İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet SEO Yarışması Toplam ÖDÜL 17.000 TL +Tüm Katılımcılara Hediyeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Barisay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya tutturmuşlar bi r10 gidiyor r10 böle elini cebine sokupta yarışma düzenleye biliyormu önce buna cevap vericeksiniz sonra geçip burda iyinet hakkında yorum atıcaksınız ;)

ByPowerfuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sabır seo demektir. Beklemeyi bilmek gerekli çalışmaları yapmak gerekir , dereceye girersem eğer ilaç gibi birşey olacak tecrübede cabası :)

RuLeT

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Yarışmamız tam hızla devam ediyor.

Yarışmanın olmazsa olmaz spikerlik görevini hep bana bırakıyorsunuz arkadaşlar, bir spiker çıkarsa gönüllü olarak devredebilirim :)

Bu sabah sükut altındır diyen arkadaş zirvede. Dün çok fazla dalgalanma yaşandı ama görünen o ki yerini korumayı başarmış. Yarışmalarda genelde iyi derece alan bu arkadaşın tarzı sürekli zirvede olmak değil aslında. Çoğunlukla ilk başlarda ve son haftada orada belirir.

İkinci sırada 3 karakterli domain ile arkadaşın sitesini görüyoruz. Bu arkadaşın da en güçlü taktiği özgün içerik. Bir günde 100 konu yazabilir. Fazla mı ipucu veriyorum ne :)

Bir blogspot görüyorum üçüncü sırada. Yarışmalara çok fazla katılmayan biri için başarılı bir çalışma. Önümüzdeki günlerde de bu başarısını sürdürmesini diliyorum.

Dördüncü sitenin (kayıt işleri ile uğraşan) sahibi yine yarışmalarda iddialı bir isim. Son bir yıl içinde düzenlenen yarışmaların yüzde doksanında derecesi var. Bir ara yabancı yarışmalara bile katılacaktı neredeyse, durdurmak zor oluyor bazen.

indymediaları geçiyorum. Acıyorum bu sitelere aslında ne hale geldiler.

Bir bayan domaini takip ediyor. Pek yarışmacı birine benzemese de bu yarışmada iddialı olduğu kesin.

Altıncı sırada iddialı bir günlük haber sitesi var. Bu site sahibi de bence yarışmalara çok fazla katılan biri değil. Emin de olamadım şimdi. Ama başarılı görüyorum kendisini. Dikkat etmekte yarar var tabii bu tür yarışmalar bağımlılık yapabilir.

Yedinci sırada bir keyword domain var ama daha bana ulaşmadı. Yarışma ile ilgili kuralları bir an önce okumasını tavsiye ediyorum kendisine.

İlk sayfa bu şekilde. Devamında birbirinden iddialı domainler ve yarışmacılar var. SEO yarışmalarının en iddialı isimlerinden birkaç kişi bana ulaşarak kısa sürede katılım göstereceklerini belirttiler. Dengeler her an değişebilir, sıralamalar altüst olabilir.

Bol şans diliyorum herkese:)

Güzel izlenimler ve takipler :) Aslında erkek olan arkadaşlar bayanlara öncelik tanıyor. :p Buyurun önden bayanlar misali. Bakalım nereye kadar derler bunu :)
Bazı arkadaşlarımız öyle bir makale yazmışki site adresinde katılmış mı katılmamışmı belli değil.
Aynen böyle xxx yarışması oluyorda öyle olucak, böyle yapıcam. Adam king
Katılsada başarılar katılmasada hayatında başarılar ne diyelim :D

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Güzel izlenimler ve takipler :) Aslında erkek olan arkadaşlar bayanlara öncelik tanıyor. :p Buyurun önden bayanlar misali. Bakalım nereye kadar derler bunu :)
Bazı arkadaşlarımız öyle bir makale yazmışki site adresinde katılmış mı katılmamışmı belli değil.
Aynen böyle xxx yarışması oluyorda öyle olucak, böyle yapıcam. Adam king
Katılsada başarılar katılmasada hayatında başarılar ne diyelim :D

kıskanmayı bırak yukarı çıkmaya bak :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bu sabah dengeler çok değişmiş dünkü sıralama ile hiç alakası yok. Bir kere kendi aralarında siteler yer değiştirirken 3 yeni site kendilerini ilk sayfaya atmayı başarmışlar.

Bunlardan biri altıncı sırada yer alan site zirve yi hedeflemiş gibi duruyor. Yalnız biz iyinet.com.tr değiliz iyinet.com 'uz. com.tr olan hosting :)

Bir uzman domaini görüyorum şu anda 8. sırada, indymediayı saymıyoruz 7.sırada, geç bile kaldı diyebilirim. Düzenli bir yarışmacı, son dönemlerde düzenlenen yarışmalara katılıp bir takım tecrübeler edinmiş kendisi.

Hemen arkasında onu sosyal bir paylaşım blogu takip ediyor. Yeni yarışmacılardan. Ama iddialı gibi duruyor.

Kıyasıya bir rekabet olduğu ikinci sayfaya ve dünden bugüne sadece anahtar kelime ile ilgili 400 ün üzerinde sonuç eklendiğine bakınca belli oluyor.

Bol şans :D

Seomple.Com

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Ödüllerin dağıtılmayacağı hakkında görüşler var. Geçen yarışmanın birincisi olarak belirtmeliyim ki en hızlı teslimatı iyinet yönetiminden aldım. 5bin küsürlük ödül belirtilen dakikada bende oldu. Sıkıntı olacağını zannetmiyorum, hem sunucu hem para ödüllerimde zerre kadar sıkıntı yaşamadım.

seozirve

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
(Bunlardan biri altıncı sırada yer alan site zirve yi hedeflemiş gibi duruyor. Yalnız biz iyinet.com.tr değiliz iyinet.com 'uz. com.tr olan hosting) Mesajınız alınmıştır, düzeltildi :D

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
RuLeT & xclever son yarışmada da böyle konuştunuz başkası geldi aldı yarışmayı.

Sıkı çalışın, ben yokum kıymetini bilin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5