İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nixcon bu kadar ciddiyetsiz mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SeoAmo

Misafir
Yorum yapmadan sadece Ip bloklarının iletişim bilgilerini gösteren bu siteye Nixconun verdiği bilgileri bilgilere bakmanızı istiyorum.

http://www.ripe.net/fcgi-bin/whois?form_type=simple&full_query_string=&searchtext=62.68.196.1

person: Orkun Gider
address: Yurtici yalan Forza Yurtdisi
address: Dc miz Papua yeni ginede
address: Gezmek isteyenler Onurair
address: farkiyla uygun fiyata goturucez
address: Soz feriosss..
phone: +902122831711
nic-hdl: OG575-RIPE
source: RIPE # Filtered
person: Kaan Erenek
address: Kaderde varsa opulmek
address: neye yarar uzulmek
address: Papua YeniGine Nikson
nic-hdl: KE636-RIPE

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle bunda bir bit yeniği var.Sanmıyorum Nixcon'un böyle birşey yapacağını.Hemen bunla ilgili bir ticket açıyorum.Cevabı sizlerle paylaşacam.Ben de çok merak ettim..

MKB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
person: Cem Ozkanay
address: Gelin Gelin Sizde gelin
address: Papua Yeni Ginedeki dc mizi gorun
nic-hdl: CO577-RIPE

person: Murat Kamsat
address: Yalan Yalan Yurt ici yalan
address: Wallahiii yalan
address: Kam on beybi yurtdisi
nic-hdl: MK2586-RIPE

person: Yavuz Dereli
address: Kaportaci kardesler
address: Oto sanayi sitesi
address: getirin arabayi duzeltelimn kaportayi
address: Yilin Kaportacisi
nic-hdl: YD222-RIPE

http://www.ripe.net/fcgi-bin/whois?form_type=simple&full_query_string=&searchtext=nixcon

.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu anda Nixcon'a ait tüm IP'lerde o bilgiler çıkar.Çünkü RIPE ID'lerinde değiştirilme olmuş.Bakalım ticketa ne cevap gelecek.

M

MasterTR

Misafir
sanirim nixcon artik sahtekarliklarini saklama geregi duymadan alenen yapiyor..

biz demi$tik bunlar sahtekar diye

L

LNWServers

Misafir
Bence şifrelerinizi çaldırmışlar gibi duruyor, bu kadarıda olamaz.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana da öyle geliyor.Sonuçta bu insanlar sahtekar bile olsa böyle birşey yapmazlar.Adamlar gerçekten sahtekar olsa bile bu kadar portföyü yakaladıktan sonra işini düzgün yapmaya başlar.

L

LNWServers

Misafir
İlginç olan su arkadaslar bu kadar basit mi ya ripe şifrelerini hekletmek ? İlk defa böyle bir sey görüyorum , sanırım cafeden falan giriyorlar şifrelerini :p

L

LabinaHosting

Misafir
Merhaba,

Türkticaret.net'in de başına böyle bir olay gelmişti, ripe.net deki hesaplara girilerek değilde başka bir yöntem ile yapılıyor sanırım.

Saygılarımızla.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nixconpg6.jpg

S

SeoAmo

Misafir
Türkiye'nin en büyük networkünü yönettiklerini söylerken, bu bir hata bile olsa nasıl gözlerinden kaçabilir anlaşılır gibi değil.

Servis sağlayıcıların adminlerine ulaşmak için bu sorgu sistemini kullanıyorum ama ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum

Human COLOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Koskoca nixcon haha :)

Birde labina filanda çalışıyor ya bunlarla esas buna gülüyorum , yazıklar olsun .

Bu network ile çalışan herhangi bir yerden hizmet almak , nixcon 'un networküne ve şifrelerine ne kadar önem verdiğinin kanıtıdır bence.

Geçmiş olsun nikson

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Human Color,

Lütfen Nixcon kullanan bizlerden hizmet alma ve mutlu ol.Ve sen mutlu olurken bizleri mutsuz etmeye çalışma.Lütfen rica ediyorum.Bırak biz de Nixcon'la çalışmanın mutluluğunu yaşayalım.

Human COLOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilhost ,

Kesinlikle almam zaten merak etme . IP whoisinde ,

Yazan bir yerden hosting alıp , kritik uygulamalarını host edicek kadar param yok bilhost.

Ayrıca bu konu senin adına açılmadı , nedir bu koruma politikası . 2 gün sonra serverlarınız kapanırsa yine bu şekilde olacakmısınız çok merak ediyorum .

Siz whoislerinizde Kaderde varsa opulmek yazarken hala mutlu iseniz , sizin gibi müşteri dostlar başına ...

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı seyin turkticaretin de basına geldigi söylendi yukarda 2-3 yıla yakındır bazı domainlerim orda günlük hitleri 3 4k olan simdi ben turkticaretle calısmıyım mı ? herkesin basına gelebilir büyütülücek bisey degil..

S

SeoAmo

Misafir
İşte sizler herşeyi sineye çekip bu zihniyet ile devam ettiğiniz sürece hosting firmaları için hep "vur ensesine al lokmasını" kategorisindeki müşteriler olacaksınız.

Büyütülecek birşey yok, destek departmanının söylediği gibi sadece hesapları heklenmiş...

Human COLOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) peki cem sen öyle diyorsan . Türkiye'de ripe'tan IP alabilen milyonlarca kişi var zaten , nixcon'un başına gelmiş önemli mi :)

Turkticaret'e de oldu diye , nixcon'a olmasından gocunmayan bir müşteri kitlesi aman tanrım ne kadar güzel .

Ben pazarlamacılığı bırakıp hosting işine giricem , nixconla çalışanların %10 'u benimle çalışsa yeter . Müşteri memnuniyeti %100

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5