İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İsimtescil'in Ne Olduğunu Anlayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G

Gee

Misafir
Hadi hadi kıskanmayın artık bu kadar bi kuzenimiz var diye Benim sadece kuzen değil tüm akrabalar önemli kişilikler büyük firmalarda çalışır tanınırlar

Janus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hadi hadi kıskanmayın artık bu kadar bi kuzenimiz var diye Benim sadece kuzen değil tüm akrabalar önemli kişilikler büyük firmalarda çalışır tanınırlar

Gee gerçekten yaşın kaç inan çok merak ediyorum.Seni kuzenine laf eden oldumu???

Yaaa hangi firmalarda çalışıyor bu büyük zatlar isimlerini söylede onların adları geçerse çalıştıkları firmalar hakkında yorum yapmayalım.

G

Gee

Misafir
valhalla reklam olmasın ama mynet var bilyonerde çalışanı var knightonlineworld var

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5

sana oyun gibi geliyor değilmi hatta ordan bakınca korkunç bir tatdan da mahrum kalmamış olabilirsin. Evet burdakiler senin kadar neşeli değil çünkü paraları çalınıyor. Milletin 3 - 5 kuruşuna göz diken firmadan bi zıkkım olmaz.

G

Gee

Misafir
sana oyun gibi geliyor değilmi hatta ordan bakınca korkunç bir tatdan da mahrum kalmamış olabilirsin. Evet burdakiler senin kadar neşeli değil çünkü paraları çalınıyor. Milletin 3 - 5 kuruşuna göz diken firmadan bi zıkkım olmaz.

Çalınıyosa çalınıyo sanki benim param çalınıyo. Hem çaldırmasalarmış banane

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gee sana diycek bişi bulamıyorum artık.

Biri şu gee yi uzaklaştırsın :)

ToKoBa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben domain akyıtlarıma başladığımda üniversitedeydim ve İzmir'de bir firma olsun ki bir şey olursa muhatap olacağım kişiler gerçek olsun sitedim. Bu yüzden 2002 ya da 2003te www.side.net.tr ile çalışmaya başldım. Domain dolmadan bir ay önce hatırlama yapmay başlıyorlar. ENOMdan hizmet sağlıyorlar ve enom şifrelerini verdikleri için DNS ayarlarınızı enom şifrelerinizi kendiniz istediğiniz zaman değiştirebiliyorsunuz.

Bugüne kadar ne sorduysam detaylı bir şekilde cevap aldım. Bazen alaksız sorular soruyorum onalr bile cevaplanıyor. İsteseler sorduğunuz soru bizim işimizle alakalı değil ya da hosting servisini bizden almadığınız için cevap veremeyiz diyebilirler ama cevaplıyorlar. Toplam 2687 adet domain kayıtları var ve 4 tanesi bana ait. Küçük firma diyebilrisiniz ama ben memnunum.

Bunları anlatmamın sebebi TÜRK firmalarla da iş yapılacağıdır. Mümkünse gidin ofisi ve ortamı görün. Yüzyüze konuşun ve aklınıza ne geliyorsa sorun. Sizden almayacağım ama bilgi alamya geldim diyerek sabırlarını test edin. Sizi müşteri olarak görmeden de sabırla hizmet veriyorlarsa müşterileri olmaktan çekinmeyin yoksa köprüyü geçene kadar muamalesi görebilirsiniz.

Ben tamamen ücretsiz hizmet veren kendi sitemde VOBda kaldıraç oranını ayarlamayı anlatıyorum. Bunu ne milyarlık eğitimlerde verirler ne de aracı kurumlar söyler. Hatta bir ziyaretçinin aracı kurumu ilk defa böyle bir şey duyduk demişler. Trilyonluk aracı kurumlarda bile olabiliyor böyle bilgi eksiklikleri.

Side 12$ istediği için ENOM hizmetini veren başka siteleri aradım. 6$a Bir tane buldum ve bir kaç soru sordum bir haftadır daha cevap gelecek diye bekliyorum. Bir de düşününce yıllık 15YTLnin hesabını yaparken emek verilen bir domainin başkasına kaptırılma riskine değmez diye düşünüyorum.

G

Gee

Misafir
Hem konuyu niye buraya açmış bu Janus.
Bu bölüm Domain Satış / Düşecekler / Boştakiler diye geçiyo. Ne satış konusu ne düşecek domain konusu nede boşta domain konusu kilitlenmesini istiyorum. Ve arkadaş kanıt göstermediği için kimse inanmasın en iyisi isimtescil her zaman güvenerek alabilirsiniz.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hem konuyu niye buraya açmış bu Janus.
Bu bölüm Domain Satış / Düşecekler / Boştakiler diye geçiyo. Ne satış konusu ne düşecek domain konusu nede boşta domain konusu kilitlenmesini istiyorum. Ve arkadaş kanıt göstermediği için kimse inanmasın en iyisi isimtescil her zaman güvenerek alabilirsiniz.

Herkezin elinde kendine göre bir kanıtı var merak etme birilerin sütten agzı yanmıs ki yogurdu üfleyerek yiyin diyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5