İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

" Lost "

Lost'u izliyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    197

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
nasıldı arkadaşlar izleyipte hala ayakta olan var mı ? Birde piyasaya çıktımı dizi ? :p

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rapid linkini pm atarmısınız arkadaşlar :) bulamadimm

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hem 40 dk'lık sezon özetini, hemde ilk bölümü indirdim ama 20 dk sonra işe gideceğimden izleyemiyoruuuuum :(

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu an indiriyorum %7'de falan.. temmuzda bitirmiştim 3. sezonu o zamandan beri çatlıyorum..
isteyene tek linkini yollayabilirim.. :D

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Dün akşam izledim.
Yina dumur ettiler her zamanki gibi.

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hazirandan beri bekliyorum ama bitürlü izleyemedim.
meraktan çatlıcam :D

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
izlemden önce 3. sezonu bu gace bitirip ondan sonra 4. sezona gecicem cok ara veridler biraz bilgi zenginliği yapayım :p

Dün akşam 2 saat verdiler diziyi.
1. saatte ilk 3 sezonun özetini geçtiler, ek olarak kimin kim olduğunu ve bağlantıları söylediler. Bu nedenle bu özet bilgilerini tazeleyecektir.
2. satte de 4. sezonun ilk bölümünü verdiler.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben izledim sonunda fena bölüm değildi güzel giriş yaptılar ama her zamanki gibi karışık tabi :D bakalım önümüzdeki bölümlerde ne olacak.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
indirip izleyen varmı sorunsuz indirip izleyen varsa bir adres verebilirmi pm den bana bir yerden indirdim şifre yanlış dedi. Başka yerden indiriyordum yorumalrı okudum 15. dk sonrası ses yok dedi.

sorunsuz indirip isleyen pm ile ulaşırmı adres

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuana göre durak başladı.Zaten buna alışmışızdır :)
Lost bildiğiniz gibi 7. 8. bölümlerde genellikle zevklenıyor, normal bir sezon başı oldu.
Neyse fazla konuşmayayım yoksa spoiler verıcem :p

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaklaşık 20-25günde 3sezonu izledim :) çok hoşuma gitti zamanım oldukça 1-2 bölüm izlemek için açıyorum ama 7-8bölümü buluyor :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet 4. sezon 1. bölüm izledim ve gelişmeler hoşuma gitmedi :) kendi görüşüm jack ark arkada bırakacak biri degildi ama gidişata göre öle yapacak gibi geldi. haftaya ne olur bilmek zor? ve en heycanlı yerde biirmeyi gene becerdiler :p

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet 4. sezon 1. bölüm izledim ve gelişmeler hoşuma gitmedi :) kendi görüşüm jack ark arkada bırakacak biri degildi ama gidişata göre öle yapacak gibi geldi. haftaya ne olur bilmek zor? ve en heycanlı yerde biirmeyi gene becerdiler :p

Evet yine heyecanlı yerde bitirdiler :). Şahsen beklediğimden çok daha iyi bir bölüm olmuş çok beğendim. bir hafta nasıl geçecek şimdi :(

Lonely16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
indirip izleyen varmı sorunsuz indirip izleyen varsa bir adres verebilirmi pm den bana bir yerden indirdim şifre yanlış dedi. Başka yerden indiriyordum yorumalrı okudum 15. dk sonrası ses yok dedi.

sorunsuz indirip isleyen pm ile ulaşırmı adres

şifre isteyen linkleri verirmisin
belki bulabilirim şifrelerini ^o)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5