İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

nixcon.com.tr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SLayraCkEr

Misafir
Atakah' Alıntı:
bende sana takmış durumdayım serdar beyinmi yoksa nixcon yalakasısın anlıyamadım onu düşünüyorum sevgili lamer artı olarak ben daha cocugum yaşım 14 ona ver söylediklerimi yazdıklarımı ok mühendis bey

kimsenin yalakası değilim.. araştırdım, kaynağını öğrendim ve para ödedim aldım..
bana lamer dedin ya ona acaip gülmekteyim.. ağlarla bbs zamanından beri uğraşıyorum.. muhtemelende sen legolarınla oynarken ben assembly kastırıyordum..
yani çocukça laf dalaşına itiyorsun ya insanı şaşıyorum walla..

keşke vaktim olsada seni bi ip adresinden bulup ziyaret etsem yada adresim yazıyor faturada gel bi otur çayımı iç beklerim...

@forum yönetimine..
iyi net i cidden eleştirisel yaklaşımlara profesyonelce paylaşım getirebilen biryer olarak bilirdim ama türk olunduğunu cidden üstüne basa basa gösteren bir yer haline gelmiş..
ki hatta cahil söylemlere forum yönetimi bile yer veriyor..

hizmet alıp bir şikayeti olan ticaret mahkemelerine gider !
burası hukuk devleti ! iddada bulunan sensen kanıtlamak zorunda olanda sensin !

ben nixcon olsam, bu iftira atan insanları ip adreslerinden tespit ettirir, eğer ticaretle uğraşan insanlarsa "işi/ürünü niteliksizlikle iddaya dayalı kötülemek" ten rekabet kanunu uyarınca mahkemeye verirdim...

S

SLayraCkEr

Misafir
Ovetto' Alıntı:
Bir tane soruya net cevap göremedim şurada. Ekstradan'da 87 sunucusu varmış.. Bana Kağıthanedeki datacenterlarında bunları gösterinler taksime çıkıp "s... beni" diye bağırmazsam gerisini siz doldurun.

Yazık..

bu bide yönetici olucak..
tüüü....

bi dahada buraya girersem........

MKB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Koc.net içeri alıp almıyor mu bilemiyorum ama biz buyuz diye resimlerini ve bilgilerini sitesinde gösteriyor.

http://www.koc.net/index.php?PageID=26

Gizlimiz, saklımız var demiyor!

Bu arada aklıma birşey daha geldi, telefon görüşmemizde 6Gbit kendi fiber hattımız + 200mbit uydu hatlarının olduğundan bahsedilmişti.

SLayraCkEr' Alıntı:
+ bi sabancı koç ta dedicated sattığında kimseyi sokmuyor..
onlarada böylemi davranacaksınız ?

koçta el izi ve parmak izi uygulamaları var ... komik yani..

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu iyice sapmış

Atakah milleti bilip bilmeden ne kötülüyorsun.. !!

Slayracker benim ortağımdır.. !! Gidip Almış Dedicatedi Screen Shotlarda Gösterdiği gibi ;) hiç bir sorun yok hatta baya bir iyi niyet mevcut nixcon da ben bunu anladım pazartesi günü dedicated alacağız burdan tekrar..

Biraz Mantık Kullan.. Aklını Başına Al Milleti Salaq Salaq Ön Yargı ile eleştirmeyi Kes !!

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Art niyetli a r k a d a ş l a r lütfen forumu terk edin.
Kavga yapacaksanız onun yeri burası değil.
Midem bulanmaya başladı artık.
Forum yöneticisi de buna alet oluyorsa artık o makam kendisine fazladır.
Ya seviyeli olun yada terkedin!!!

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
SLayraCkEr' Alıntı:
bu bide yönetici olucak..
tüüü....

bi dahada buraya girersem........

Ovetto forum yoneticisi degildir, forum yoneticilerini forumun altindaki "forum yoneticilerini goster" linkinden gorebilirsiniz.

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LNWServers' Alıntı:
Bence konunun kitlenme zamanı geldi.

Bence senin kitlenme zamanın geldi. Ayrıca Sen tr1 ve bi daha vardı üyeliğinizin silinmesi için yada uyarılmanız için iyinetadmine çok önceleri mail göndermiştim. Sebebi forumun bu kısmını çöplüğe çevirdiniz. Herkim kampanya yazsa biri eleştirse önce kullanın gibi şeyler söylüyorsun görünen köy klavuz istemez. 5 Milyona yıllık hostu kimse bana söylemesin. Burdaki konuya gelince serdar bey ve firması eleştirilere karşı anlıyamadığım bir tavır sergiliyorlar beni blackliste almış Eeee ? Bende onu blackliste aldım şimdi Soruyorum kimin boyu uzadı ? Yada sizce bu bir firmanın yapması gereken bişey mi ? Buraya yazı yazan ın hiç bir dayanağı yoktur ? Sebebi ise nerden ne olduğunu bilmediğimiz bir hizmet hakkında konuşuyoruz. Biz soruyoruz atakah ile nerden bu değirmenin suyu ama kaçmak kolay şirket gizliliği hayret A.Ş olduğunu com.tr den anlıyıcakmışız bunu söyliyen zaten kayla almıyorum Çünkü Www.nic.tr den istenen evraklar kısmında vergi levhası olan her büfenin çaybahçesinin bile com.tr alabildiğini görüceklerdir. Tabii bakmasını bilmek lazım. Serdar beyin ve yandaşlarının (Yandaş diyorum. Sebebi cansiper bir koruma içindeler oyüzden)
Ayrıca serdar beyele aramızda bir sorun vardır. Sebebinide ben açıklamasını istiyorum. Herkez bilsin Bakalım.

