İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet.com Seo Yarışma Başlıyor!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anybody

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ukalanın birisi bloguma girip atıp tutmuş. Resmen ana avrat küfretmiş. Biraz erkeklik varsa çıkıp adını , adresini versin.
Yazdığı yorumda heklink yaparak sıralamaya girdiğimi söylemiş.
OzanTi nickli arkadaştı sanırım bana en son pm atan. Bu konu hakkında yarışma sahibine ve ona durumu anlattım.
Yarışmada 10.com 10.tk 10.info uzantılı siteler bana aitti. Yarışma ile son 2 ay hiç bir şekilde ilgilenemediğim için tk uzantılı siteyi ilgilenmesi için bir arkadaşa devrettim. info uzantılı site de Allah'a emanetti zaten. Ona hiç bakmadım.Ki zaten 4.sıradayken 10.sıraya düşüp bir daha çıkamamamın sebebi de yarışma ile ilgilenememdir.

Yarışmada kullandığım tek site 10.com uzantılı sitedir. Ve backlinkleri incelendiğinde hiçbir şekilde heklink kullanmadığım, cebimden çıkan paralarla alınan linkler ve tanıtım yazıları ile backlink elde ettiği açık açık görülür. Beni tanıyanlar da zaten heklinki hiçbir sitemde kullanmayacağımı çok iyi biliyor.

O dengesiz kimse pm atsın da derdi neymiş öğreneyim. Kimsenin hakkında birşey bilmeden ana avrat konuşmak kolay. O lafları yediririm kimse eğer.

Selametle

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Ukalanın birisi bloguma girip atıp tutmuş. Resmen ana avrat küfretmiş. Biraz erkeklik varsa çıkıp adını , adresini versin.
Yazdığı yorumda heklink yaparak sıralamaya girdiğimi söylemiş.
OzanTi nickli arkadaştı sanırım bana en son pm atan. Bu konu hakkında yarışma sahibine ve ona durumu anlattım.
Yarışmada 10.com 10.tk 10.info uzantılı siteler bana aitti. Yarışma ile son 2 ay hiç bir şekilde ilgilenemediğim için tk uzantılı siteyi ilgilenmesi için bir arkadaşa devrettim. info uzantılı site de Allah'a emanetti zaten. Ona hiç bakmadım.Ki zaten 4.sıradayken 10.sıraya düşüp bir daha çıkamamamın sebebi de yarışma ile ilgilenememdir.

Yarışmada kullandığım tek site 10.com uzantılı sitedir. Ve backlinkleri incelendiğinde hiçbir şekilde heklink kullanmadığım, cebimden çıkan paralarla alınan linkler ve tanıtım yazıları ile backlink elde ettiği açık açık görülür. Beni tanıyanlar da zaten heklinki hiçbir sitemde kullanmayacağımı çok iyi biliyor.

O dengesiz kimse pm atsın da derdi neymiş öğreneyim. Kimsenin hakkında birşey bilmeden ana avrat konuşmak kolay. O lafları yediririm kimse eğer.

Selametle

hocam kendi blogumda da belirttim. bu tür şeyler yanlış aslında. yarışmanın sonuna gelirken kimseyle kırılmaya darılmaya gerek yok. böyle küfür vb. şeylere de gerek yok. Yanlış yapıyorlar. Dilimin döndüğünce insanları uyarmaya çalışıyorum bu konuda. umarım kimse kimseye kırılmadan sona erer yarışma.

T

trgy

Misafir
Son uyarı!

heklink ekleyenler var, tesbit ettim çok net bir şekilde. Gerekli bilgileri domainin bulunduğu domain kayıt servisinden öğrendim. Sırf bunun için ricada bulundum ve bilgileri verdiler. heklink ekleyenlere 3 gün süre. Kaldırmazlarsa 3 gün sonra 2-3 site elenecek.

eSKiSiBeN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

Yarışma devam ediyor..Son gün sonuçlarına beraber bakacagız..

Sizlere gerekli cevabı verdim. Tıklayın ve okuyun.. Başka şahsım hakkında kötü düşünenler varsa çekinmeden yazsınlar. Gerekli cevabı veririm. Kimseyle sorunum yoktur. Bana kibirli diyorlar, adam konuda cevap vermeyecek kadar kibirli.. Herkese açığım. Kolay gelsin.

