İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet SEO Yarışması Toplam ÖDÜL 17.000 TL +Tüm Katılımcılara Hediyeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
eğer siz birine 17 bin lira ödül verin burada eşek gibi anıracağım...
insanları yalanlarınıza ortak edip oyalamayın...
Yüreğiniz varsa bu yazdığımı silmezsiniz..
bakın o zaman size kaç kişi tepki gösterecek göreceksiniz..

--------------------------------------

son zamanda google ve diğer arama motorlarının yapıları değişiyor..
sizde biliyorsunuz hiç kimsenin seo'su işe yaramayacak..
Buradaki oyun nedir yakında ortaya çıkacaktır...
o zaman her yerde bu kurnazlığı yayınlayacağım, şuanda tüm işlemleri takip ediyor kayıt tutuyorum..
BİLGİNİZE

Başka bir forumdan ısmarlama bir mesaj olduğu açık ve net ortada, önyargılı yaklaşıp karalama kampanyası içerisine girmenin anlamı yok.

Bütçesi olan Trilyonluk yarışma'da yapar, bilmeden etmeden bu şekilde asılsız suçlamalarınızı doğru bulmuyorum.

Normal şartlarda forumdan uzaklaştırılmanız gerekir, ama ortada verilmiş bir söz var, bakalım verdiğiniz söze ne kadar sadıksınız, takipteyim.

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

o zaman her yerde bu kurnazlığı yayınlayacağım, şuanda tüm işlemleri takip ediyor kayıt tutuyorum..
BİLGİNİZE

Bundan önceki yarışmada ben ödülümü alamadım diyen varmı ki de böyle bir önyargıyla ve kinle yaklaşıyorsunuz ?

Ayrıca "Toplam ÖDÜL 17.000 TL". Sadece bir kişiye 17.000 TL ödül verilecek diye bir ibare yok.
Bütün ödüller dağıtıldığında "Ben 1 kişiye verseydeniz sözümü tutardım, siz toplam da 17.000 TL'lik hediye dağıttığınız için ilk cümlemdeki sözümü yerine getirmem" dememeniz için yazdım bu ayrıntıyı.

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarişma bittiği gün, ödüller dağitıldığında arkadaşın anırmasını sitenin fon muziği yapsaniza herkes duysun :D

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45

BİLGİNİZE

[video=youtube;h00FzJbIkyk#t=650s]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=h00FzJbIkyk#t=650s[/video]

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

BİLGİNİZE

Bence bir kişi bu yarışmaya katılıp dereceye girerse ve para alamassa burada şikayetini yazsa anlarım.. Bu arkadaşın tavrında birşey anlamış degilim...Ben bu sitede yarışan (önceki yarışmalarda) ve 2. olan arkadaşımın ödülünü eksiksiz aldıgını biliyorum... İddaa eden bu legalparayı ispatlamalıda....Boş laf etmeyin. Gölge etmeyin..

crypto_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bundan önceki yarışmada ben ödülümü alamadım diyen varmı ki de böyle bir önyargıyla ve kinle yaklaşıyorsunuz ?

Ayrıca "Toplam ÖDÜL 17.000 TL". Sadece bir kişiye 17.000 TL ödül verilecek diye bir ibare yok.
Bütün ödüller dağıtıldığında "Ben 1 kişiye verseydeniz sözümü tutardım, siz toplam da 17.000 TL'lik hediye dağıttığınız için ilk cümlemdeki sözümü yerine getirmem" dememeniz için yazdım bu ayrıntıyı.

melancholia haklı arkadaşlar. iyinet in yarışmalarına ben daha önce de katıldım. ben kazanamadım fakat kazanıp ödülünü alan çok tanıdığım var.

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sıralamada ilk sıralarda olan arkadaşları merak ediyorum....Ben şimdilik ilk 10 da yokum..

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Çatlak bir ses eksikti o da geldi tam oldu...
Ben İyinet'e ve Eif'e güveniyorum ve yarişmaya katılıyorum

Erkan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yıllardır bu işin içindeyim. işin içinde Böyle büyük bir forum var ve tabi Hosting şirketide. Onlarıda geçtim işin içinde Eif varsa gerisi teferruattır...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. O konuyu ortaya atan başka bir webmaster forumu admini. Benim gözümde webmaster forumlarının ayrı bir yeri var bu nedenle hiç yakışık almadığını düşünüyorum.

Yarışmamız tam hızla devam ediyor. Sıralamalar neredeyse an an değişiyor. indy'ler yarışma dahilinde değiller :) Soranlar oluyor. Yarışmada çok iddialı beyler ve bayanlar var. İlerleyen günlerde durumları ben de çok merak ediyorum.

Linkini onaylatmayı unutanlardan pm bekliyorum.

