İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

merhaba, yeniden sizleri dolandırmak istiyorum

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Semih : Bu sebepten dolayı T.C. kanunlarının verdiği bir hakka dayanarak biz domaini 4.99 a düşürebiliyoruz. şirketimizin ödenmiş sermayesi kadar yatırım teşvikten yararlanıp bu seviyeye kadar devlet şirketimizden kdv almamaktadır.

bende 31host.com üzerinden padişahın verdiği haklara dayanarak 3.1 ve 6.9 dolara ömür boyu kulanabileceginiz host satışlarına başlicem :p
(NOT : PADİŞAH KANUNLARINA GÖRE MİRAS BIRAKABİLİRSİNİZ)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hostbul'dan kurtulmadikca cok okunacak bu basliklar. Hostbulun cebine sikistir bir kac kurus ve hicbir kotu yorumun olmaz. Birazda reklam ucreti odersen satislarin artar. Nede olsa hostbul'da blanitiyum uye olmustur artik. Hostbul tekeline sokarsaniz Turk hosting camiasi boyle fason hosting firmalarini daha cok gorecektir.

Not: Helena, izmir'e konsere gelecegin dedikodusu dolaniyor. Asli var mi?

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MoD' Alıntı:
Not: Helena, izmir'e konsere gelecegin dedikodusu dolaniyor. Asli var mi?

evet iki üst mesajdaki bahsettigim host firmamızın açılışına gelicek :p
sibel kekili ve şahink da gelicek

biri bana dur desin! :)

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
remotemach.com hakkında yapılan:
53 yorumdan 53 tanesi olumlu, 0 tanesi olumsuz.
Olumlu yorumların oranı : %100

sainteagle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç bir bağlantım yok... ben ankaradayım zaten..

neyse ben yazdıkça banada laf atacaksınız.. ben savunuculuğunu yapmıyorum...

R

rolfy

Misafir
h4x0r' Alıntı:
remotemach.com hakkında yapılan:
53 yorumdan 53 tanesi olumlu, 0 tanesi olumsuz.
Olumlu yorumların oranı : %100

acaba kaç tane ip aynıdır o yorumları yazan kişilerle ilgili :D

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
proxy diye bişey var

sainteagle en doğru kararı veriyorsun emin ol

R

rolfy

Misafir
@sainteagle

sana gelecek lafları şimdiden kınıyorum
şahsım adına söylediklerimin tek bağlandığı yer hizmet sağlayıcın

herkese başarılar dilerim

sainteagle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
darXis,

kardeş ben ne semih im ne de başkası...

ben host aldığım yer hakkında bu yorumları görünce mesaj atayım dedim ve buranın iyi bir forum, yazanlarında çok iyi insanlar olduğu için buradayım..

ama yanılmış durumdayım, tabi sende haklısın ama madem araştırmacısın

teknodijital.net in whois bilgilerine bir bak... adım Ekrem, whois bilgilerinde de adresim ve adım var (sainteagle) ı da görebilirsin, ankarada yım ve remotemach ile bağlantım sadece host almam..

diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum. bu işler çok önemli ve benimde çok araştırıp host almam lazımdı, şu anda memnunum dediğim gibi...

herşey için saolun...

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sainteagle' Alıntı:
darXis,

kardeş ben ne semih im ne de başkası...

ben host aldığım yer hakkında bu yorumları görünce mesaj atayım dedim ve buranın iyi bir forum, yazanlarında çok iyi insanlar olduğu için buradayım..

ama yanılmış durumdayım, tabi sende haklısın ama madem araştırmacısın

teknodijital.net in whois bilgilerine bir bak... adım Ekrem, whois bilgilerinde de adresim ve adım var (sainteagle) ı da görebilirsin, ankarada yım ve remotemach ile bağlantım sadece host almam..

diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum. bu işler çok önemli ve benimde çok araştırıp host almam lazımdı, şu anda memnunum dediğim gibi...

herşey için saolun...

ok kusura bakma o vakit, seni açılışa bekliyorum söz sibel kekilinin yan koltuğu senin :)

şahink'yı da taklacı hoster'ların arasına aticem film cevirsin

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
h4x0r' Alıntı:
senin bu adamlarla bi yakınlığın olduğu çok belli

ayrıca hostbul a aldanmayın adamlar kendiler yazıp milleti kandırıyorlar hostbul kadar dandik bi yer daha yoktur

aç bi host 3-5 domainin olsun hepsiyle görüş yaz al sana dev bir host şirketi. sonracığıma vur voleni kapat al bi 5 domaind daha tekrar hostbul a kayıt ol oh ne ala memleket

+1000
hostbulla anlaşıyorsan tüm olumsuz görüşleri silebilirsin.. ne de olsa admin kontrolünden geçiyor mesajlar...