T

trgy

Misafir
3 gün boyunca hatırlatacağım. 2 gün kaldı uyarılarıma rağmen hala heklink kalkmamış. 2 gün sonra ben neden elendim demeyin.

eSKiSiBeN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
3 gün boyunca hatırlatacağım. 2 gün kaldı uyarılarıma rağmen hala heklink kalkmamış. 2 gün sonra ben neden elendim demeyin.

Hocam 10 Ağustos 2010, 17:36 tarihli yazınızda 1 hafta süre vermiştiniz yapanlara. Adamlar tutup bir ay geçti kaldırmıyorlar. Sonra siz şimdi 2 içinde kaldırsalarda adamların sıralamalarda 10-15 günlük değişimle oynama olacak. Yine alan alacak aldığını. Yine de siz bilirsiniz. Ama bence saçma bir durum uyarı uyarı olayı. Hak yeniyor. Bu gözle bakarsak 6 ay olan bir yarışmanın bitişine 2 hafta kalmışken hâlen foruma uyarıyorum mu yazacaksınız?

T

trgy

Misafir
Tepkilerinizi anlıyorum siz işinizi yapın gerisini bana bırakın. uggur mesajını okudum.

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Hocam 10 Ağustos 2010, 17:36 tarihli yazınızda 1 hafta süre vermiştiniz yapanlara. Adamlar tutup bir ay geçti kaldırmıyorlar. Sonra siz şimdi 2 içinde kaldırsalarda adamların sıralamalarda 10-15 günlük değişimle oynama olacak. Yine alan alacak aldığını. Yine de siz bilirsiniz. Ama bence saçma bir durum uyarı uyarı olayı. Hak yeniyor. Bu gözle bakarsak 6 ay olan bir yarışmanın bitişine 2 hafta kalmışken hâlen foruma uyarıyorum mu yazacaksınız?

hak veriyorum.yapan adamlar hemen elenmeli.Biz burda 1 üst sıraya çıkmak için ne emekler veriyoruz.
Bu arada heklinkten anlamadığım için böyle mevzular çıkınca sitem ilk 5 içerisinde olduğu içinde kendimi zan altında kalmış gibi hissediyorum.Hani kötü niyetliler beni düşünerek eklerler :)
Bu heklink olayı ile alakam var mı ?

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizlere gerekli cevabı verdim. Tıklayın ve okuyun.. Başka şahsım hakkında kötü düşünenler varsa çekinmeden yazsınlar. Gerekli cevabı veririm. Kimseyle sorunum yoktur. Bana kibirli diyorlar, adam konuda cevap vermeyecek kadar kibirli.. Herkese açığım. Kolay gelsin.

Benide konuya katmışsınız cevabım burada tıklayınız

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
İlk 5 içeresinde kavgalar var.Hani yav bize sataşan yok.Bende oralarda geziniyorum. :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
sanal gündem :D iyiymiş. bu arada heklink olaylarında elenen oldu mu? ya da kaldırılmış mı linkler? son olarak bu heklink denen şeyi yapanlar arasında ben var mıyım?

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Oluşturduğum sanal gündemin etkileri bunlar.:) İsterseniz sizide alırız sanal gündeme..

Valla farketmez ben sanal manal kimse ile münakaşa edemem.Taş yerinde ağırdır.He olursa bir sorun yaparız açık oturum.

T

trgy

Misafir
Elenen veya ceza alan kişiler, yarışma bittikten sonra açıklanacaktır. heklink ile ilgili somut verilere ulaşıyorum onlara ulaştıktan sonra net kanıtlarla elenme olacaktır.

Peki neden yarışma bittikten sonra?
Çünkü gelebilecek saldırılara karşı iyinet'in ve bu yarışmanın zarar görmesini istemem.

T

trgy

Misafir
Yarışmayı sağlıklı olarak bir bitirelim sonrasını düşünürüz. Bu gece önlemleri artırma amaçlı suucu değiştiriyorum zaten.

Anybody

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu konuda bir pm attım. benim kontrolümde olmayan , uzun zaman önce devrettiğim bir blog yüzünden adımın heklinkci olarak anılmasını istemiyorum. Birileri beni heklinkci olarak görüyor sanırım.
Beni tanıyan tanıyor. Zaten ilk 10 içerisindeki sitemi bilen de biliyor. O sitede de 1 tane dahi heklink kullanılmamıştır. Zaten büyük bir harcama yaptım o site için. İsteyen istediği kadar incelesin.

trgy, pmde belirttiğim durum yüzünden ben elenirsem hakkım yenilmiş olur. Yarışmanın başından beri adil bir şekilde emek vererek yarışıyorum. Aynı pm'i bana atan herkese durumu da belirttim.

selametle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5