti işte bana. kanıtlasın dolandırıcı olduğumu yoksa atılmalı başka çıkarı yok bunun!

bu arada ipodların 1-2 gb lıklarının video oynatma özelliği var mı bilmiyorum ama bendekilerde var. ve bunlar bal gibi de ipod. ehehee......

ha diyorsanız ki onlar ipod olamaz.. sen kendini kandırmaya devam et. videoda izliyorum Radyoda dinliyorum müziğimi de dinliyorum......... yaklaşık 1 buçuk ay oldu tekleme yok görenler de çok beğeniyorlar.... ince ipod bu. sahtelerde ince model yok bildiğim kadarıyla. (kulaklığı falan orjinal ipod kulaklığıyla aynı herşeylerini inceledim)

bu arada ipod satın almak isteyen arkadaşlardan çok üzgünüm ama ben böyle bir durumda satmaya devam edemezdim. isteyenler zokkie den ankarada satılan yerin adresini alsınlar. ya da zokkiie öm at ben isteyen arkadaşlara alıp yollayayım.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
UguG' Alıntı:
zokkiee sende cevap yok..... Forumdan kaçtığımı söylüyorsun cevap vermiyorsun...

anlamıyorum böyle adamlar forumda hala nasıl barınıyorlar! hakaret etti işte bana. kanıtlasın dolandırıcı olduğumu yoksa atılmalı başka çıkarı yok bunun!

bu arada ipodların 1-2 gb lıklarının video oynatma özelliği var mı bilmiyorum ama bendekilerde var. ve bunlar bal gibi de ipod. ehehee......

ha diyorsanız ki onlar ipod olamaz.. sen kendini kandırmaya devam et. videoda izliyorum Radyoda dinliyorum müziğimi de dinliyorum......... yaklaşık 1 buçuk ay oldu tekleme yok görenler de çok beğeniyorlar.... ince ipod bu. sahtelerde ince model yok bildiğim kadarıyla. (kulaklığı falan orjinal ipod kulaklığıyla aynı herşeylerini inceledim)

bu arada ipod satın almak isteyen arkadaşlardan çok üzgünüm ama ben böyle bir durumda satmaya devam edemezdim. isteyenler zokkie den ankarada satılan yerin adresini alsınlar. ya da zokkiie öm at ben isteyen arkadaşlara alıp yollayayım.

yalanına kimse kanmadı arkadaşım yoksa sen onları satmıştın çoktan.
isteyen herkese 100 liraya bu "Aypod" 'lardan gönderirim.

üzerinde Ipod yaziyor. tabi yersen ...
video oynatan - radyolu ipod nano yok, olanlar replika, fason.
replika-fasonu orjinal diye satan / satmaya çalışan herkes ( sen dahil ) dolandırıcı.

bu arkadaşın konu soğusun diye foruma girmediğini mesaj aralığına bakarak görebilirsiniz.

bence kendini daha fazla karalamadan sen forumu terket, herkes (yine sen dahil) sattıklarının fason olduğunu biliyorsun.

burdan forum yönetimine de sesleniyorum, konunun tamamı incelensin ondan sonra kim haksızsa banlansın ben buna varım

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
mesaj aralığını da söyleyeyim. ayın 4'den ayın 27'sine kadar hiç mesaj yazmamışsın, herkes taklit diye yüklenince.

sonra konu biraz altlara düşünce geri dönmüşsün.

ben unutmam, takip ederim, edeceğim. kimseyi göz göre göre kandıramazsın.

M

MasterTR

Misafir
zokkkie ye katiliyorum

sahte ipodlari orjinal diye satmaya cali$iyorsun eger bu dedikleri yanli$sa $imdiye kadar coktan buraya screen koyup hepimizi rezil etmi$tin

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D admin banla beni.

bu adamla daha fazla muhattap olmak istemiyorum. bu forumda ticari (bundan önce) herhangi bir faaliyetim olmadı mesajlarıma bakabilirsiniz. Attığım 660 mesajın çoğu paylaşımdı. (arada geyik-gereksiz mesajda vardır inkar etmiyorum)

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@masterTR

satmıyorum dedim mi? açıklama falan da yapmak zorunda değilim. hakkımda ne düşündüğünüz beni ilgilendirmiyor. ama hakkımda atıp tutamazsınız böyle bir hakkınız yok!

başka diyecek lafım da yok. uzatmayın daha fazla.

foruma o zaman zarfında hep girdim... bir şeyi takip edemediğinde buradan belli. cevap yazmadım. nedeni de artık soğudum bu forumdan sizin gibiler yüzünden. sadece ismail ağabeye cevap verdim ve arkadaşıma yapılan başka bir saygısızlığa....

admin ortalıklarda yok. bu konuya el atmasını istiyorum.

M

MasterTR

Misafir
biz burada senin davrani$larini tarti$iyoruz.. tutarsiz konu$malarini degerlendiriyoruz.. sana kar$i ne bi kotu soz nede bi kotu davrani$ var, biz sadece yazdiklarinin arkasinda olmani ve bize bunu ispatlamani istiyoruz.. eger bunlari yapamiyorsan kusura bakma ama zokkie nin dedigi duruma du$uyorsun. banlanman veya banlanmaman bize veya foruma bi$ey kaybettirmez ama kacmak yerine hatani kabul etmeni beklerdim en azindan bilmiyordum ozur dilerim demeni beklerdim.. saygilar

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihk ve mk++ arkadaşların taleplerine karşılık veremediğim için özür diliyorum sadece.

onlar gerçek birer alıcıydılar. forumdaki mesajlarını daha şu anda okudum. önceden okuyamamamın nedeni de tatilde olmam ve o mesajlara cvp vermememin nedeni de buydu. (öm lerine cevap atmıştım)

beni "dolandırıcı" olarak yargılayanlara da diyecek lafım yok zaten. keşke önceden düşünüp arkadaşın adresine bir adet yollasaydımda orijinaliyle karşılaştırsaydı ama gerçekten aklıma böyle bir şey gelmedi.

dediğim özelliklerin arkasındaydım ve almak isteyen olsaydı ve aleti beğenmeseydi parasını geri ödeyerek cihazı geri alabilirdim. ben bu kadar adi bir insan değilim. zaten bilen biliyor.

;)

@master bu mesajın daha seviyeli geldiği için cevap veriyorum... haklısın ama hala kendimi suçlu görmüyorum. suçlu olduğumu kabul etsem merak etme ilk yapacağım şey özür dilemekti. hala çakma olduklarına inanmıyorum ipodların. gerçeğiyle birebir aynıdır kılavuzları var ve de dediğim özellikleri de mevcut.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bi tane resim cekip koysana suraya ... zormu bu kadar.. ipodlarda radyo destegi yok ister inan ister inanma sen var diyorsan sendekiler ipod degil bu kadar basit

not: ipod apple firmasının ürünüdür..

F

fatihhk

Misafir
ya bende merak ettim şimdi bu cihazları:)

ipodların 1 ve 2 gb larında video ve radyo yok.fakat ugug var olduğunu ve kesinlikle gerçek ipod olduğunu legalpara ediyor.

ugug resimleri buraya atmıyorsan bile bana PM ile atarmısın ben gerekli açıklamayı yaparım:D

ben hala sözümdeyim ipodlar gerçekse ve video&radyo varsa alacağım.Bunlar yoksada alacağım (satmıyormuşsun gerçi...) fakat cihazı görmem gerekli. ; )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5