TreXiaNos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ertanos Thasos değil mi bu

Aynen öyle :)

BİLGİNİZE

Merhaba, yarışma başlığını pek takip etmiyorum. Bu yazıyı görünce merak edip okuma gereği duydum. Şimdi öncelikle bazı iddialarda bulunmuşsunuz. Kendinizce haklısınız ama kesinlikle buna kanıt sunmanız gerekiyor. Daha önce yapılan yarışmada derece yaptım ve ödülüm zamanında gönderildi. Ondan önceki yarışmalarda da aynı şekilde ödememi düzenli şekilde aldım.

17.000 TL büyük bir rakam kendine göre haklısın belki, ödeme yapılmaz vs gibi ithamlarda bulunabilirsin. Yarışma sponsoru firmanın kurucuları ile yakından tanışıyorum ben, düzenli olarak benden uzun zamandır reklam alıyorlar ki telefonda dahi yarışma düzenlemek istediklerini bana anlatmışlardı. Ödeme konusunda hiç sıkıntı olmaz, yarışmadan istedikleri verimi alamasalar bile kendi prestijlerini sarsacak kişilikte değiller ve bu sektöre kalıcı olarak girdiler.

En can alıcı nokta ise sen ve senin gibi düşünen arkadaşların yanlışı. Arama motorları sürekli algoritma değişikliği içerisinde oldukları doğru ama hiç kimsenin seosu işe yaramayacak demişsin. Abi gözünüzü seveyim seosu ne demek ya, gram optimizasyondan anlamayıp yorum yazılmasına forumlarda ben bile şahsen bıktım. Sen hiçkimsenin SEO alanında yaptığı çalışmayı bilemezsin. Adamın birisi çıkar seni algoritma diye toplar. Yemin ederim 1 gram seo ne anlama geliyor bilmeden bodoslama atlayıp yorum yapıyorsunuz. Backlink programı kullanmayı bilen herkes bu ülkede SEOCU oluyor zaten. SEO yarışmasından verim alamasalar sana ne arkadaşım parası senden mi çıkacak ? Gelip buraya çok iyi bilginiz var gibi yazıyorsunuz hanginizin büyük seo başarısı projesi var ?

Eşşek gibi anırtmak yakışmaz senin prestijin sarsılabilir bence "Taksim Meydanında Etek Giyip Ben SEOCU'yum" diye gezmen gerek. İddia büyük olmalı.!!!

Ayrıca kayıt tutuyorum falan yazmışsın ya kendini CİA Ajanı moduna sokmuşsun hani Avatar falanda yakıyor yani :=) CİA SEO takipte vol.1 hedef iyinet 37 aralıkta sinemalarda!!! :D :D :D

istikrar

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Aynen öyle :)

Merhaba, yarışma başlığını pek takip etmiyorum. Bu yazıyı görünce merak edip okuma gereği duydum. Şimdi öncelikle bazı iddialarda bulunmuşsunuz. Kendinizce haklısınız ama kesinlikle buna kanıt sunmanız gerekiyor. Daha önce yapılan yarışmada derece yaptım ve ödülüm zamanında gönderildi. Ondan önceki yarışmalarda da aynı şekilde ödememi düzenli şekilde aldım.

17.000 TL büyük bir rakam kendine göre haklısın belki, ödeme yapılmaz vs gibi ithamlarda bulunabilirsin. Yarışma sponsoru firmanın kurucuları ile yakından tanışıyorum ben, düzenli olarak benden uzun zamandır reklam alıyorlar ki telefonda dahi yarışma düzenlemek istediklerini bana anlatmışlardı. Ödeme konusunda hiç sıkıntı olmaz, yarışmadan istedikleri verimi alamasalar bile kendi prestijlerini sarsacak kişilikte değiller ve bu sektöre kalıcı olarak girdiler.

En can alıcı nokta ise sen ve senin gibi düşünen arkadaşların yanlışı. Arama motorları sürekli algoritma değişikliği içerisinde oldukları doğru ama hiç kimsenin seosu işe yaramayacak demişsin. Abi gözünüzü seveyim seosu ne demek ya, gram optimizasyondan anlamayıp yorum yazılmasına forumlarda ben bile şahsen bıktım. Sen hiçkimsenin SEO alanında yaptığı çalışmayı bilemezsin. Adamın birisi çıkar seni algoritma diye toplar. Yemin ederim 1 gram seo ne anlama geliyor bilmeden bodoslama atlayıp yorum yapıyorsunuz. Backlink programı kullanmayı bilen herkes bu ülkede SEOCU oluyor zaten. SEO yarışmasından verim alamasalar sana ne arkadaşım parası senden mi çıkacak ? Gelip buraya çok iyi bilginiz var gibi yazıyorsunuz hanginizin büyük seo başarısı projesi var ?

Eşşek gibi anırtmak yakışmaz senin prestijin sarsılabilir bence "Taksim Meydanında Etek Giyip Ben SEOCU'yum" diye gezmen gerek. İddia büyük olmalı.!!!

Ayrıca kayıt tutuyorum falan yazmışsın ya kendini CİA Ajanı moduna sokmuşsun hani Avatar falanda yakıyor yani :=) CİA SEO takipte vol.1 hedef iyinet 37 aralıkta sinemalarda!!! :D :D :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Evet kayıt tutuyorum, bu konuyu zaman buldukça php ile çekiyorum..bu iş için havaya falan girmeye gerek yok

Benim ne demek istediğimi anladın ama anlamazlıktan geliyor çok bilmişlik taslamaya çalışıyorsun...

eşek gibi anırma olayı bir mecazi durumdur..Sulandırmanın anlamı ve sana bir yarı yoktur..

Bir gazeteci arkadaş benimle katkılarımla, Türkiye'de hosting ve web tasarım firmalarının nasıl bir üçkağıtla insanları dolandırdıkları hakkında bir yazı dizisi hazırlıyor..

Bu yarışmanın sonunda bu yarışmayı da bu habere ekleyeceğiz...

bu konuyu da sulandırmaya gerek yok olay ortadadır, sen seo nedir bilmeden felan feşmekan bir şeylerde yazmışsın gerek yok böyle çoluk çocuk muhabbetlerine

Diyelim ki 17 bin lira gibi bir ödül vereceksiniz.. 5 bin lira gibi bir reklam bütçesi ile istediğiniz kelimeyi googlede yükseltebilir-im...

Sizde biliyorsunuz 0,05 kuruş ile kelime bazlı tıklama yaptırılabilir..

sen bana 17 bin lira verirsin 12 bin lira kazanırım, ama siz bu ücreti ödemezsiniz...

Bu yarışma yapılmadan önce sponsor firma ile karşılıklı bir anlaşma imzalaşma ve noter onayı alındımı...

Sponsorluk öyle ben sponsorum demeyle olmaz...

Bu yarışmada bilirkişi kim adı işi mesleği nedir bellimi

Bilir kişi kime göre bilir kişi sana göremi bilir kişi yarışmaya katılan kişiye göremi

Bu Sorunlara cevap vermeden bu yarışma yalan bir yarışmadır...

TreXiaNos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstersen asp ile çek banane. Çok bilmişlik taslamıyorum merak etme, bilgim dahili olmayan bir konu hakkında konuşmam.

Zaten toplam nakit ödül 5000 TL. Diğerleri sunucu hosting vb. Adamın parası vardır yapar arkadaşım milletin biryerlerini senmi toplayacaksın yani.

Senin yaran mı var gocunuyorsun, hiç kimse sesini çıkarmamış sen dolandırıldın mı?

Tamam yarışma yalan bir yarışma olsun herkes katıldı yalan malan devam ediyor, kimsenin sesi soluğu çıkmıyor sen hala neyin peşindesin mayk

frtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Evet kayıt tutuyorum, bu konuyu zaman buldukça php ile çekiyorum..bu iş için havaya falan girmeye gerek yok

Benim ne demek istediğimi anladın ama anlamazlıktan geliyor çok bilmişlik taslamaya çalışıyorsun...

eşek gibi anırma olayı bir mecazi durumdur..Sulandırmanın anlamı ve sana bir yarı yoktur..

Bir gazeteci arkadaş benimle katkılarımla, Türkiye'de hosting ve web tasarım firmalarının nasıl bir üçkağıtla insanları dolandırdıkları hakkında bir yazı dizisi hazırlıyor..

bu konuyu da sulandırmaya gerek yok olay ortadadır, sen seo nedir bilmeden felan feşmekan bir şeylerde yazmışsın gerek yok böyle çoluk çocuk muhabbetlerine

Diyelim ki 17 bin lira gibi bir ödül vereceksiniz.. 5 bin lira gibi bir reklam bütçesi ile istediğiniz kelimeyi googlede yükseltebilir-im...

sen bana 17 bin lira verirsin 12 bin lira kazanırım, ama siz bu ücreti ödemezsiniz...

Bu yarışma yapılmadan önce sponsor firma ile karşılıklı bir anlaşma imzalaşma ve noter onayı alındımı...

Bilir kişi kime göre bilir kişi sana göremi bilir kişi yarışmaya katılan kişiye göremi

Kardeşim herkes bu yarışmaya katılırken güvene dayanarak katıldı ve herkes halen daha sonuna kadar güveniyor iyinet'e. Güven problemin mi var ?

KATILMA OLSUN BİTSİN ? ZORLA KATILACAKSIN DİYE BİRŞEY YAZILMADI ÇİZİLMEDİ !