C

cappytoi

Misafir
neden hostbul 'un yerine yeni bir tanesini getirmiyoruz webmasterlar olarak bizim elimizde olan bir şey. yapmamız gereken tek şey 50-100 güvenilir türk host firmasını bir sitede toplamak ve forumlarda tanıtmak gerisi gelecektir... (çok kolay bir iş değil tabi) :)

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
darXis' Alıntı:
gel ben yabancıyım :)
31host.com acicem yakında $69.000.000 sermayeli olacağı için açmadan müşteri bulup şeyetmeyi düşündüm. gel seni şeyettiklerimin arasına katim. müşterilerin yani yanlış anlama ;)

:p Türk asıllı yabancıdan asla almam

alırsam eğer: http://hosting.parcom.net/ 1997-2005

http://www.hostingleader.com/ © 1994 - 2004 Atlantic.Net - The Hosting Leader™ All rights reserved.

http://westhost.net/ © 1997-2005, WestHost Inc. All Rights Reserved.

;)

BENİM ATALARIM NE DEMİŞTİ YA :?

" UCUZDUR VARDIR İLLETİ, PAHALIDIR VARDIR HİKMETİ "

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostbulun tarafsız olmadığını hepimiz biliyoruz fakat ortaklaşa bu tür işler yapılınca ileride cıvığı çıkıyor onun için gerçekten bu işte tarafsız olacak biri böyle bir iş yaparsa desteklememiz daha doğru olacaktır. Ortaklıklar genelde hoş bitmiyor..

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cappytoi' Alıntı:
neden hostbul 'un yerine yeni bir tanesini getirmiyoruz webmasterlar olarak bizim elimizde olan bir şey. yapmamız gereken tek şey 50-100 güvenilir türk host firmasını bir sitede toplamak ve forumlarda tanıtmak gerisi gelecektir... (çok kolay bir iş değil tabi) :)

bunun için amacın TİCARET değil hosting alacaklara TAVSİYE olmalıdır...

buyrun proje sizden, destek ??

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes birseyler yaziyor ama Sayin Semih Avci Bey birazdan özel kalemi araciligiyla bizlere hakettihgimiz cevabi verecektir.

darXis seni biz tutamayiz yeni firman hayirli olsun :D

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
host69.com olarak darXis'e yeni firmasinda basarilar diliyoruz. $31.000.000 sermaye ile en buyuk turk sirketi iken $69.000.000 sermaye ile aramiza baska bir turk'un katilmasi hos. Helena'yi izlemek bahanesiyle hayirli olsun icin acilisa tam kadro gelecegiz.:)

Not: darXis bi sigara verecekmisin? tum parayi hostbul blatinium uyelik icin harcadim

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Turkon'u da cok sevenler vardi, biz dedigimizde boyle olmaz diye, burada cok az kisi hatirlar simdi, ne buyurmuslardi, milyarlik ofisleri yok muydu yenilenen, bilmemne hanim, bilmemne bey, satis muduru, musteri iliskileri koordinatoru bir suru takimlari vardi.Daha fazla acmayin bu tarz topicleri. "Abe sen cok pahaliya sation oke" yazan msn bocegi webmaster bozmalarinin bu tarz yerlere girip sonra dolandirilip/kitlenip ahanda noldu diye kalmalarindan cok buyuk haz almaya basladim cunku. Herkes yolunda duzgun yurusun. Kimseye akil satmiyoruz, tenefus bitti siralara.

Heraklitos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar isterseniz lütfen uzatmayalım bu muhabbetleri,
o kadar hak savunuyorsunuz sevgili mod ovetto kardeşim , geçtigimiz aylarda iyinet dialler muhabbeti oldu, vs oldu bunları bulan kişinin kim oldugunu :) da biliyonuz.

böyle bir şerefsizliğin arkasında durmadınız,yok böyle birşey şeklinde cevap yazdınız,inceliyoruz yazdınız vs vs...

adamlar iyi hizmet veriyorlar , iyi olanı hep tekmelerler, kötü olanlar hep ayakta kalır, ne kadar çok geyik yaptınız valla....

ne boş adamlarsınız...
uzattınız da uzattınız....

bilip bilmeden atıp kesmeyin, yukarda yazanlardan % 90 nınz sırf geyik olsun diye , %5 iniz sırf mesaj sayısı artsın senior kullanıcı olurmuyum diye, %2 niz acaba çok yazsam mod olurmuyum diye yüzde %3 ünüz ise harbi delikanlısınız. %3 arasında da siz yoksunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi