İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nixcon.com.tr Datacenter ı Zıyaret Ettim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

echo

Misafir
okuma yazman yoksa zaten takılma bunu anla sadece bys

arkadaslar merhaba konuya netlık getırmek acısından serdar beyı gece 03.44 online olmasını sagladım yarın galatasay lisesı onunde taksımde 1.30 da bulusuyoruz echo duyurbeni meltemhosting osman +3 kısı olarak serdar bey den dc zıy ıcın formu doldurup onay aldık yarın 1.30 da bulusma var sonra sırkete gıdıp zaman gecırıcez 5.30 da nx e gıdıcez mecıdıyekoye ınanmayan arkadaslar pm ıle bana ulasın veya 1.30 da taksımde gal lısesı onunde olun 5.30 da nx deyız buyrun sızde gelın fazla yazmanın bır anlamı yok acık ve net

bunu yazan ben değilim

M

MasterTR

Misafir
echo' Alıntı:

arkadaslar merhaba konuya netlık getırmek acısından serdar beyı gece 03.44 online olmasını sagladım yarın galatasay lisesı onunde taksımde 1.30 da bulusuyoruz echo duyurbeni meltemhosting osman +3 kısı olarak serdar bey den dc zıy ıcın formu doldurup onay aldık yarın 1.30 da bulusma var sonra sırkete gıdıp zaman gecırıcez 5.30 da nx e gıdıcez mecıdıyekoye ınanmayan arkadaslar pm ıle bana ulasın veya 1.30 da taksımde gal lısesı onunde olun 5.30 da nx deyız buyrun sızde gelın fazla yazmanın bır anlamı yok acık ve net

bunu yazan ben değilim
kafan yerindemi senin??

bunu yazan ben degilim ne demek

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ruh sağlığım açısından bir müddet bu başlığa girmeme kararı aldım. Birşey olursa haberdar edersini :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
alın işde adam diyorki 1:30 da burda olun 2 ye kadar bekliycez allah aşkına daha neyi tartışıyorsunuz tartışcağınıza gidin gozunuzle gorun yada susun

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
echo' Alıntı:

Bugün, 12:43

echo' Alıntı:
saat 1.30 da taksımde galatasar lısesı onunde ol 2 ye kadar beklıycez toplanırız bıraz dolasırız sonra nixconun yolunu tutucaz sıze dıyorumkı bulusmaya gelen her kısıyı o konusulan dc ye sokucam serdar beyden ızın aldım 1 gunluk baya zor oldu ama olsun gelen herkezı dc ye sokucam dıyorum bunun otesı varmı halen anlamadıysan cık gel :)
Bugün, 12:46

Bugün mü, yarın mı karar ver 3 dakikada gün değişiyor :D

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Gece gelip bu başlığa bakacağım echo adlı şahıs bu arkadaşları DC ye götürmezse ve herhangi bir foto ile gelmezse başlığın kapatılıp arkadaşın banlanmasını, yok giderde DC yeri ve fotolarıyla gelirseler Nixcon hakkında bir daha bu tür tartışmaların yapılmamasını rica ediyorum.

Not: Başlığı her zamanki gibi büyük bir zevkle takip ediyorum :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
oooo dünden beri hazır bir şekilde bekletiyorum ben. bu arada nixcon elemanları arasına darth vader 'ı transfer etmiş giderken dikkat edin

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde var server nixconda. daha bi problem yaşamadık ama bende azimle bekliyorum bakalım gidip görenler olacak mı...

not : çekirdek ve kola tamam.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadar da sallanmaz yahu
Türkiyenin en büyük DC'si değil en küçüğü olamaz ama sallama konusunda number one olmuş bile..

3 gündür binayı gözlemliyorum. Acep dedim kapının önünde durunca ışınlayarak mı içeri alıyorlar, yok...

Konuyu açan arkadaşım sende utanmıyor musun? Gittim gördüm binanın tamamı nixcona ait dediğin yerin nixcon ile alakası yok.. Buna yalancılık derler ve bu toplum yalancı insanları sevmez...

3 haftaya kadar DC açılacaktı yalan oldu zaten.. Serdar denen kişi 20 temmuz diyordu 20 Ağustosa geldik. İnsaf daha utanmadan neyi tartışıyorsunuz? Bu konu neden uzadı bu kadar anlamış değilim. Nixconun tüm çamaşırlarını döktük ortaya MasterTR ile birlikte haaa bundan sonrası beni ilgilendirmez isteyen gitsin alsın, onlardan alınca benden para kesilmiyor biz sizleri düşündüğümüz için gittik konunun üzerine. Gerisi sizlerin seçimi.

Biz oturduk üşenmeden araştırdık yazdık, okumak zor gelmez umarım sizlere
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=30433&highlight=hitix
buyrun inceleyin karar verin.

Nixcon ile ilgili son sözümdür bu. Birdaha kendileri ile muhattab değilim.
Herkese iyi çalışmalar

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
saat: 3:30 eve geldim.Sıcağın anlında beklemekden usandığım için :) 3 tane küçük su içdim.2 farklı gruba iyinettenmisiniz dedim birinden yok biz kötünetteniz diye cevap aldım.

www.kotunet.com boşmu bakın bi :)

Acaba iletisimdemi kopukluk var ? Su datayı oven arkadas bana pm ile ulasirsa cep nomu vereyim.Datayla isim yok, serverde almam ama gidip gorup su olaylara nokta koymak istiyorum.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
hitix' Alıntı:
göstermezler sana boş yere uğraşma :)

o zaman salı gunu mecidiyekoye gideyim.Zaten aslı böreğe su böreği yemeye gidecekdim :D denilen bina ile bir görüşelim soralım araştıralım.Varsa gelir var deriz açıkca haa yoksa yok demekde çok zevkli olacakdır.Çünkü sanki adamlar FBI bürosunu saklıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5