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hala 17 bin lira olayındasınız. Siz konudaki ilk mesajı okumuyorsunuz sanırım.

Yazayım;
1. 1500 TL para ödülü + 3227 TL değerinde host ödülü (1 YILLIK VDS3 SUNUCU 2160 TL+1 YILLIK PRO BAYI HOSTING 948 TL+1 YILLIK PREMIUM WEB HOSTING 119 TL)

Açıklayayım;
Diyor ki arkadaş sen birinci olursan 1,500 TL nakit alacaksın, 3227 Liralık da hosting.

Arkadaş da yeterince açıklayıcı olmuş sanırım;

Zaten toplam nakit ödül 5000 TL. Diğerleri sunucu hosting vb.

Sponsor firma ile ister kağıtta anlaşılır, ister söz de anlaşılır, kazanılan ödüller veriliyor mu, veriliyor.

Bilir kişi sormuşsunuz bir de, kazanılan jüriyle belirlenmeyecek ki, sen SEO çalışmanı yap, sonra gir buraya: http://74.125.39.147/ kontrol et.

Son olarak İYİNET lisanslı bir markadır. Siz o gazeteci arkadaşınızın yazısına destek olup kendi dünyanızda kurduğunuz İYİNET'in ödül vermeyen yarışmasını ekletirken acaba hangi delilleri de ek olarak sunacaksınız. Sonuçta bir markayı delil olmadan karalamak suç diye biliyorum.

Ha elimde delil var elbette, durduk yere kimseyi karalayacak kadar adi bir insan değilim diyorsanız da konuya da ekleyin de insanların kafasında soru işareti kalmasın. Delilsiz karalamaktan başka yaptığınız hiçbir iş yok.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Allah aşkına uzaklaştırın şu adamı, polemik'ten başka birşey değil.

Konuyu kirletmeye hakkı yok kimsenin.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Üye konuyu gereksiz tartışmaya sürüklemek, konuları baltalamak, dalga geçme amaçlı mesajlar yazmak, crackli dosya paylaşımı ve genel ahlak ve etik kurallarına ters düşen davranışlarından dolayı ödül dağıtımına kadar forumdan uzaklaştırılmıştır.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Gördüğünüz gibi iyinet forumlarında fikir beyan etmek son noktaya kadar serbest. :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yarışmamız tam hızla devam ediyor.

Yarışmanın olmazsa olmaz spikerlik görevini hep bana bırakıyorsunuz arkadaşlar, bir spiker çıkarsa gönüllü olarak devredebilirim :)

Bu sabah sükut altındır diyen arkadaş zirvede. Dün çok fazla dalgalanma yaşandı ama görünen o ki yerini korumayı başarmış. Yarışmalarda genelde iyi derece alan bu arkadaşın tarzı sürekli zirvede olmak değil aslında. Çoğunlukla ilk başlarda ve son haftada orada belirir.

İkinci sırada 3 karakterli domain ile arkadaşın sitesini görüyoruz. Bu arkadaşın da en güçlü taktiği özgün içerik. Bir günde 100 konu yazabilir. Fazla mı ipucu veriyorum ne :)

Bir blogspot görüyorum üçüncü sırada. Yarışmalara çok fazla katılmayan biri için başarılı bir çalışma. Önümüzdeki günlerde de bu başarısını sürdürmesini diliyorum.

Dördüncü sitenin (kayıt işleri ile uğraşan) sahibi yine yarışmalarda iddialı bir isim. Son bir yıl içinde düzenlenen yarışmaların yüzde doksanında derecesi var. Bir ara yabancı yarışmalara bile katılacaktı neredeyse, durdurmak zor oluyor bazen.

indymediaları geçiyorum. Acıyorum bu sitelere aslında ne hale geldiler.

Bir bayan domaini takip ediyor. Pek yarışmacı birine benzemese de bu yarışmada iddialı olduğu kesin.

Altıncı sırada iddialı bir günlük haber sitesi var. Bu site sahibi de bence yarışmalara çok fazla katılan biri değil. Emin de olamadım şimdi. Ama başarılı görüyorum kendisini. Dikkat etmekte yarar var tabii bu tür yarışmalar bağımlılık yapabilir.

Yedinci sırada bir keyword domain var ama daha bana ulaşmadı. Yarışma ile ilgili kuralları bir an önce okumasını tavsiye ediyorum kendisine.

İlk sayfa bu şekilde. Devamında birbirinden iddialı domainler ve yarışmacılar var. SEO yarışmalarının en iddialı isimlerinden birkaç kişi bana ulaşarak kısa sürede katılım göstereceklerini belirttiler. Dengeler her an değişebilir, sıralamalar altüst olabilir.

Bol şans diliyorum herkese:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5