İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet SEO Yarışması Toplam ÖDÜL 17.000 TL +Tüm Katılımcılara Hediyeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Linkleri bildirmek için son bir hafta :)

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Başarılar. Değişmeyen tek şey değişimdir. Eski eskide kalır. Hafta sonları takip edip bir şeyler kapmaya çalışıyorum üstadlardan.

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sıralama hakkında yorum alamıyoruz..İlk başlarda Eif yorumlar yaptı ama devamı gelmedi yorumların....İyi yorumlarınızı bekliyorum.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Sıralama hakkında yorum alamıyoruz..İlk başlarda Eif yorumlar yaptı ama devamı gelmedi yorumların....İyi yorumlarınızı bekliyorum.

Yakında yorumlara tekrar başlayacağım. 1 Aralıkta kapıları kapatıyoruz. O zamana kadar linkini bildirmeyip onay almayan kalmasın.

Gerçi çok söyledim ama tekrarlamak istiyorum;

Arkadaşlar site adresini ilk başvuruda bize yollamanız yetmiyor, koşulları yerine gelmesi için size gönderilen anahtar kelimeye göre makale yazıp linkini pm ile atmanız ve onay almanız gerekiyor. Bu yapmak için 2 gününüz kaldı. Sonradan ben de yarışmaya başvurdum neden ödül alamıyorum konusu olmasın lütfen. Makalenizi yazdıysanız linkini atıp onayınızı alın. Sonuçları onay listesine göre kontrol edeceğiz.

30 kasım son gün.

TreXiaNos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eif başka bir konu için pm gönderdim, dikkatinden kaçtı sanırım kontrol edip geri dönüşünü bekliyorum.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
SEO yarışması kahvaltı haberleri Top 10

1. Birinci sırada kafada görmeye alıştığımız Web developer sitesi var. Güçlü bir site. Ama yenilmez mi? Zaman gösterecek.

2. İkinci sırada gördüğümüz kişisel blogu gerçekten takdir ediyorum. Çalışkan bir yarışmacı. Ara ara birinciliği paylaşıyor.

3. Bayan domaini üçüncü sıraya gelmiş. İlk günden beri üst sıralarda yerini korumayı başarıyor. Birinci olmadı ama önümüzde daha 2 haftadan uzun bir süre var.

4. İddialı bir site bir webmasterin günlüğü ile dördüncülüğü paylaşıyor şuanda. İlk sayfadan giriş yaptı ve bunca süre yerini korumayı başardı. Birincilik için en güçlü adaylardan biri.

5. Beşinciliği paylaşan other name of security en kısa makale dalında da aday olmakla birlikte birinci sayfaya sonradan geldi. Çalışıyor bakalım neler yapacak.

6. Ve 3 karakterli seo yarışmalarının olmazsa olmaz sitesi. Bir subla katımayı tercih etmiş, üst sıralar için hiç ara vermeden çalıştığını görüyoruz. Daha önce düzenlediğim yarışmayı kazanmıştı, bakalım aynı başarıyı bu yarışmada da göstercek mi?

Yedinci sırada bir paravan var. Geçtik.

7. Sekizinci sırada yer alan blog sloganı da değişmiş ne diyeceğim şimdi bilemedim. 4 karakterli. Geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçirdi, kendisine geçmiş olsun diyorum. Aramızda ve yarışmanın birincisi olmaya aday.

8. Zirveyi hedeflemiş site dokuzuncu sırada. Pliggler, sharetonixler...Başarılar.

9. Onuncu sırada kendini ilk sayfaya atmış, atmayı başarmış bir site marjinal çalışmaları ile yarışmanın başından beri sabırlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Rekabet yüksek ancak vakit de yeterli. Her an üst sıralarda yerini alabilir.

10. Paravan sayılmayacak tabii asıl onuncu sırada olan site kayıt işleri ile uğraşan. Deneyimli bir yarışmacı, sağlam da kasıyor, birinci olmaması için bir neden göremiyorum :)

Top 10 bu şekilde şimdilik. Siz baktığınızda değişebilir, dün bayağı bir değişiklik oldu gün içerisinde.

İkinci sayfada çok iddialı siteler var. Yarışmaya dün katılan yeni bir site var yine bayağı iddialı, keyword domainler ve 2 haftanın üzerinde de bir süre. Bana kalırsa dengeler çok değişecek. Başarılar herkese :)

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
17 Gün var bazıları için kısa olsada benim için uzun zaman...Bakalım sonucu görelim..

kahraman4638

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu virüsleri icat edenlerin Allah belasını versin :) sitem zararlı görünüyor. Gerekeni yaptım umarım kalkar uyarı.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Onaylı üyelere pm atacağım az sonra. Lütfen herkes kontrol edip problem varsa bana dönüş yapsın.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Dünden bugüne yine sıralamalar alt üst olmuş.

Name of security birinci sayfadan kaybolmuş. Diğerleri yükselmiş.
Bir tane keyword domain kendini birinci sayfaya atmış.
İkinci sayfada hazırda bekleyen güçlü siteler var.

Son günde yarışmaya yeni dahil olanlar oldu. İddialı domainler var.

Bol şans :)

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dünden bugüne yine sıralamalar alt üst olmuş.

Name of security birinci sayfadan kaybolmuş. Diğerleri yükselmiş.
Bir tane keyword domain kendini birinci sayfaya atmış.
İkinci sayfada hazırda bekleyen güçlü siteler var.

Son günde yarışmaya yeni dahil olanlar oldu. İddialı domainler var.

Bol şans :)

Büngünle beraber kaldı 16 gün...

Barisay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ilk 4 site yer değiştirip duruyor peki size bi soru 3 cü 2 ciyi geçerse kaçıncı olur :D

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Dalgalanma olur tabii her taraf paravan olmuş. tantuni nedir isimlere bak :)

forumrenkli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın birisinin sitesinde; "Bu site bilgisayarınıza zarar verebilir."

Çok talihsiz bir olay olmuş, tamda yarışmada. Geçmiş olsun diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5