İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kredi Kartı Dolandıcılığında Son Nokta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokhan_ssl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurallara aykırı açılmış bir konu kitlensin!! hatta silinsin!!

bknz : Webmaster websitesi teknik konularda şikayet protesto (belgesiz mesaj postalamayınız)

öyle 2 tane thumb resim konmus ne olduğu bile belli değil..

gokhan_ssl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bknz : Webmaster websitesi teknik konularda şikayet protesto (belgesiz mesaj postalamayınız)

S

SupRAdyN

Misafir
Ya boş boş konuşma ya, o sizin aranızdaki olay benim sana söylediğim şey farklı... Anlamıyorsun hala 3-5 kuruştan söz ediyorsun bana ne yaptıysanda yapmadıysanda? Ben sana o scripti oraya koyup koymadığını soruyorum? Koydunmu? Koyduysan daha fazla konuşma banada cevap verme ben yanıtımı almış oluyorum...
bu bizim aramızdaki olay degil osahin o adamı davet edip buraya getiren sensin. davet ettiysen o adamdan sorumlusun refaransısın. söle arakadasına getirsin belgeyi. ispatlasın. Yine Sölüyorum Ben Kendimden eminim Zaman gösterecek bazı seyleri.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
bu bizim aramızdaki olay degil osahin o adamı davet edip buraya getiren sensin. davet ettiysen o adamdan sorumlusun refaransısın. söle arakadasına getirsin belgeyi. ispatlasın. Yine Sölüyorum Ben Kendimden eminim Zaman gösterecek bazı seyleri.

Kardeşim ben sana belgeyi söylüyorum daha ne istiyorsun? Gökhan lafım sanada http://www.trsevgili.com/arkadas/kartcek_1.php bu adresi niçin sildin Supradyn? Neden çekiniyorsun? Koy eskisi gibi görsün herkes ispatını... Ben sözlerimin hiçbirinden dönmedim gördüğün gibi ilk ne söylüyorsam son olarakta aynı şeyi söylüyorum, kıvırmıyorum, kafadan üretmiyorum, sallamıyorum, yalan atmıyorum görüyormusun?

S

SupRAdyN

Misafir
o sayfayı ana dizine koyacam merak etme osahin. şu anda yapım asamasında bitince burdan bilgi veririm.
Burdaki herkezin merak ettigi olay gercekten kartından cekilmişmi.ispatlasında herkez bilsin neyin ne oldugunu.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
: ) ya bak o gün 2-3 dakika içinde bir form uydurdunmu oraya? Aynısını koy işte görelim, eğer ben hatalıysam özürümü dilerim burada adam gibi herkes görsün deyip duruyorsun bende aynı şeyden bahsediyorum işte koyda herkes görsün... Yok para çekilmişmi çekilmemişmi bana ne kardeşim? Çekildiyse dolandırılan düşünsün, dolandıran düşünsün ne giden para benim nede başı belaya girecek olan benim...
Burada o adamında söylediği açık benimde, başkaları bu tür tuzaklara düşmesin deniliyor, o söylenen script ve sayfa yalan ve yanlıştır deniliyor varmı bunlara itirazın? Yok daha ben çekmedim bilmem ne deme...
Adam sana zaten kesin sen çektin parayıda demiyor, bu konuda senden şüphe duyuyorum diyor o script ile yaptığın iş dolayısı ile senden şüphe duymasıda gayet doğal...
Daha öncede sordum sana, aynısı sana olsa ne tepki verirdin dedim sen ne dedin? Tamam haklısın e daha ne bi o yana bi bu yana kıvırıyorsun?
Farklı yerlere çekip duruyorsun konuyu diyorum, ispat diyorsunuz ispatı kendin kaldırıyorsun...
Onun değilsede bundan sonra benim şikayetçi olduğum bir konu bu ve ispatını sen yok ediyorsun varmı sorun? Zırt pırt yok msn den neden sildin gir konuşalım bilmem ne diyorsun konuya daha açıklık getirmek için dilersen birde özel mesajları buraya koyalım tam mahalle kadınlarının laf ebeliğine dönsün... Her postta aynı şeyi söylemekten bıktım söylediklerimi yaptınmı kardeşim? Yapmadınmı buna cevap ver?
Hala anlamadıysan tekrar sorayım...
Sen ssl olmayan bir sayfada ssl varmış gibi davrandınmı?
Sanal pos ile alakası olmayan bir scriptte ssl olan sayfa burası buraya cc bilgilerini gir deyip bu bilgilerin girilmesini sağladınmı?
Bunları soruyorum...

