İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet butonlarında gazetenet reklamı

Z

zeynelkoc

Misafir
Bu konunun uzamasından iyinet üyesi olarak çok rahatsız olmaya başladım

admin son bir cevap verip konuya nokta koyarsan iyi olacağı kanısındayım...

Moderatör tarafında düzenlendi:
S

Senbul

Misafir
zeynelkoc' Alıntı:
Bu konunun uzamasından iyinet üyesi olarak çok rahatsız olmaya başladım

admin son bir cevap verip konuya nokta koyarsan iyi olacağı kanısındayım...

itenin neresinde reklam veya link var ?? tam olarak yazarsan herkez görür ben sitene baktım göremedim

Z

zeynelkoc

Misafir
yani içerik yok oyle mi ??

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Haklisin zeynelkoc, konu cok uzadi.
Bu konuyu tartismak isteyenler lutfen email yada ozel mesaj yolu ile bana ulassin, forumu daha cok mesgul etmeyelim.

U

ulukislali

Misafir
Konu uzadi, muzadi belki ama 2 satir da ben yazmak istiyorum.
Iyinet admin arkadas, 2 gündür yaptiklarinizin cok da profesyonelce oldugunu söyleyemezsiniz saniyorum. Önce herkesin sitesine önceden haber vermeksizin, linkinizi koyuyorsunuz, millet tüm gün forumda bagiriyor, ben de dahil, ilk yazimi sabah yazmistim, aksam saat kacta anca sizden bir ses cikabiliyor. Test yayini, mest yayini, madem önce haber vermediniz, burada insanlar sayfa dolusu elestiri yazarken, yazilari okuyacaginiza, insanlari en gec öglene bilgilendirebilirdiniz. Admin su kadar saat online diye yazanlar oldu, okumusunuzdur. Yine sizden saatlerce ses seda cikmadi.
Ikinci hatali davranis da saniyorum, yukardaki sitenin üyelikten silinmesi. Arkadasin dedigi sekilde, 1700. sirada olan bir sitenin icerigine bakmak, o arkadas buraya link konusunda elestiri yapinca mi akliniza geldi. Ve keske cikarildigina dair baska bir gerekce getirseydiniz. Arkadaslarin da dedigi gibi ilk 2 sayfaniz zaten o tip sitelerle dolu. Kendi kendinizle celisiyorsunuz.
Umarim buranin kalitesi yine eski bildigimiz iyinet olarak kalir.
Selamlar, saygilar
....................................... www.berin.de

U

ulukislali

Misafir
Ayrica saniyorum burada herkesin bilmek hakki, o arkadasin sitesi, tekrar buraya aliniyor mu alinmiyor mu? Sayfalar dolusu tartisildiysa bir konu, sonucunu da bilsek iyi olur.

S

SempatiX

Misafir
İyinet Admini Sen Arkadaşın Dediğini Yapabilcekmisin... Arkadaşın Sitesi Gibi Bir Çok Site Var Aynı İçerikte... Hadi Onları Yaparken Diger Toplistleride Çıkarabilcen Mi Sitenden ? Mesela Webservis... ? O Sitedeki Reklamları Geçelim Hadi... Ama O Siteyede İçerikli Siteler Üye... Bu Demektirki Oda İçerikli Sitelere Link Vermiş Degil Mi ? Haksızmıyım Anlaşılmayan Bir Nokta Yok Sanırım ? Bir Mesaj Da Sen Gösterirmisin Webservis e Gönderilmiş Olan ve Felan Filan İçerikten Dolayı Listeden Banlandınız Diye Yollayabldiğin Bir Mesaj Gösterebilecek Misin... ? Gelelim Spekulasyona Benim Burada Eleştiri Yapmam Bana Hiç Bir Şey Kazandırmaz... Ben Eleştiri Yapsam Ne Ben Fakir Olurum Nede Sen Zengin ... Yapmasam Ne Sen Zengin Olursun Ne ben Fakir... Ayrıca Forumlar Bilgi Alış Veriş Yeri vede Tüm Eleştirilerin Açık Oldugu Bir Platformdur... Yapılan Bir Eleştiri Spekulasyon Olarak Algılanıorsa Yazık Bize... Tekrar İlkokuldan Başlayıp Adam Gibi Bir Eğitim Alması Lazım Öyle Düşnenlerin..

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonuç olarak; iyinet site ekleme / düzenleme kurallarının yeniden değerlendirilmesi gerektiğini ve 18+ yada eg-zotik sitelerin üye olup olmayacağına kesin bir açıklama yapılması gerektiğini düşünüyorum. Verilecek bu karara göre daha önceden mağdur olan sitelerin tekrar eklenmesi yada varsayılan eg-zotik sitelerin listeden çıkarılması ile bir çözüm bulunabilir. 10 sayfa olarak tartışılan bu konunun bir sonuca erişmesi herkesi mutlu edecektir, yaptığım inceleme bu şekilde.

Başarılar.

R

Radyoblue

Misafir
Bence cok yanlis konustun,bence dedim kizma :) Kardesim kimse kimse istek disi biryere sokmuyor,isteyen iostedigi yere girsin.
Benim esas bu listede gicik oldugum sey birisi yazmis BEDAVA SMS -->aynen siteye bir giriyorum komikim.com cikiyor yaw ne alaka,herkez kendi kategorisinde link yazisi yazmali bence

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5