İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet SEO Yarışması Toplam ÖDÜL 17.000 TL +Tüm Katılımcılara Hediyeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RuLeT

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kimse hakettiği yerde değil, valla yarışmayı bu gidişle kaybedecem bırak benzini bi bidon mazotla gelirim şehri yakmaya :D
[MENTION=23454]Oğuz[/MENTION] bizde yükseklik korkusu var illa yazdırıcan bana :D ( Alıştıra alıştıra ) kim hak eder kim etmez, kimler düşer, kimler çıkar bakalım neler olur hayırlısı. Bırak kara gümrük yanmasın :D
Çok hırslı kişiler görüyorum, çalışkan kişiler görüyorum yarışma bitince ya geçmiş olsun deriz yada tebrik ederiz artık napalım.
Unutmadan pusuda olanlar var dikkatli olmak lazım :) Fırtına öncesi sessizlik.

frtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Oğuz bizde yükseklik korkusu var illa yazdırıcan bana :D ( Alıştıra alıştıra ) kim hak eder kim etmez, kimler düşer, kimler çıkar bakalım neler olur hayırlısı. Bırak kara gümrük yanmasın :D
Çok hırslı kişiler görüyorum, çalışkan kişiler görüyorum yarışma bitince ya geçmiş olsun deriz yada tebrik ederiz artık napalım.
Unutmadan pusuda olanlar var dikkatli olmak lazım :) Fırtına öncesi sessizlik.

Biri fırtına mı dedi :D bu arada 3 sıera geriye düşmüşüm :(

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
tam 44 profil konuyu facebookta paylaşmış :D

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yarışmanın üçüncü haftasına girerken anahtar kelime ile backlink alma hızında bir azalma görebiliyoruz. Anahtar kelime filtresi yememek için direk kelime ile link kasmaya biraz ara vermek, daha fazla kaliteli backlinklere yönelmek, taktiklerden verim alamayınca taktik değiştirmek, penguen filtresi yememek için bir süre durumu gözlemlemek ... herşey olarak yorumlanabilir :) Liderlik kaptırılmış, sıralamalar altüst olmuş.

Yarışmanın bitmesine 1 ay son başvuru için sadece 15 gün kaldı.

TreXiaNos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oğuz yavaştan başlıyorum yarışmaya ne dersin 5 dakika sonra start verelim :p

TreXiaNos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google ile dalga geçiyorumda ben kafada giriş yaparım diye düşünüyorum 14. sayfada ne var ne yok diye öyle bir baktımda :p

TreXiaNos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:))) istanbula gelecem yavrum haftaya haber7 yide aldım :p 5 gün oradayım gezdir beni bilmiyorum istanbulu :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
An itibari ile yarışmada 61 onaylı üye bulunmaktadır. Makalesini yazdıktan sonra sitesini onaylatmayan kişilere yarışma sonuçlarının sadece onaylı liste ile karşılaştırılacağını hatırlatmak isterim. Bu nedenle makalelerini yazdıktan sonra sitesini 30 kasım tarihine kadar bildirmeyenlerin siteleri ve en az bir sitesini onaylatmayan kişiler yarışma dışı sayılacaklar.

müsevvid

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rahat geçerim derken çok gerilere düştüm. Ama hedefim hala birincilik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5