Ayrıca bankadan yada bir kurumdan sanal pos alan bir kişinin hala buna sanal post diye iddia etmesi bu konuda nasıl bir iş yaptığınıda bana gösteriyor, yani bunu sana ben değil banka yada kurumda söylemiştir bak buna sanal pos derler diye...

Ha bunların dışında birşeyler yazıyorsan benden cevap bekleyecek sorular sorma.

S

SupRAdyN

Misafir
ya burdaki herkez msn konusmamızıda okudu. sizin yazdıklarınızıda benim yazdıklarımıda. sen hala bişeyler bilirmiş tavırlarındasın o sayfadan dolayı kartınıza bişey olursa bu benim sorunum dimi ?ki oldu die idda ettiginde hemen bankanı ara diyen benim.
sizde oldugunu iidda ediyosunuz ispatlayın ozman.
osahin birdaha bu konuya yazma allah aşkına oke.? herseyi biliyorsunuz iş karttan cekilen miktarı belgelendirmeye gelince kıvırıyosunuz.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
ya burdaki herkez msn konusmamızıda okudu. sizin yazdıklarınızıda benim yazdıklarımıda. sen hala bişeyler bilirmiş tavırlarındasın o sayfadan dolayı kartınıza bişey olursa bu benim sorunum dimi ?ki oldu die idda ettiginde hemen bankanı ara diyen benim.
sizde oldugunu iidda ediyosunuz ispatlayın ozman.
osahin birdaha bu konuya yazma allah aşkına oke.? herseyi biliyorsunuz iş karttan cekilen miktarı belgelendirmeye gelince kıvırıyosunuz.

Hala siz diyorsun hala aynı saçmalıkları anlatıyorsun, beni konuşmaya aldınız ben tek kelime etmedim hala boş boş konuşuyorsun... Yukarıda yazdığımı tekrar oku...

S

SupRAdyN

Misafir
Kurallara aykırı açılmış bir konu kitlensin!! hatta silinsin!!

öyle 2 tane thumb resim konmus ne olduğu bile belli değil..
bu konu kitlenmezde silinmezde. mod arkadaslar uyuyo cünkü.

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım buraya msj postalayacagına; bankana dilekce yaz ve suç duyurusunda bulun. Emin ol böyle bir olayı gerçekleştiren pos sahibi ve yapan arkadaş'ı ağır cezalar bekliyor. Tabi olay gerçekse!

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada sayfada SSL bile olsa her SSL şirketine güvenmeyin. Şirket bilgilerini isteyip buna göre SSL sertifikası veren saygın şirketlere güvenin. Örnegin godaddy 50$'a satıyor hatta 3 aylık host aldıgında bedava SSL veriyor. :)

Edit:

Arkadaşlar ben burda ne SupRAdyN'ı nede başkasını suçladım. Sadece dolandırıldıgını iddia eden tarafın buraya konu açacagına neler yapması gerektigini anlattım. Lütfen gereksiz - repler vermekten kaçının. (SupRAdyN'a...)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Teknik protesto bölümüne kanıtsız thread açmayınız. Açtığınız mesajların başlığına 1980'lerden kalma reklamlardaki gibi , dolandırıcılıkta son nokta, sahtekarlıkta damping, gibi kanıtlanmamış şeyleri yazmayınız.

Probleminizi açık bir şekilde, kanıtıyla bildiriniz.

Probleme taraf olmayan arkadaşlar da arada kötü söz ve harekete maruz kalmışlar, onlar da bu tarz konularda taraf olmamaya özen göstersinler. Sorun yaratan, kullanıcıları rahatsız eden taraflara gerekli bildirimde bulunulmuştur. Iki tane çocuğun arasında geçen diyalog kanıt olamayacağı gibi, bu foruma kız/erkek/yaşlı/genç insanlar giriyorlar, seviyesiz küfürlerin olduğu konuşmalarınızı foruma lütfen yollamayınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5