Son sözüm UndeaD . forumda "salaq" "kes" gibi seviyesi sonderece düşük kelimeleri edebiliyorsun. Sanada tavsiyem host satmadan terbiyeli ol ( Bu konuda da Tabii iyinetadmininde gerekeni yapacağından umutluyum.)

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Sağolasın..

Zaten konu başındaki mesajda yazıyordu, İsrail olduğu..

Hadi Avrupada olsa bi nebze iyi derdik.

Serdar; (ismininde yalan olduğuna adım gibi eminim)

Senin gibileri çok deh ettik. Yalanla dolanla iş olmaz. Adam gibi, doğrularla iş yap. Bizde destekleyelim.

Gerçi, iş işten geçti.. çoktan dehlendin. Bakalım ne zaman uçuşa geçeceksin..

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLayraCkEr' Alıntı:
kimsenin yalakası değilim.. araştırdım, kaynağını öğrendim ve para ödedim aldım..
bana lamer dedin ya ona acaip gülmekteyim.. ağlarla bbs zamanından beri uğraşıyorum.. muhtemelende sen legolarınla oynarken ben assembly kastırıyordum..
yani çocukça laf dalaşına itiyorsun ya insanı şaşıyorum walla..

keşke vaktim olsada seni bi ip adresinden bulup ziyaret etsem yada adresim yazıyor faturada gel bi otur çayımı iç beklerim...

@forum yönetimine..
iyi net i cidden eleştirisel yaklaşımlara profesyonelce paylaşım getirebilen biryer olarak bilirdim ama türk olunduğunu cidden üstüne basa basa gösteren bir yer haline gelmiş..
ki hatta cahil söylemlere forum yönetimi bile yer veriyor..

hizmet alıp bir şikayeti olan ticaret mahkemelerine gider !
burası hukuk devleti ! iddada bulunan sensen kanıtlamak zorunda olanda sensin !

ben nixcon olsam, bu iftira atan insanları ip adreslerinden tespit ettirir, eğer ticaretle uğraşan insanlarsa "işi/ürünü niteliksizlikle iddaya dayalı kötülemek" ten rekabet kanunu uyarınca mahkemeye verirdim...

Bizim adresimiz de belli yerimizde belli ip adresimizden bulucakmışın şimdide ben sana acayip gülüyorum. Varsa haksızlık olduğunu düşünen verir mahkemeye ama burda boş konuşmasın kimse evet burasının Türk forumu olduğu belli artık herşeye sazan gibi atlamıyoruz araştırıyoruz tartışıyoruz. Herkeş görüşünü söylüyor. Ama senin yüksek teknik bilgin var gidip başka forumlardada takılabilirsin. Bizim için kayıp olmaz merak etme. Son olarak israilden selamlar.

L

LNWServers

Misafir
Siz tracert çektiniz mi ? Size bir şey daha söyliim, şimdi benim windows sunucudan google.com a giriyorum, fakat direk olarak google.com.tr çıkıyor, yani ilginç değil mi.

L

LNWServers

Misafir
Arkadaşlar, 62.68.192.98 bu ipe uzak masaüstü yapabilirmisiniz, sizce israilde olsa bu kadar hızlı acarmı ? Yada http://62.68.192.106 bu adrese girmeyi deneyin

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LNWServers' Alıntı:
Siz tracert çektiniz mi ? Size bir şey daha söyliim, şimdi benim windows sunucudan google.com a giriyorum, fakat direk olarak google.com.tr çıkıyor, yani ilginç değil mi.

Yasak tracert gizli şirket politikası yani çalarız malarız sonra tracert ping yasak sen aldın mı kullan karışma burdaki tartışma ilgilendirmez artık bak kötü bişey söylerin verirler eline 5 tane sunucunu windows sunucudan google.com a gir sen allahım sen bana sabır ver demekten başka bişey demiyorum sana.

Ya israilin okadar hızlı açıldığını nerden biliyosun israilden server kiralıyan var mı ? Yine boş konuşuyosun bak hosting kısmında biri kampanya yapmış 1 milyona 12 yıllık host veriyor. Niyeti kötü art niyetli biride eleştirmiş hemen gidip cevap versene sen boşver ya napıcan nixcon felan

L

LNWServers

Misafir
Arkadaşlarında daha önceden söylediği gibi ben nixcona yalakalık falan yapmıyorum, burda olumlu yazdım diyede herhangi bir kazancım olmadı, zaten ödediğim faturaları ss yapıp göndermiştim, ben sadece bir şeye bakarım, oda : HİZMET.

Gnax veya krypt ile ilgili başlık açılmış olsaydı, ben bu iki firmayı yine övücektim.

Eğer hizmetten memnunsam, benim için nixcon veya başka bir firma olmuş farketmez, emeğe saygı göstermesini bilirim,sonuçta bu ticaret isteyen hizmeti alır isteyen almaz kimseye zorlama yok bu konuda.İlerleyen aylar zaten neyin ne olduğu görüceğiz.

L

LNWServers

Misafir
Wishmaster' Alıntı:
Yasak tracert gizli şirket politikası yani çalarız malarız sonra tracert ping yasak sen aldın mı kullan karışma burdaki tartışma ilgilendirmez artık bak kötü bişey söylerin verirler eline 5 tane sunucunu windows sunucudan google.com a gir sen allahım sen bana sabır ver demekten başka bişey demiyorum sana.

Ya israilin okadar hızlı açıldığını nerden biliyosun israilden server kiralıyan var mı ? Yine boş konuşuyosun bak hosting kısmında biri kampanya yapmış 1 milyona 12 yıllık host veriyor. Niyeti kötü art niyetli biride eleştirmiş hemen gidip cevap versene sen boşver ya napıcan nixcon felan

Al sana israilden sunucu : 195.225.46.132

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5