İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kredi Kartı Dolandıcılığında Son Nokta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla kanıt yoksa kimseyi suçlamamanı tavsiye ederim çıkartırsın adam gibi hesap ekstranı gelirsin buraya haklısındır arkanda dururuz.Ama böyle bi durumda üzgünüm hiç inanasım gelmiyor sana.

M

MasterTR

Misafir
bu supradyn denen ufaklik yuzunden ben banlaniyorum.. adam dolandirici hala burda iyinetadmin ilgilen artik su ufaklikla masum ki$ileri banliyacagina dolandiriciyi banla!

bu supradyn in ilk hirsizligi degil son da olmayacak huylu huyundan vazgecmez.. iyinetadmin bu adami atmazsan daha cok ki$inin canini yakacak coook

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bu supradyn denen ufaklik yuzunden ben banlaniyorum.. adam dolandirici hala burda iyinetadmin ilgilen artik su ufaklikla masum ki$ileri banliyacagina dolandiriciyi banla!

kanıt olmadan böyle birşey diyemezsiniz kanıt bekleyin. insanlara dolandırıcı demek çok kolay değil mastertr bunu sen yapmamalısın.

edit: SupRAdyN kişisini hiç tasvip etmesemde ya da sevmesem de kanıt olmadan bu denmez.

M

MasterTR

Misafir
kanıt olmadan böyle birşey diyemezsiniz kanıt bekleyin. insanlara dolandırıcı demek çok kolay değil mastertr bunu sen yapmamalısın.
ben daha onceki konu icinde aynisini dedim bu adamin dolandirici oldugu ortaya cikti ama ne hikmetse hala daha burada yazabiliyor.

milleti dolandirip dolandirip geri paralarini oduyor komik degilmi sencede? birini dolandirip otekine oduyor onu dolandirip otekine vs vs...

S

SupRAdyN

Misafir

bu supradyn in ilk hirsizligi degil son da olmayacak huylu huyundan vazgecmez.. iyinetadmin bu adami atmazsan daha cok ki$inin canini yakacak coook
adwords hesaplarından alacagı olan varmı bi sor istersen. senle polomige girmicem. konusmalarınada dikat et.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
zeynelmisin nesin kim oldugunu tam bilmiyom ama gunahımı alıyosun almayada devam edeceksin. olaya balıklama dalma sor sorustur arastır ole karar ver.

yeter be sende konuşmalarına dikkat et artık 34 yaşındayım diyorsun 7 yaşından büyük zeka seviyesine sahip değilsin. off

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
SupRAdyN olayı çarptırıyorsun, bana yazdığın özel mesajlara cevap olarakta anlatmaya çalıştım ama anlamak istemiyorsun sanırım...

Kimse sana şu anda hırsız dolandırıcı demiyor, söylenen ortada...

Saçma sapan bir script ile insanların cc bilgilerini girilmesini istiyorsun doğrumu?
Sonradan bunun deneme amaçlı olduğunu söylüyorsun doğrumu?
Yani özel mesajımdada yazdım bunu "test amaçlı açmış olduğum sanal postumdan çekmeye çalıştım, ssl yi başka siteden çekiyorduk" gibi ibareler kullandığın için bu başlığa cevap yazma gereği duymadım, yani böyle birşey söyleyen birine ben ne anlatayım abi?
Adamın dediği gayet açık senden şüpheleniyorum ve yasal olarak hakkımı arayacağım diyor... Sana bu olay için davetiyeyi benim verdiğimide söyledim, dün gece adamın çıktığından haberin olduğunda kaçıp gitti gibi ibareler kullanmaman gerektiğinide söyledim ama anlamak çok zor sanırım...

Evet adam senden şüpheleniyor, o script ile bir cc bilgisi isteyemezsin böyle birşey yok...
Sanırım şu yazdığım susmak olarak algılandı... http://forum.iyinet.com/355182-post25.html Ya bu konuda ister sen haklı ol ister olma dedim sana özeldede, yani o para senin tarafından çekilsin yada çekilmesin (kaldıki cc dolandırıcılığı yapacak bir insan kendi sanal posundan dolandırıcılık yapmaz herhalde değilmi? sanal posunun bilgilerini gösteriyorsun burada...) senin yaptığın hataları sana yüz defa söyledim, sen o scripti oraya koyarak zaten insanların güvenini kaybettin... Daha neden uğraşıyorsun? Hatanı kabul et etik olmayan birşey yaptığını söyle, sonra arkadaşta gitsin mahkemedemi arıyor hakkını nerede arıyor sonuçları belli olur zaten... Söylediğim farklımıki?

