İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Ayın Web Sitesi Oylaması

Sizce İyinet Ayın web sitesi aşağıdakilerden hangisi olmalı

• 3dmalatya.com

Kullanılan: 10 9.3%
  • bilgisever.net

Kullanılan: 16 14.8%
  • kenancanol.com

Kullanılan: 4 3.7%
  • lyrics10.com

Kullanılan: 6 5.6%
  • psikolik.com

Kullanılan: 12 11.1%
  • sahneustalari.com

Kullanılan: 6 5.6%
  • sanalplanet.com

Kullanılan: 28 25.9%
  • usluer.net

Kullanılan: 23 21.3%
  • yeniansiklopedi.com

Kullanılan: 3 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    108
  • Anket kapatılmış .

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
psikolik.com sitesi en güzel biçimde optimize edilmiş ve Full CSS yapısı + HTML 5 Microdata verisiyle fark yapmış durumda. Bundan ötürü psikolik.com diyorum.

Kime oy verdiğimizi belirtmek ne derece doğru bilmiyorum ama bende benzer kriterler üzerine psikolik.com sitesine oy vermiştim. İlgili siteye atılan 2. oy benimkiydi. Benim gibi düşünenlerin olması güzel.

metafor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi olan kazansın forum sakinleri.. benim oyum da psikolik.com'a :şekil:

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
bazı üyeler sadece oy verebilmek için üye olmuşlar. Acaba aralarında multi üye var mıdır ?

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
bazı üyeler sadece oy verebilmek için üye olmuşlar. Acaba aralarında multi üye var mıdır ?

Multi üyelikler kontrol edilecektir. 11 Aralıkta tüm üyelikleri kontrol edilecek, multi oylar düşülecektir.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Bi fikrim var, üyeliğinden 1 ay geçmemiş olanların oyları sayılmasın. Daha güzel olabilir.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
benim gibi cok deli vardır forumda o yüzden psikolik.com kazanır kesin :p :D +1 benden

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bi fikrim var, üyeliğinden 1 ay geçmemiş olanların oyları sayılmasın. Daha güzel olabilir.

O zaman yarışmaya katılan sitelerin ve sahiplerinin propoganda yapmalarını da yasaklamak gerekir ki böyle bir yasak yok. Propaganda konusunda Yeniçeri'nin bir örneği vardı; Yeteneksizsiniz Türkiye! Jüri üyelerinin etkisi kadar halk oylaması da yapılmakta yarışmamızda.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
O zaman yarışmaya katılan sitelerin ve sahiplerinin propoganda yapmalarını da yasaklamak gerekir ki böyle bir yasak yok. Propaganda konusunda Yeniçeri'nin bir örneği vardı; Yeteneksizsiniz Türkiye! Jüri üyelerinin etkisi kadar halk oylaması da yapılmakta yarışmamızda.

bu %50 jüri %50 halkı anlamadım şimdi bu halk oylamasında kaybetsek de jüri seçebiliyormu?

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
tabii ki genel kararı açıkladıklarında belli olacak 1.
burda en çok oy alan 1. olmayabilir.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Arkadaşlar %50 halk oylaması, %50 jürinin kararı ile 1. site belirlenecektir. Yani oylama sonucu 1. olan site yarışmayı kazanamayabilir. İlk 5 arasına girmek önemli bu oylama sonucunda. Tabii ki değerlendirme aşamasında, aldığı oy sayısı da önemli bir kriter olacaktır.

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaş oylama için üyelik açıyorsunuz iyi güzel hoşta bari yorum yazmayın :deli

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Özkan hissetmeden katılmayı öneriyorum sana. :) Fazlasıyla katılınılacak bir cevap olmuş. :)

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
yasak mı hiç mesajı olmayan birinin oylamaya katılması
yasak mı bugün oylama için üye olunması
(siz sanırım 1 mesajdan değil de direk 100 mesajla falan siteye geldiniz)
yasak değilse bunlar şu tarz konuşmayı artık bitirirseniz sevinirm.
yönetim bu konuda açıklama yapsın sürekli iğneleyici mesaj atılıyor.
yasaksa da oyları silin yarışmadan da eleyin. buradaki ödüle hayatımda hiç bişeyi bağlamadım .
Seviyeyi lütfen düşürmeyelim. yönetim bu konuda bi açıklama yaparsa çok sevineceğim.
başarılar herkese. umarım kazanırsınız yarışmayı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5