İyinet 1. Geleneksel altın günü :)

sepulchral

Müptela
12.12.2008 tarihli EFT/Havale tutari ilk mesaja eklendi. Dikkate alarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

ArtiEksi

Üyeliği durduruldu
hocam kusura bakma 1 haftadır yoktum burada malumbayram vs 2 günlük gün parabnı bugün yolluyorum kısmetse

ploop

Müptela
Ben de çok fena unutmusum, özel mesaj attım ama aksam yollayacağımı buradan belirteyim :)

aXzel

Müptela
selim yok gibi sıramı atlasak ne :) aslında selimin hesap nuamrası bende var sanırım ama kendisinin vermesi daha sağlıklı olur :)

T3chn0

Müptela
selim hakkını bana devretti arkadaşlar paraya ihtiyacı yokmuş

yersen :p

X

Xman

Saat 11:15 itibariyle 50:47 ytl dir fiyat, bu fiyattan gönderiyorum ödememi.

sepulchral

Müptela
İlk mesaja havale/EFT(19/12/2008 için) tutarı eklendi. Onu baz alarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.