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yaw supradyn kardeş

neden herkes senden şikayetçi anlamadım valla

forumuda inceledim herkes senin hakkında sürekli karalama ve suçlamalarda bulunuyor. Bence adın kötüye çıkmış o sebeple kimse sana güvenmiyor. Ben bile açıkçası seninle iş yapmak istemem. senden bir kazık yediğim veya bir kusurunu gördüğüm için değil sadece senin hakkında söylenenlere bakarak yazıyorum. yanlış anlaşılmasın

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
yaw supradyn kardeş

neden herkes senden şikayetçi anlamadım valla

forumuda inceledim herkes senin hakkında sürekli karalama ve suçlamalarda bulunuyor. Bence adın kötüye çıkmış o sebeple kimse sana güvenmiyor. Ben bile açıkçası seninle iş yapmak istemem. senden bir kazık yediğim veya bir kusurunu gördüğüm için değil sadece senin hakkında söylenenlere bakarak yazıyorum. yanlış anlaşılmasın
arkadaşın sadece google adsense ile problemi oldu kimseyide mağdur bırakmadı. şahsen ben iş yaparım kendisinin dolandırıcı olduğunu düşünmüyırum. sadece çok fazla tepki gösteriyor. ondan tepki görüyor. sessiz kalsaydı böyle olmazdı. bu olayda da kendisinin haklı olduğuna inanıyorum.

legalpara ları olan şahıs kanıt gösteremiyor çünkü.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu şirketle iş yapmayın, bu adam dolandırıcı demek çok ağır laflar, ödemelerin aksaması veya ürünün ayıplı çıkması ticaret hayatında olabilecek şeylerdir, bunların çok daha olumsuzları da olabilir, dolandırıcılık çok ayrı birşey. Bazı arkadaşlar çok fevri tepkiler veriyor, yankesiciliğe uğraşmış gibi bir hava yaratıyor Supradyn de biraz fazla polemikperverleşiyor(kelime icat ettim) hatası bu bana göre.

benim görüşüm.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Çoğu bankanın sanal posunun alt yapısını sağlayan EST dir. Yalnız EST size sistemi kurdugunuz denemek için müşterilerinizde test edin diye bir ibare kullanmaz..

Kredi kartını denemek için virtual (sanal) bir cc numarası ve SSLSERVER IDlerini verir sizde denersiniz..

F

FileToStore

Misafir
http://www.r10.net/webmaster-genel-...landiciliginda-son-nokta-rekorhost-com-4.html

hitch yazdıklarını okuyun.. bu adamı koruyanda kendisi ne yapmaya çalıştını bilmiyorum ..(degisik nicklerdne r10 ve forum.iyinet.com a girerek kendini savunuyor.. ama savunucak birşey yok okuyun

http://www.r10.net/webmaster-genel-...landiciliginda-son-nokta-rekorhost-com-4.html

hits yazdığı 1 :

Bu arada, Binbirgece %90 SupradYn ..

Supradyn ip adres :

Alıntı:
* 81.213.243.188

Binbirgece ip adres :

Alıntı:
* 81.213.243.225

trsevgili.com whoisine bakınca Antalya..
Binbirgece de Antalya şubesindenmiş..
Ne tesadüf..

ayrıca bu adamda 50 € luk satıo ilginc

ve son olarak hitch son yazdığı

gokhan_ssl : Ağır ceza mahkemesi sürekli mahkemeyi erteler diye birşey yok. Tek celsede verilen kararlar oldugunu biliyorum. Veya, Dgm'e gönderdiğini biliyorum. Ağır ceza mahkemesi, senin dediğin gibi sürekli mahkeme ertelemiyor yani. Ağır ceza'da, hazırlık aşaması 3 ayı buluyor diye birşey de yok. Eger zanlı tutuklu ise 2 ay kadar, tutuklu değilse daha kısa bir süre. Tabii, suç unsuruna göre de değişiyor. Mahkeme 2 yıl felan sürmez. O kadar yavaş işlemiyor adalet.

Binbirgece : Sana gelince, adam internet bankacılıgı hesabım yok diyor. Anlamamak için özel çaba mı sarfediyorsun ? Iyi o zaman, bende bir telefon edeyim, mail adresimi vereyim. Mailime extre gondersinler. Yok öyle birşey.

O bahsi geçen dingil (Supradyn) sahtekâr'ın önde gideni.

F

FileToStore

Misafir
Bu şirketle iş yapmayın, bu adam dolandırıcı demek çok ağır laflar, ödemelerin aksaması veya ürünün ayıplı çıkması ticaret hayatında olabilecek şeylerdir, bunların çok daha olumsuzları da olabilir, dolandırıcılık çok ayrı birşey. Bazı arkadaşlar çok fevri tepkiler veriyor, yankesiciliğe uğraşmış gibi bir hava yaratıyor Supradyn de biraz fazla polemikperverleşiyor(kelime icat ettim) hatası bu bana göre.

benim görüşüm.

kardeşim ben adword kuponu alıcaktım bu adam kredi kartımı çaldı ve 143 ytl çekti çeklen yer register fly nasıl becereiyor 97$ lık domain almayı bilmiorum.

gokhan_ssl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu ne biçim iş anlamadım banane kardeşim Supradyn'de Sendende benim adımı hiç bir yerde kullanma ordan alıo buraya yapıştırıyor burdan alıyor oraya goturuyor Allah Allah iş aldık başımıza iyimi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5